akumulatorowy klucz udarowy 1/2", 140Nm, 12V max (10,8V) Makita [TW141DZ] Li-Ion, CXT
-
Producent:
-
Kod producenta:TW141DZ
193,14zł brutto
157,03zł netto
202,06zł
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1931 pkt. |
Akumulatorowy klucz udarowy 10,8V (12V max) z mocowaniem na kwadrat 1/2" Makita TW141DZ, w tej wersji dostarczany bez akumulatorów i ładowarki, pakowany w kartonie.
Klucz udarowy z maksymalnym momentem obrotowym 140Nm, wyposażony jest w diodę LED z funkcją opóźnionego wygaszania.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Akumulatorowy klucz udarowy 1/2", 12V max (10,8V) Makita [TW141DZ]:
- lekki i kompaktowy klucz udarowy z mocowaniem na kwadrat 1/2" przeznaczony do dokręcania śrub i nakrętek,
- wykonany w technologii CXT - Compact Extreme Technology, kompatybilny jest z nową serią akumulatorów 10,8V (12V Max) wyróżniających się ergonomią, większą trwałością i wytrzymałością,
- regulacja prędkości obrotowej odbywa się przy pomocy włącznika,
- maksymalny moment obrotowy 140 Nm,
- moment obrotowy jest taki sam zarówno przy prawych jak i lewych obrotach,
- obudowa przekładni aluminiowa,
- ergonomicznie zaprojektowany uchwyt został pokryty elastomerem,
- klucz udarowy wyposażony jest w diodę LED z funkcją opóźnionego wygaszania oświetlającą obszar roboczy,
- dostarczany jest bez akumulatora i ładowarki, pakowany w kartonie.
DANE TECHNICZNE KLUCZA UDAROWEGO MAKITA [TW141DZ]:
- napięcie zasilania: 12V max (10,8V),
- typ akumulatorów: Li-Ion,
- obsługiwane akumulatory: 1,5 / 2,0 / 4,0 Ah,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym: 0 - 2600 obr./min,
- częstość udarów na biegu jałowym: 0 - 3200 /min,
- śruby standardowe: M8 - M16,
- śruby o wysokiej wytrzymałości na rozciąganie: M6 - M12,
- typ mocowania: kwadrat 1/2",
- maksymalny moment obrotowy: 140 Nm,
- wymiary - długość całkowita: 161 mm,
- waga (EPTA): 1,0 - 1,2 kg
WYPOSAŻENIE KLUCZA UDAROWEGO MAKITA [TW141DZ]:
- uchwyt do mocowania na pasku: [346909-5],
- instrukcja obsługi.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: |
|
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga z akumulatorem: | 1,0 kg |
| waga bez akumulatora: | 1,2 kg |
| na wyposażeniu: | uchwyt do mocowania na pasku, instrukcja obsługi |
| częstotliwość udaru: | 0-3200 udar/min |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 0-2600 obr/min |
| typ mocowania : | kwadrat 1/2'' |
| typ silnika: | szczotkowy (komutatorowy) |
| wymiary: | dł. 161 mm |
| max moment obrotowy : | 140 Nm |
| liczba biegów: | 1 |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 088381881739 |
| stan: | nowy |
| obroty prawo/lewo: | tak |
| obsługiwane serie akumulatorów: | CXT 10,8V / 12V |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 1.1 kg |
| długość opakowania: | 20 cm |
| szerokość opakowania: | 7.5 cm |
| wysokość opakowania: | 18.1 cm |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
