akumulatorowy kątowy klucz udarowy 3/8", 340Nm, 18V, Makita [DTL302Z] LXT
-
Producent:
-
Kod producenta:DTL302Z
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 8082 pkt. |
Akumulatorowy klucz udarowy kątowy 18V Makita DTL302Z, z mocowaniem na kwadrat 3/8", dostarczany bez akumulatorów i ładowarki, pakowany w kartonie.
Maksymalny moment obrotowy 340 Nm w kompaktowej obudowie, sprawia, że jest idealnym narzędziem dla montażystów, mechaników, serwisantów i budowlańców. Dzięki swojej długości, to doskonały wybór do prac w ciasnych, trudno dostępnych przestrzeniach. Znakomicie zastępuje grzechotkę i wszelkie klucze ręczne.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
AKUMULATOROWY kątowy klucz udarowy 3/8" 18V MAKITA [DTL302Z]:
- wyposażony w zabierak kwadratowy 3/8" przystosowany do szybkiej wymiany nasadek,
- kompaktowa głowica kątowa i dobre wyważenie umożliwiają pracę w trudno dostępnych miejscach i nad głową,
- znakomicie zastępuje grzechotkę i wszelkie klucze ręczne,
- doskonale sprawdzi się w warsztatach samochodowych do prac przy silnikach, skrzyniach biegów i elementach podwozia, gdzie klucze o większych rozmiarach nie mają dostępu, w budownictwie podczas montażu elementów rusztowań, skręcania konstrukcji, przemyśle i utrzymaniu ruchu,
- przycisk zmiany kierunku obrotów umieszczono w wygodnym miejscu,
- 3-stopniowa regulacja prędkości obrotowej za pomocą pokrętła umożliwia dopasowanie momentu dokręcania do różnych zastosowań,
- maksymalny moment obrotowy wynosi 340 Nm,
- tryb automatycznego zatrzymania przy prawych i lewych obrotach zapobiega nadmiernemu dokręcaniu śrub i zatrzymuje klucz automatycznie podczas cofania,
- klucz wyposażony jest w wydajny silnik bezszczotkowy BLDC,
- wyprodukowany w Technologii XPT zapewniającej odporność na pył i wilgoć, dzięki czemu sprawdzi się nawet w trudnych warunkach pracy,
- klucz posiada zabezpieczenie przed przeciążeniem, przegrzaniem i głębokim rozładowaniem akumulatora,
- wbudowane oświetlenie LED z regulowaną jasnością i możliwością wyłączenia świeci przez 10 sekund po zwolnieniu przycisku,
- obudowa pokryta antypoślizgową gumą umożliwia pewny chwyt,
- klucz dostarczany jest bez akumulatora i ładowarki, pakowany w kartonie.
PARAMETRY TECHNICZNE KĄTOWEGO KLUCZA UDAROWEGO MAKITA [DTL302Z]:
- napięcie zasilania: 18 V,
- typ akumulatorów: Li-Ion,
- obsługiwane akumulatory: 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah,
- typ mocowania: kwadrat 3/8",
- prędkość obrotowa na biegu jałowym: 0 - 1000 / 1500 / 3200 obr./min.,
- częstość udarów na biegu jałowym: 0 - 1800 / 2800 / 4000 /min.,
- maksymalny moment obrotowy: 340 Nm,
- moment zrywający: 530 Nm,
- śruby standardowe: M10 - M20,
- śruby maszynowe: M10 - M20,
- śruby o wysokiej wytrzymałości na rozciąganie: M10 - M16,
- poziom mocy akustycznej: 108 dB(A),
- poziom ciśnienia akustycznego: 100 dB(A),
- współczynnik hałasu: 3 dB(A),
- poziom wibracji (wkręcanie z udarem elementów, przy maksymalnej mocy narzędzia): 14,4 m/s²,
- współczynnik wibracji Kh: 1,5 m/s²,
- wymiary (D x S x W): 414 x 80 x 92 mm,
- waga bez akumulatora: 1,5 kg
- waga z akumulatorem: 1,8 - 2,1 kg
Instrukcja obsługi: https://www.icmsmakita.eu/CMS/custom/fi/attachments/user_manuals/User_manuals_EU3/DTL302.pdf
Deklaracja zgodności: https://www.icmsmakita.eu/CMS/custom/fi/attachments/ec_declaration_conformity/DTL302.pdf
Schemat serwisowy: https://www.icmsmakita.eu/CMS/custom/fi/attachments/part_drawings/EN/DTL302.pdf
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga z akumulatorem: | 1,8 - 2,1 kg |
| waga bez akumulatora: | 1,5 kg |
| częstotliwość udaru: | 0-4000 udar/min |
| częstotliwość udaru na I biegu: | 0-1800 udar/min |
| częstotliwość udaru na II biegu : | 0-2800 udar/min |
| częstotliwość udaru na III biegu: | 0-4000 udar/min |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 0-3200 obr/min |
| prędkość obrotowa na I biegu: | 0-1000 obr/min |
| prędkość obrotowa na II biegu: | 0-1500 obr/min |
| prędkość obrotowa na III biegu: | 0-3200 obr/min |
| typ mocowania : | kwadrat 3/8" |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| wymiary: | 414 x 80 x 92 mm |
| max moment obrotowy : | 340 Nm |
| liczba biegów: | 3 |
| opakowanie: | karton |
| natężenie hałasu: | 108 dB |
| EAN: | 197050012630 |
| stan: | nowy |
| obroty prawo/lewo: | tak |
| obsługiwane serie akumulatorów: | LXT 18V |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
