akumulatorowy kątowy klucz udarowy 1/4", 18V, Makita [DTL061Z] Li-Ion
-
Producent:
-
Kod producenta:DTL061Z
787,71zł brutto
640,42zł netto
851,48zł
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 7877 pkt. |
Akumulatorowa wkrętarka kątowa udarowa 18V Makita DTL061RT1J, z mocowaniem na sześciokąt 1/4", dostarczana bez akumulatorów i ładowarki, pakowana w kartonie.
Przeznaczona jest do profesjonalnych prac montażowych w miejscach trudno dostępnych (moment obrotowy 60Nm), znakomicie zastępuje grzechotkę i wszelkie klucze ręczne.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.AKUMULATOROWY kątowy klucz udarowy 18V 1/4" MAKITA [DTL061Z]:
- wkrętarka kątowa przeznaczona do profesjonalnych prac o dużej intensywności,
- wyposażona jest w głowicę o wysokości tylko 53 mm umożliwiającą dostęp do wkrętów także w ciasnych miejscach,
- znakomicie zastępuje grzechotkę i wszelkie klucze ręczne,
- posiada wygodnie umieszczony włącznik spustowy,
- maksymalny moment obrotowy wynosi 60 Nm,
- system ochrony akumulatora automatycznie wyłącza zasilanie, gdy poziom jego naładowania jest niski,
- jest wyposażona w diodę LED, która podświetla miejsce pracy (z funkcją opóźnionego wygaszania),
- ergonomiczna gumowana rękojeść daje większą kontrolę i komfort pracy,
- klucz nie współpracuje z akumulatorami BL1811G, BL1813G, BL1815G (bez elektroniki),
- wkrętarka kątowa dostarczana jest bez akumulatorów i ładowarki, pakowana w kartonie
DANE TECHNICZNE KĄTOWEGO KLUCZA UDAROWEGO MAKITA [DTL061Z]:
- napięcie zasilania: 18 V,
- typ akumulatorów: Li-Ion,
- obsługiwane akumulatory: 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah,
- typ mocowania: sześciokąt 1/4",
- prędkość obrotowa na biegu jałowym: 0 - 2000 obr./min.,
- częstość udarów na biegu jałowym: 0 - 3000 /min.,
- maksymalny moment obrotowy: 60 Nm,
- śruby standardowe: M4 - M12,
- wkręty do metalu: M4 - M8,
- śruby o wysokiej wytrzymałości na rozciąganie: M4 - M8,
- poziom mocy akustycznej: 102 dB(A),
- poziom ciśnienia akustycznego: 94 dB(A),
- współczynnik hałasu: 3 dB(A),
- poziom wibracji (3 osie), śruba mocująca: 17,5 m/s²,
- współczynnik wibracji Kh: 1,5 m/s²,
- długość kąta: 53 mm,
- wymiary (D x S x W): 387 x 78 x 116 mm,
- waga (EPTA): 1,4 - 2,0 kg
WYPOSAŻENIE AKUMULATOROWEJ WKRĘTARKI KĄTOWEJ MAKITA [DTL061Z]:
- śruba 4x12 [251314-2],
- hak do paska [346317-0],
- instrukcja obsługi
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga z akumulatorem: | 2,0 kg |
| waga bez akumulatora: | 1,4 kg |
| na wyposażeniu: | śruba 4x12 [251314-2], hak do paska [346317-0], instrukcja obsługi |
| częstotliwość udaru: | 0-3000 udar/min |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 0-2000 obr/min |
| typ mocowania : | sześciokąt 1/4'' |
| typ silnika: | szczotkowy (komutatorowy) |
| wymiary: | 387 x 78 x 116 mm |
| max moment obrotowy : | 60 Nm |
| liczba biegów: | 1 |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 88381664240 |
| stan: | nowy |
| obroty prawo/lewo: | tak |
| obsługiwane serie akumulatorów: | LXT 18V |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 1.32 kg |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
