akumulatorowy głośnik bezprzewodowy Bluetooth USB 10,8V/14,4V/18V, Makita [DMR202]
-
Producent:
-
Kod producenta:DMR202
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 5747 pkt. |
Głośnik bezprzewodowy Bluetooth firmy Makita DMR202 z trwałą konstrukcją odporną na lekki deszcz (klasa izolacji IP64).
Głośnik jest przystosowany do dwóch rodzajów zasilania: akumulatorem litowo-jonowym 10,8 V, 14,4 V i 18 V lub za pomocą zasilacza AC230 V/DC12 V.
Posiada Bluetooth 4.0, wejście USB, oraz dwudrożny system głośników zapewniający dźwięk wysokiej jakości.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.głośnik bezprzewodowy Bluetooth USB 10,8V/14,4V/18V Makita DMR202:
- dwudrożny system: głośnik niskotonowy ø 101,6 mm oraz wysokotonowy ø 36 mm, zapewniają dźwięk wysokiej jakości,
- port USB w tylnej części głośnika umożliwiający odtwarzanie muzyki z innych nośników danych,
- obsługiwane formaty muzyki: MP3, WMA, AAC,
- możliwość zamknięcia pokrywy akumulatorów nawet z podpiętym nośnikiem danych (maks. wymiary nośnika aby pokrywa mogła być zamknięta to: 65 mm x 46 mm x 18 mm),
- wyjście USB z boku głośnika umożliwiające ładowanie urządzeń mobilnych,
- wyświetlacz LCD wyświetlający informacje na temat odtwarzanego utworu (np. wykonawca, tytuł utworu),
- funkcja powtarzania (do wyboru: powtarzanie wszystkich utworów, powtarzanie jednego utworu, powtarzanie jednego folderu oraz odtwarzanie losowe),
- wytrzymała obudowa,
- odporny na lekki deszcz (klasa izolacji IP64),
- zasilane akumulatorami MAKITA Li-Ion lub zasilaczem AC,
- do 26 godzin grania na jednym naładowaniu akumulatora BL1850B,
- nie współpracuje z akumulatorami BL1811G, BL1813G, BL1815G (bez elektroniki) oraz akumulatorem BL1815 (18 V / 1,3 Ah),
- w tej wersji bez ładowarki i akumulatora.
Parametry głośnika Makita DMR200
- napięcie akumulatora: 10,8/14,4/18 V,
- obsługiwane akumulatory: 1,3/1,5/2,0/3,0/4,0/5,0Ah,
- wersja Bluetooth: 4,0,
- zasięg transmisji do: 10 m,
- moc wyjściowa:
- 10,8 V: 3,0 W,
- 14,4 V: 6,0 W,
- 18 V: 10 W,
-
waga (EPTA): 2,7 - 3,3 kg,
- wymiary z rozłożonym uchwytem: 211 x 206 x 286 mm.
Wyposażenie głośnika Makita DMR202
- zasilacz AC230V/DC12V [SE00000501]
- instrukcja obsługi
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, która obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita.
Firma PHU A/B/C jest autoryzowanym sprzedawcą marki MAKITA i prowadzi autoryzowany serwis pogwarancyjny.
Możesz naprawić wszystkie elektronarzędzia firmy Makita wysyłając je do naszego serwisu w A/B/C.
| napięcie akumulatorów: |
|
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga z akumulatorem: | 3,3 kg |
| waga bez akumulatora: | 2,7 kg |
| na wyposażeniu: | zasilacz AC230V/DC12V [SE00000501] |
| wymiary: | 211 x 203 x 286 mm |
| system Bluetooth: | tak |
| typ zasilania radia: |
|
| możliwość ładowania: | nie |
| typ obsługiwanych akumulatorów: | Li-Ion |
| możliwość podłączenia innego źródła dźwieku: | tak |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 088381857284 |
| stan: | nowy |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 3.4 kg |
| długość opakowania: | 22 cm |
| szerokość opakowania: | 22 cm |
| wysokość opakowania: | 22 cm |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
