akumulatorowy głośnik bezprzewodowy Bluetooth 14,4V/18V/40V max, LXT/XGT, Makita [MR014G] Li-Ion
-
Producent:
-
Kod producenta:MR014G
898,82zł brutto
730,75zł netto
1021,39zł
Promocja trwa do wyczerpania zapasów.
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 8988 pkt. |
Głośnik bezprzewodowy Bluetooth Makita MR014G, z możliwością zasilania akumulatorami 14,4V / 18V LXT, akumulatorami 40V max XGT, lub sieciowo zasilaczem AC. Dostarczany jest z zasilaczem, bez akumulatorów i ładowarki, pakowany w kartonie.
Posiada technologię Bluetooth 5.1 oraz trzy głośniki zapewniające wysokiej jakości dźwięk oraz mocny i głęboki bas. Wyposażony jest w gniazdo mikrofonowe oraz port USB do ładowania urządzeń mobilnych.
Obsługę głośnika ułatwia duży, kolorowy wyświetlacz.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Głośnik bezprzewodowy Bluetooth, USB, 10,8V/14,4V/18V, Makita [MR014G]:
- trzy duże głośniki komponentowe zapewniają mocny i głęboki bas,
- Technologia Bluetooth w wersji 5.1, klasy 1 (AD2P), o wysokiej wydajności kompresji umożliwiają odtwarzanie dźwięku wysokiej jakości,
- zasięg gwarantowany wynosi 30 m, możliwy do 100 m w zależności od otoczenia
- wyposażony jest w korektor pozwalający na wybór jednego z sześciu trybów poprawienia dźwięku oraz możliwość indywidualnej regulacji wysokich, średnich i niskich tonów w celu uzyskania pożądanej jakości dźwięku,
- obsługę i sterowanie głośnikiem ułatwia kolorowy ekran LCD, podświetlane przyciski sterujące oraz duży rozmiar znaków, który ułatwia odczytywanie wyświetlanych informacji,
- wyświetlacz LCD wyświetla informacje związane z dźwiękiem takie jak ustawienie korektora, tytuł utworu, nazwa wykonawcy, tytuł albumu itd.,
- głośnik wyposażony jest w dedykowane gniazdo mikrofonowe,
- posiada także port USB do ładowania urządzeń mobilnych (typ A; DC5V/2,4 A),
- w górnej części obudowy głośnik posiada miejsce do ustawienia smartfona w pionie, podpierając do uchwytem głośnika ustawionym pod kątem,
- posiada możliwość dekoracyjnego oświetlenia linią LED z możliwością zmiany trybu oświetlenia,
- istnieje możliwość sparowania 10 głośników z jednym urządzeniem mobilnym,
- głośnik posiada wytrzymałą obudowę,
- klasa izolacji IP65 zapewnia pyłoszczelność i odporność na ulewny deszcz,
- może być zasilany akumulatorami Makita Li-Ion lub zasilaczem AC,
- głośnik dostarczany jest z zasilaczem sieciowym, bez akumulatora i ładowarki, pakowany w kartonie.
PARAMETRY TECHNICZNE GŁOŚNIKA MAKITA [MR014G]:
- napięcie akumulatorów: 14,4V / 18V / 40V max,
- obsługiwane serie akumulatorów: LXT / XGT,
- typ akumulatorów: Li-Ion,
- wersja Bluetooth 5,1,
- zasięg transmisji: do 30 m (możliwy do 100m),
- moc wyjściowa 18V: 20 W,
- czas pracy:
- na akumulatorze 18V / 3,0 Ah: 16 h,
- na akumulatorze 18V / 4,0 Ah: 23 h,
- na akumulatorze 18V / 5,0 Ah: 30 h,
- na akumulatorze 18V / 6,0 Ah: 36 h,
- na akumulatorze 40V max/ 2,0 Ah: 15 h,
- na akumulatorze 40V max/ 4,0 Ah: 32 h, - klasa szczelności: IP65,
- wymiary (D x S x W): 243 x 235 x 205 mm,
-
waga (EPTA): 3,8 kg
WYPOSAŻENIE GŁOŚNIKA MAKITA [MR014G]:
| napięcie akumulatorów: |
|
| waga bez akumulatora: | 3,8 kg |
| na wyposażeniu: | zasilacz sieciowy [ SE00001249], instrukcja obsługi |
| wymiary: | 243 x 235 x 205 mm |
| system Bluetooth: | tak |
| typ zasilania radia: |
|
| możliwość ładowania: | tak |
| napięcie obsługiwanych akumulatorów: |
|
| typ obsługiwanych akumulatorów: | Li-Ion |
| możliwość podłączenia innego źródła dźwieku: | tak |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 197050004567 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: |
|
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 4 kg |
| długość opakowania: | 24.2 cm |
| szerokość opakowania: | 25.2 cm |
| wysokość opakowania: | 24.6 cm |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
