    CL108FDZ
Promocja -4%
202,25zł brutto
164,43zł netto
211,59zł
Cena punktowa: 2022 pkt.
Akumulatorowy bezworkowy odkurzacz pionowy 10,8V (12V max) Makita [CL108FDZ] dostarczany bez akumulatora i ładowarki, pakowany w kartonie.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Akumulatorowy odkurzacz pionowy 10,8V (12V max) Makita [CL108FDZ]:
  • odkurzacz dostarczany bez akumulatora i ładowarki, pakowany w kartonie.
Parametry techniczne odkurzacza Makita [CL108FDZ]:
  • napięcie zasilania: 10,8V (12V max),
  • moc zasysania:
    • 1 bieg: 5 W,
    • 2 bieg: 20 W,
    • 3 bieg: 30 W,
  • waga (EPTA): 1,0 - 1,2 kg
Wyposażenie odkurzacza Makita [CL108FDZ]:
  • ssawka do podłóg typ T (niebieska): [123488-8],
  • ssawka szczelinowa krótka (niebieska): [451243-1],
  • uchwyt na ssawkę szczelinową (niebieski): [451245-7],
  • rura ssąca 465 mm (niebieska): [451244-9],
  • pojemnik na pył (wbudowany): [140G25-5],
napięcie akumulatorów:
  • 10,8 V
  • 12 V
liczba akumulatorów: 0 szt
waga z akumulatorem: 1,2 kg
waga bez akumulatora: 1,0 kg
na wyposażeniu: ssawka do podłóg typ T (niebieska): [123488-8], ssawka szczelinowa krótka (niebieska): [451243-1], uchwyt na ssawkę szczelinową (niebieski): [451245-7], pojemnik na pył (wbudowany): [140G25-5], rura ssąca 465 mm (niebieska): [451244-9], instrukcja obsługi
typ silnika: szczotkowy (komutatorowy)
wymiary: dł. 956 mm
EAN: 088381868211
stan: nowy
obsługiwane serie akumulatorów: CXT 10,8V / 12V