akumulatorowy bezworkowy odkurzacz pionowy, 12V, Makita [CL108FDWA] 2,0Ah,
-
Producent:
-
Kod producenta:CL108FDWA
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 4756 pkt. |
Akumulatorowy bezworkowy odkurzacz pionowy 10,8V (12V max) Makita [CL108FDWA] dostarczany z akumulatorem 2,0Ah i ładowarką, pakowany w kartonie.
Odkurzacz może pracować na trzech biegach wybieranych za pomocą włącznika dotykowego. Na wyposażeniu odkurzacza znajduje się ssawka do podłóg oraz ssawka szczelinowa.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Akumulatorowy odkurzacz pionowy 10,8V (12V max) Makita [CL108FDWA]:
- odkurzacz bezworkowy - dzięki zastosowaniu pojemnika na pył nie ma potrzeby zakupu i wymiany worków,
- wykonany w technologii CXT - Compact Extreme Technology,
- odkurzacz może pracować na 3 biegach łatwo przełączanych włącznikiem dotykowym,
- dioda LED oświetla obszar roboczy oraz informuje o stanie naładowania akumulatora,
- odkurzacz dostarczany z akumulatorem i ładowarką, pakowany w kartonie.
Parametry techniczne odkurzacza Makita [CL108FDWA]:
- napięcie zasilania: 10,8V (12V max),
- typ akumulatorów: Li-lon,
- pojemność akumulatora: 2,0 Ah,
- obsługiwane akumulatory: 1,5 / 2,0 / 4,0 Ah,
- maksymalny przepływ powietrza: 1,2 m³/min.,
- maksymalne podciśnienie: 4,4 kPa,
- moc zasysania:
- 1 bieg: 5 W,
- 2 bieg: 20 W,
- 3 bieg: 30 W, - czas pracy na jednym naładowaniu akumulatora BL1016:
- 1 bieg: 25 min.,
- 2 bieg: 12 min.,
- 3 bieg: 10 min., - pojemność zbiornika na pył: 600 ml,
- wymiary (długość całkowita): 956 mm,
- waga (EPTA): 1,0 - 1,2 kg
Wyposażenie odkurzacza Makita [CL108FDWA]:
- akumulator BL1021B (12 V max / 2,0 Ah): [197396-9],
- ładowarka DC10WD: [197343-0],
- ssawka do podłóg typ T (niebieska): [123488-8],
- ssawka szczelinowa krótka (niebieska): [451243-1],
- uchwyt na ssawkę szczelinową (niebieski): [451245-7],
- pojemnik na pył (wbudowany): [140G25-5],
- rura ssąca 465 mm (niebieska): [451244-9],
- instrukcja obsługi.
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, która obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita.
Firma PHU A/B/C jest autoryzowanym sprzedawcą marki MAKITA i prowadzi autoryzowany serwis pogwarancyjny.
Możesz naprawić wszystkie elektronarzędzia firmy Makita wysyłając je do naszego serwisu w A/B/C.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: |
|
| liczba akumulatorów: | 1 szt |
| pojemność akumulatora: | 2.0 Ah |
| waga z akumulatorem: | 1,2 kg |
| waga bez akumulatora: | 1,0 kg |
| na wyposażeniu: | akumulator BL1021B (12 V max / 2,0 Ah): [197396-9], ładowarka DC10WD: [197343-0], ssawka do podłóg typ T (niebieska): [123488-8], ssawka szczelinowa krótka (niebieska): [451243-1], uchwyt na ssawkę szczelinową (niebieski): [451245-7], pojemnik na pył (wbudowany): [140G25-5], rura ssąca 465 mm (niebieska): [451244-9], instrukcja obsługi |
| typ silnika: | szczotkowy (komutatorowy) |
| wymiary: | dł. 956 mm |
| max podciśnienie: | 4,4 kPa |
| pojemność zbiornika: | 0,6 l |
| praca na mokro: | nie |
| max natężenie przepływu powietrza: | 1,2 l/min |
| opakowanie: | karton |
| funkcja dmuchawy / funkcja odkurzacza: | nie / tak |
| EAN: | 088381868259 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | CXT 10,8V / 12V |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 2.25 kg |
| długość opakowania: | 51.8 cm |
| szerokość opakowania: | 14.3 cm |
| wysokość opakowania: | 18.2 cm |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
