akumulatorowy, 4 biegowy odkurzacz plecakowy 40V max Makita [VC008GZ09] XGT
-
Producent:
-
Kod producenta:VC008GZ09
Promocja trwa do wyczerpania zapasów.
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 17197 pkt. |
Akumulatorowy, 4-biegowy odkurzacz plecakowy 40V max XGT Makita VC008GZ09, z rurą teleskopową o średnicy 32 mm, dostarczany bez akumulatorów i ładowarki, pakowany w kartonie.
Wyposażony jest w bezszczotkowy silnik prądu stałego serii BLDC z wysoką mocą zasysania oraz filtr HEPA.
Odkurzacz posiada komfortowe szelki / uprząż, a teleskopowa rura umożliwia dostosowanie jej długości w zależności od zastosowania czy wzrostu operatora, co pozwala na wygodną i nie obciążającą kręgosłupa pracę.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Akumulatorowy odkurzacz plecakowy 40V max XGT Makita [VC008GZ09]:
- akumulatorowy odkurzacz plecakowy przeznaczony do pracy na sucho,
- z teleskopową rurą o średnicy 32 mm, o długości regulowanej w zakresie 590 - 942 mm, umożliwiającej dostosowanie długości rury do zastosowania oraz wzrostu operatora,
- wyposażony w bezszczotkowy silnik prądu stałego - BLDC,
- posiada 4-stopniową, elektroniczną regulację mocy zasysania,
- odkurzacz wyposażony jest w komfortowe szelki / uprząż oraz w filtr HEPA,
- wyposażony w funkcję pamięci trybu pracy, która pozwala na włączenie urządzenia na tych samych ustawieniach mocy ssania jak w momencie wyłączenia,
- istnieje możliwość wybrania trybu pracy odkurzacza przed jego uruchomieniem,
- posiada mechanizm zabezpieczający przed użyciem odkurzacza bez zamontowanego worka,
- zwarta konstrukcja oraz ulepszone ścieżki przepływu powietrza sprawiają, że odkurzacz emituje niski poziom hałasu,
- odkurzacz wyposażony jest w diodę LED doświetlającą odkurzane miejsca,
- w tej wersji odkurzacz dostarczany jest bez akumulatorów i ładowarki.
PARAMETRY TECHNICZNE ODKURZACZA PLECAKOWEGO MAKITA [VC008GZ09]:
- napięcie zasilania: 40V max XGT,
- typ akumulatorów: Li-lon,
- obsługiwane akumulatory: 2,0 / 2,5 / 4,0 / 5,0 / 8,0 Ah,
- maksymalny przepływ powietrza: 2,4 m³/min.,
- maksymalne podciśnienie: 18 kPa,
- poziom ciśnienia akustycznego: 72 dB(A),
- pojemność worka na pył: 1,5 - 2 L,
- czas pracy na akumulatorze XGT 40Vmax / 4,0 Ah: 93 / 50 / 26 / 11 min.,
- czas pracy na akumulatorze XGT 40Vmax / 5,0 Ah: 110 / 55 / 30 / 14 min.,
- poziom ciśnienia akustycznego: 72 dB(A),
- współczynnik hałasu: 2,5 dB(A),
- poziom wibracji: ≤ 2,5 m/s²,
- współczynnik wibracji Kh: 1,5 m/s²,
- wymiary (D x S x W): 233 x 150 x 375 mm,
- waga (bez akumulatora): 3,4 kg,
- waga (EPTA): 4,1 - 5,3 kg
WYPOSAŻENIE ODKURZACZA PLECAKOWEGO MAKITA [VC008GZ09]:
- ssawka do podłóg [1912F9-8],
- rura teleskopowa 32 mm [191X62-4],
- rura wygięta z blokadą (rękojeść) [140G26-3],
- wąż ⌀32 mm x 1,0 m [199453-9],
- pasek do mocowania przewodu do węża [166116-2],
- worki flizelinowe na pył 10 szt. [197903-8],
- tekstylny worek na pył [197899-3],
- instrukcja obsługi
Instrukcja obsługi: https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/user_manuals/User_manuals_EU3/VC008G.pdf
Deklaracja zgodności: https://www.icmsmakita.eu/CMS/custom/fi/attachments/ec_declaration_conformity/VC008G.pdf
Schemat serwisowy: https://www.icmsmakita.eu/CMS/custom/fi/attachments/part_drawings/EN/VC008G.pdf
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 40 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga z akumulatorem: | 4,1 -5,3 kg |
| waga bez akumulatora: | 3,4 kg |
| na wyposażeniu: | ssawka do podłóg [1912F9-8], rura teleskopowa 32 mm [191X62-4], rura wygięta z blokadą (rękojeść) [140G26-3], wąż ⌀32 mm x 1,0 m [199453-9], pasek do mocowania przewodu do węża [166116-2], worki flizelinowe na pył 10 szt. [197903-8], tekstylny worek na pył [197899-3], instrukcja obsługi |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| wymiary: | 233 x 150 x 375 mm |
| max podciśnienie: | 18 kPa |
| pojemność zbiornika: | 2 l |
| praca na mokro: | nie |
| max natężenie przepływu powietrza: | 2,4 l/min |
| opakowanie: | karton |
| funkcja dmuchawy / funkcja odkurzacza: | nie / tak |
| natężenie hałasu: | 72 dB |
| EAN: | 197050010308 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | XGT 40V max |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| długość opakowania: | 55.5 cm |
| szerokość opakowania: | 37 cm |
| wysokość opakowania: | 27.1 cm |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
