akumulatorowy, 3 biegowy odkurzacz plecakowy 2x18V Makita [DVC660Z] Li-Ion
-
Producent:
-
Kod producenta:DVC660Z
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 12915 pkt. |
Akumulatorowy, 3-biegowy odkurzacz plecakowy 2x18V, Li-Ion Makita [DVC660Z] w tej wersji bez akumulatorów i ładowarki na wyposażeniu, pakowany w kartonie.
Wyposażony w bezszczotkowy silnik prądu stałego serii BLDC z wysoką mocą zasysania 25W (na 1 biegu), 50W (na 2 biegu) i 95W (na 3 biegu).
Odkurzacz wyposażony jest w komfortowe szelki / uprząż, oraz w filtr HEPA.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Akumulatorowy odkurzacz plecakowy 2x18V Li-Ion Makita [DVC660Z]:
- akumulatorowy odkurzacz plecakowy zasilany przeznaczony do pracy na sucho,
- wyposażony w bezszczotkowy silnik prądu stałego serii BLDC z 3 biegami,
- odkurzacz wyposażony jest w komfortowe szelki / uprząż, oraz w filtr HEPA,
- wyposażony w funkcję pamięci trybu pracy, która pozwala na włączenie urządzenia na tych samych ustawieniach mocy ssania jak w momencie wyłączenia,
- posiada mechanizm czyszczący filtry, który uruchamia się automatycznie pod wpływem wibracji spowodowanych przemieszczaniem się użytkownika, z możliwością ręcznego uruchomienia,
- regulacja mocy zasysania 3-stopniowa,
- aluminiowa teleskopowa rura prosta umożliwia dostosowanie jej długości w zależności od zastosowania czy wzrostu użytkownika,
- zwarta konstrukcja oraz ulepszone ścieżki przepływu powietrza sprawiają, że odkurzacz emituje o wiele niższy poziom hałasu,
- worek na pył o większej pojemności,
- odkurzacz wyposażony jest w diodę LED doświetlającą odkurzane miejsca,
- nie współpracuje z akumulatorami BL1811G, BL1813G, BL1815G (bez elektroniki) oraz akumulatorem BL1815 (18 V / 1,3 Ah),
- w tej wersji odkurzacz dostarczany jest bez akumulatorów i ładowarki.
Parametry techniczne odkurzacza plecakowego Makita [DVC660Z]:
- napięcie zasilania: 2 x 18V,
- typ akumulatorów: Li-lon,
- obsługiwane akumulatory: 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah,
- maksymalny przepływ powietrza: 2,2 m³/min,
- maksymalne podciśnienie: 11 kPa,
- poziom ciśnienia akustycznego: 70 dB(A),
- moc zasysania:
- na 1 biegu: 25 W,
- na 2 biegu: 50 W,
- na 3 biegu: 95 W,
- pojemność papierowego worka na pył: 6 L,
- pojemność materiałowego worka na pył: 5,5 L,
- czas pracy na 1 naładowaniu 2 akumulatorów BL1860B:
- na 1 biegu: 140 min,
- na 2 biegu: 75 min,
- na 3 biegu: 40 min,
- wymiary (D x S x W): 297 x 174 x 523 mm,
- waga (EPTA): 6,1 - 6,7 kg
Wyposażenie odkurzacza plecakowego Makita [DVC660Z]:
- pasek do mocowania przewodu do węża: [166116-2],
- rura teleskopowa (aluminium): [140G19-0],
- rura wygięta (rękojeść): [140G26-3],
- ssawka do podłóg [127082-8],
- ssawka szczelinowa (gumowa): [197901-2],
- wąż ⌀32 mm x 1,0 m: [199453-9],
- worek flizelinowy 1 szt.,
- instrukcja obsługi.
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, która obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita.
Firma PHU A/B/C jest autoryzowanym sprzedawcą marki MAKITA i prowadzi autoryzowany serwis pogwarancyjny.
Możesz naprawić wszystkie elektronarzędzia firmy Makita wysyłając je do naszego serwisu w A/B/C.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 2x18 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga z akumulatorem: | 6,7 kg |
| waga bez akumulatora: | 6,1 kg |
| na wyposażeniu: | pasek do mocowania przewodu do węża: [166116-2], rura teleskopowa (aluminium): [140G19-0], rura wygięta (rękojeść): [140G26-3], ssawka do podłóg [127082-8], ssawka szczelinowa (gumowa): [197901-2], wąż ⌀32 mm x 1,0 m: [199453-9], worek flizelinowy 1 szt., instrukcja obsługi |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| wymiary: | 297 x 174 x 523 mm |
| max podciśnienie: | 11 kPa |
| pojemność zbiornika: | 6 l |
| praca na mokro: | nie |
| max natężenie przepływu powietrza: | 2,2 l/min |
| opakowanie: | karton |
| funkcja dmuchawy / funkcja odkurzacza: | nie / tak |
| EAN: | 088381890540 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | CXT 10,8V / 12V |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 8.85 kg |
| długość opakowania: | 68 cm |
| szerokość opakowania: | 42 cm |
| wysokość opakowania: | 32.2 cm |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
