akumulatorowy, 3 biegowy odkurzacz plecakowy 18V Li-Ion Makita [DVC261ZX11]
-
Producent:
-
Kod producenta:DVC261ZX11
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 3 miesiące |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 11110 pkt. |
Akumulatorowy, 3-biegowy odkurzacz plecakowy 2x18V, Li-Ion firmy Makita model [DVC261ZX11] w tej wersji bez akumulatorów i ładowarki na wyposażeniu, pakowany w kartonie.
Wyposażony w bezszczotkowy silnik prądu stałego serii BLDC z wysoką mocą zasysania 25 W (na 1 biegu), 45 W (na 2 biegu) i 85 W (na 3 biegu).
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.akumulatorowy odkurzacz plecakowy 18V Li-Ion Makita [DVC261ZX11]:
- akumulatorowy odkurzacz plecakowy przeznaczony do pracy na sucho,
- wyposażony w bezszczotkowy silnik prądu stałego serii BLDC z 3 biegami,
- odkurzacz wyposażony jest w komfortowe szelki / uprząż, oraz w filtr HEPA,
- ma funkcję pamięci trybu pracy, która pozwala na włączenie urządzenia na tych samych ustawieniach mocy ssania jak w momencie wyłączenia,
- regulacja mocy zasysania - 3-stopniowa,
- dioda LED na czole modułu wyłącznika - poprawia komfort pracy w miejscach ze słabym oświetleniem,
- regulacja długości rury prostej,
- nie współpracuje z akumulatorami BL1811G, BL1813G, BL1815G (bez elektroniki) oraz akumulatorem BL1815 (18 V / 1,3 Ah),
- w tej wersji bez akumulatora i ładowarki.
Parametry techniczne odkurzacza Makita DVC261ZX11
- napięcie zasilania: 2x18 V,
- typ akumulatorów: Li-lon,
- odkurzacz współpracuje z akumulatorami Li-Ion 18V, o pojemności 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah,
- maksymalny przepływ powietrza: 1,8 m³/min,
- maksymalne podciśnienie: 11 kPa,
- czas pracy - 2 akumulatory BL1860B:
- 1 bieg: 140 min,
- 2 bieg: 75 min,
- 3 bieg: 40 min,
- moc zasysania:
- na 1 biegu: 25 W,
- na 2 biegu: 45 W,
- na 3 biegu: 85 W,
- pojemność papierowego worka na pył: 2 l,
- pojemność materiałowego worka na pył: 1,5 l,
- wymiary (D x S x W): 230 x 152 x 373 mm,
- waga (EPTA): 3,8 - 4,5 kg.
Wyposażenie odkurzacza Makita DVC261ZX11
- filtr HEPA: 123636-9,
- ssawka do podłóg: 127082-8,
- rękojeść (z zatrzaskiem): 127093-3,
- rura teleskopowa (aluminium): 140G19-0,
- ssawka szczelinowa (gumowa): 197901-2,
- pasek do mocowania przewodu do węża: 166116-2,
- worek flizelinowy: 197903-8,
- wąż ⌀28mm x 1,0 m: 143787-2,
- instrukcja obsługi
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, która obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita.
Firma PHU A/B/C jest autoryzowanym sprzedawcą marki MAKITA i prowadzi autoryzowany serwis pogwarancyjny.
Możesz naprawić wszystkie elektronarzędzia firmy Makita wysyłając je do naszego serwisu w A/B/C.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 2x18 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga z akumulatorem: | 4,5 kg |
| waga bez akumulatora: | 3,8 kg |
| na wyposażeniu: | filtr HEPA: 123636-9, ssawka do podłóg: 127082-8, rękojeść (z zatrzaskiem): 127093-3, rura teleskopowa (aluminium): 140G19-0, ssawka szczelinowa (gumowa): 197901-2, pasek do mocowania przewodu do węża: 166116-2, worek flizelinowy: 197903-8, wąż ⌀28mm x 1,0 m: 143787-2, |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| wymiary: | 230 x 152 x 373 mm |
| max podciśnienie: | 11 kPa |
| pojemność zbiornika: | 2 l |
| praca na mokro: | nie |
| max natężenie przepływu powietrza: | 1,8 l/min |
| opakowanie: | karton |
| funkcja dmuchawy / funkcja odkurzacza: | nie / tak |
| EAN: | 088381869973 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | LXT 18V |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 5.58 kg |
| długość opakowania: | 54.5 cm |
| szerokość opakowania: | 36 cm |
| wysokość opakowania: | 33.5 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
