akumulatorowe urządzenie wielofuncyjne 2x18V Li-Ion Makita [DUX60Z]
-
Producent:
-
Kod producenta:DUX60Z
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
Stan magazynowy: 2
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 11067 pkt. |
Akumulatorowe urządzenie wielofunkcyjne Makita DUX60Z, w tej wersji bez przystawek, akumulatora i ładowarki. Pakowane w kartonie.
Dzięki szerokiej gamie dostępnych do dokupienia osobno przystawek urządzenie sprawdzi się w wielu pracach ogrodowych, a jednocześnie pozwoli zaoszczędzić miejsce potrzebne do przechowywania (jedno urządzenie - wiele zastosowań). Urządzenie dostępne jest też w wersji z kosą do trawy - DUX60ZM4.
Urządzenie wielofunkcyjne MAKITA DUX60Z:
- urządzenie wielofunkcyjne zasilane dwoma akumulatorami 18V,
- wykonane w technologii XPT, dzięki czemu wykazuje podwyższoną odporność na pył i wilgoć,
- posiada w nowoczesny bezszczotkowy silnik prądu stałego serii BLDC,
- wyposażone w technologię AFT - Active Feedback Sensing - automatyczne wyłączenie narzędzia w przypadku nagłego spowolnienia lub zatrzymania narzędzia tnącego (tzw. kick-back),
- posiada elektroniczny 3-biegowy przełącznik prędkości obrotowej,
- urządzenie wyposażone w przycisk obrotów wstecznych, który uruchamia powolne, lewe obroty w celu samooczyszczenia narzędzia tnącego,
- obroty regulowane są płynnie spustem włącznika,
- urządzenie utrzymuje stałą prędkość obrotową pod obciążeniem,
- wyposażone w przycisk włącz/wyłącz z funkcją automatycznego wyłączania,
- hamulec elektryczny oraz łagodny rozruch,
- wyposażone w wygodny uchwyt typu pętla,
- nie współpracuje z akumulatorami BL1811G, BL1813G, BL1815G (bez elektroniki),
- dostarczane bez akumulatorów i ładowarki.
PARAMETRY TECHNCZNE URZĄDZENIA WIELOFUNKCYJNEGO Makita DUX60Z:
- napięcie zasilania: 2 x 18 V,
- typ akumulatorów: Li-ion,
- prędkość obrotów na biegu jałowym:
- 1 bieg: 0 - 5700 obr/min,
- 2 bieg: 0 - 8200 obr/min,
- 3 bieg: 0 - 9700 obr/min,
- wymiary (długość całkowita): 1011 mm,:
- waga (EPTA): 4,1 - 8,7 kg,
- obsługiwane akumulatory: 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah.
WYPOSAŻENIE URZĄDZENIA DUX60Z:
- klucz nasadowy 17 [782210-8],
- klucz imbusowy 4 [783202-0],
- torba na zestaw kluczy [831304-7],
- pas barkowy [125516-5],
- instrukcja obsługi.
AKCESORIA DO URZĄDZENIA DOSTĘPNE DO KUPIENIA ODDZIELNIE:
- Kosa do trawy EM400MP Makita [195650-5],
- Podkaszarka ER400MP Makita [195524-0],
- Nożyce do żywopłotu krótkie EN420MP Makita [198054-0],
- Nożyce do żywopłotu proste EN410MP Makita [197732-9],
- Glebogryzarka / kultywator KR400MP Makita [195709-8],
- Szczotka BR400MP Makita [199317-7]
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga z akumulatorem: | 8,7 kg |
| waga bez akumulatora: | 4,1 kg |
| na wyposażeniu: | klucz nasadowy 17 [782210-8], klucz imbusowy 4 [783202-0], torba na zestaw kluczy [831304-7], pas barkowy [125516-5] |
| prędkość obrotowa na I biegu: | 0-5700 obr/min |
| prędkość obrotowa na II biegu: | 0-8200 obr/min |
| prędkość obrotowa na III biegu: | 0-9700 obr/min |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| wymiary: | dł. 1011 mm |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 088381850735 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | LXT 18V |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 8.7 kg |
| długość opakowania: | 104.5 cm |
| szerokość opakowania: | 17.9 cm |
| wysokość opakowania: | 21.9 cm |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
