akumulatorowe nożyce do żywopłotu z listwą na ścinki, 40V max, długość ostrza 60 cm, Makita [UH013GZ] Li-Ion, XGT
-
Producent:
-
Kod producenta:UH013GZ
Promocja trwa do wyczerpania zapasów.
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 23234 pkt. |
Akumulatorowe nożyce do żywopłotu 40V max XGT Makita [UH013GZ] z ostrzem jednostronnym o długości 60 cm i listwą do zbierania ścinek, w tej wersji dostarczane bez akumulatorów i ładowarki, pakowane w kartonie.
Nożyce mają 3 biegi, hamulec mechaniczny oraz nowoczesny, bezszczotkowy silnik prądu stałego serii BLDC.
Posiadają technologię Wet Guard zapewniającą wysoką odporność na pył i wodę, pozwalającą na użytkowanie urządzenia nawet w momencie kiedy jest mokre.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Akumulatorowe nożyce do żywopłotu 40V max XGT Makita [UH013GZ]:
- jednostronne nożyce do żywopłotu z listwą do zbierania liści oraz resztek gałązek dostosowaną do szerokości cięcia,
- wyposażone w nowoczesny, bezszczotkowy silnik prądu stałego - BLDC,
- posiadają technologię Wet Guard - zapewniającą wysoką odporność na wodę i pozwalającą na użytkowanie urządzenia nawet w momencie kiedy jest mokre,
- zwiększona częstotliwość skoków oraz moment obrotowy pozwalają na uzyskanie efektywności porównywalnej z nożycami spalinowymi,
- kształt ostrza pozwala na uzyskanie gładkiego cięcia,
- posiadają 3-stopniową elektroniczną kontrolę częstotliwości skoków,
- lekka konstrukcja nożyc zapewnia wygodę użytkowania,
- przycisk obrotów wstecznych pozwalający na rozwarcie ostrzy i uwolnienie zablokowanej gałęzi,
- główny włącznik zasilania posiada funkcję automatycznego wyłączenia,
- nożyce posiadają zabezpieczenie przed przypadkowym uruchomieniem wymagające od użytkownika wciśnięcia włączników na obu rękojeściach,
- układ podtrzymujący stałą prędkość obrotową pod obciążeniem zapobiega spadkom częstotliwości skoków,
- niski stan naładowania akumulatora sygnalizowany jest za pomocą diody,
- rękojeści pokryte są elastomerem,
- nożyce w tej wersji dostarczane są bez akumulatorów i ładowarki.
Parametry nożyc do żywopłotu 40V max Makita [UH013GZ]:
- napięcie zasilania: 40V max XGT
- typ akumulatorów: Li-Ion,
- obsługiwane akumulatory: 2,0 / 2,5 / 4,0 / 5,0 Ah
- długość ostrza: 60 cm,
- częstotliwość skoków:
- 1 bieg: 0-2000 skoków/min,
- 2 bieg: 0-3600 skoków/min,
- 3 bieg: 0-5000 skoków/min,
- wymiary (długość całkowita): 1085 mm,
- waga (EPTA): 3,9 - 4,5 kg
Wyposażenie nożyc Makita [UH013GZ]:
- ostrze tnące 600mm do DUH604 [191D38-1],
- listwa do zbierania ścinek do DUH604 600mm [191D33-1],
- osłona ostrza,
- instrukcja obsługi.
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita
Nasza Firma jest autoryzowanym sprzedawcą marki MAKITA i prowadzimy autoryzowany serwis pogwarancyjny.
Możesz naprawić każdą maszynę Makity wysyłając ją do naszego serwisu w A/B/C.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 40 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| długość ostrza: | 600 mm |
| waga z akumulatorem: | 4,5 kg |
| waga bez akumulatora: | 3,9 kg |
| na wyposażeniu: | ostrze tnące 600mm do DUH604 [191D38-1], listwa do zbierania ścinek do DUH604 600mm [191D33-1], osłona ostrza, instrukcja obsługi |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| wymiary: | dł. 1085 mm |
| częstotliwość skoków na biegu jałowym: | 5000 skok/min |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 088381754071 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | XGT 40V max |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 5.3 kg |
| długość opakowania: | 114.3 cm |
| szerokość opakowania: | 28.4 cm |
| wysokość opakowania: | 18.2 cm |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
