Akumulatorowe nożyce do żywopłotu na wysięgniku, ostrze 60cm, 18V, Makita [DUN600LRGE] 2x6,0Ah, LXT
-
Producent:
-
Kod producenta:DUN600LRGE
2157,01zł brutto
1753,67zł netto
2331,62zł
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 21570 pkt. |
Akumulatorowe nożyce do żywopłotu na wysięgniku, 18V, Makita [DUN600LRGE] o długości ostrza 60cm i długości całkowitej 205cm. W tej wersji z 2 akumulatorami o pojemności 6,0 Ah i ładowarką, pakowane w kartonie.
Nożyce mają hamulec mechaniczny oraz nowoczesny, bezszczotkowy silnik prądu stałego serii BLDC i 3-stopniową elektroniczną regulację częstotliwości skoków.
Nożyce posiadają nowy kształt ostrza, optymalny dla gładkiego cięcia gałęzi, są odporne na pył i wilgoć.
Akumulatorowe nożyce do żywopłotu na wysięgniku Makita [DUN600LRGE]:
- znakomite, bardzo lekkie akumulatorowe nożyce do żywopłotu na wysięgniku zasilane akumulatorem 18 V Li-Ion,
- wyposażone w nowoczesny bezszczotkowy silnik prądu stałego serii BLDC,
- posiada nowy kształt ostrza, optymalny dla gładkiego cięcia,
- wygodny uchwyt typu pętla,
- główny włącznik zasilania jest z funkcją automatycznego wyłączenia,
- nożyce mają osłonę końcówki ostrza zapobiegającą uderzeniom powrotnym,
- wyposażone w 3-stopniową, elektroniczną regulację częstotliwości skoków, oraz dodatkową regulację częstotliwości skoków spustem włącznika,
- posiadają przycisk obrotów wstecznych pozwalający na rozwarcie ostrzy i uwolnienie zablokowanej gałęzi,
- nożyce DUN600 posiadają szybki hamulec mechaniczny co bardzo podnosi bezpieczeństwo pracy,
- technologia XPT - podwyższona odporność na pył i wilgoć,
- przyjazne dla środowiska dzięki zerowej emisji zanieczyszczeń i bardzo niskiemu poziomowi hałasu
- nie współpracują z akumulatorami BL1811G, BL1813G, BL1815G (bez elektroniki), oraz BL1815 (18 V / 1,3 Ah),
- w tej wersji z 2 akumulatorami BL1860B (18 V / 6,0 Ah) i ładowarką.
parametry nożyc do żywopłotu Makita [DUN600LRGE]:
- długość ostrza: 60 cm,
- długość całkowita: 205 cm,
- częstotliwość skoków:
- 1 bieg: 0-2000 skoków/min,
- 2 bieg: 0-3600 skoków/min,
- 3 bieg: 0-4400 skoków/min, - zasilane: akumulator litowo-jonowy,
- napięcie robocze: 18V,
- obsługiwane akumulatory Li-Ion: 1,5 Ah; 2,0 Ah; 3,0 Ah; 4,0 Ah; 5,0 Ah; 6,0 Ah,
- waga: 3,7-4,1 kg
wyposażenie nożyc Makita [DUN600LRGE]:
- 2 akumulatory BL1860B (18 V / 6,0 Ah),
- ładowarka DC18RC,
- ostrze tnące do żywopłotu 600mm,
- osłona ostrza,
- klucz imbusowy 4 mm,
- instrukcja obsługi.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 2 szt |
| pojemność akumulatora: | 6.0 Ah |
| długość ostrza: | 600 mm |
| waga z akumulatorem: | 4,1 kg |
| waga bez akumulatora: | 3,7 kg |
| na wyposażeniu: | 2 akumulatory BL1860B (18 V / 6,0 Ah), ładowarka DC18RC, ostrze tnące do żywopłotu 600mm, osłona ostrza, klucz imbusowy 4 mm, instrukcja obsługi |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| wymiary: | 2050 mm |
| częstotliwość skoków na biegu jałowym: | 4400 skok/min |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 088381894685 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | LXT 18V |
| produkt wielkogabarytowy: | konsument ponosi bezpośrednie koszty zwrotu produktu wielkogabarytowego (zgodnie z przykładowym cennikiem jednego z przewoźników: dhl.com/pl-pl/home/nasze-dywizje/parcel/dla-ciebie/wysylka/cennik.html) |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 8.57 kg |
| długość opakowania: | 210 cm |
| szerokość opakowania: | 17.9 cm |
| wysokość opakowania: | 19.1 cm |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
