akumulatorowe nożyce do żywopłotu na wysięgniku, 40V max XGT, ostrze 60cm, Makita [UN001GZ]
-
Producent:
-
Kod producenta:UN001GZ
Promocja trwa do wyczerpania zapasów.
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 20979 pkt. |
Akumulatorowe nożyce do żywopłotu na wysięgniku 40V max XGT, Makita UN001GZ, o długości ostrza 60 cm i długości całkowitej 226,8 cm. Nożyce dostarczane bez akumulatora i ładowarki na wyposażeniu, pakowane w kartonie.
Nożyce wyposażone są w nowoczesny, bezszczotkowy silnik prądu stałego BLDC i 3-stopniową, elektroniczną regulację częstotliwości skoków. Kąt nachylenia ostrza tnącego regulowany stopniowo od -45° do +70°, do przechowywania i transportu nożyce można złożyć na pół (180°).
Obustronnie ostrzone ostrza i specjalny profil zębów zapewniają wydajne cięcie i mniejsze tarcie.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Akumulatorowe nożyce do żywopłotu na wysięgniku, 40V max XGT, Makita [UN001GZ]:
- nożyce na wysięgniku dzięki kształtowi ostrza (nachylone, o ostrych krawędziach) doskonale sprawdzą się do przycinania zarośniętych żywopłotów oraz grubszych gałęzi,
- wyposażone w nowoczesny, bezszczotkowy silnik prądu stałego - BLDC,
- wyprodukowane w Technologii XPT, dzięki czemu mają podwyższoną odporność na pył i wilgoć,
- klasa izolacji IPX4 (ochrona przed spryskiwaniem i zachlapaniem wodą z różnych kierunków z natężeniem do 10 litrów na minutę),
- nożyce posiadają 3-stopniową, elektroniczną kontrolę częstotliwości skoków, co umożliwia operatorowi dopasowanie prędkości do ciętych gałęzi,
- maksymalne rozwarcie ostrzy wynosi 25 mm,
- kąt nachylenia ostrza tnącego regulowany stopniowo od -45° do +70°,
- funkcja anty-restart oraz hamulec elektryczny zapewniają maksymalną wydajność i większe bezpieczeństwo pracy,
- przycisk obrotów wstecznych pozwala na rozwarcie ostrzy i uwolnienie zablokowanej gałęzi,
- główny włącznik zasilania posiada funkcję automatycznego wyłączenia,
- układ podtrzymujący stałą prędkość obrotową pod obciążeniem zapobiega spadkom częstotliwości skoków,
- osłona końcówki ostrza zapobiega uderzeniom powrotnym,
- lekka konstrukcja nożyc zapewnia wygodną pracę,
- możliwość złożenia nożyc na pół ułatwia transport i przechowywanie,
- nożyce dostarczane są bez akumulatora i ładowarki, pakowane w kartonie.
PARAMETRY TECHNICZNE NOŻYC DO ŻYWOPŁOTU MAKITA [UN001GZ]:
- napięcie zasilania: 40V max,
- typ akumulatorów: Li-Ion,
- obsługiwane akumulatory: 2,0 / 2,5 / 4,0 / 5,0 / 8,0 Ah,
- długość ostrza: 600 mm,
- maksymalne rozwarcie ostrzy: 25 mm,
- kąt ostrza tnącego:
- do cięcia: 115° (w górę: 45°, w dół 70°),
- do złożenia na pół do transportu: 180°, - częstotliwość skoków:
- 1 bieg: 2000 skoków/min.,
- 2 bieg: 3000 skoków/min.,
- 3 bieg: 4000 skoków/min., - poziom mocy akustycznej: 93 dB(A),
- poziom ciśnienia akustycznego: 82 dB(A),
- współczynnik hałasu: 3 dB(A),
- poziom wibracji (przycinanie żywopłotu): 4,9 / 3,5 m/s²,
- współczynnik wibracji Kh (przycinanie żywopłotu): 1,5 m/s²,
- wymiary (D x S x W): 2268 x 100 x 148 mm,
- waga bez akumulatora: 4,0 kg,
- waga z akumulatorem: 4,7 - 5,9 kg
WYPOSAŻENIE NOŻYC NA WYSIĘGNIKU MAKITA [UN001GZ]:
- ostrze tnące do żywopłotu 600 mm [1914E7-7],
- osłona ostrza 600 mm [458414-1],
- pas barkowy [122D94-0],
- instrukcja obsługi
Instrukcja obsługi: https://www.icmsmakita.eu/CMS/custom/fi/attachments/user_manuals/User_manuals_EU3/UN001G.pdf
Deklaracja zgodności: https://www.icmsmakita.eu/CMS/custom/fi/attachments/ec_declaration_conformity/UN001G.pdf
Schemat serwisowy: https://www.icmsmakita.eu/CMS/custom/fi/attachments/part_drawings/EN/UN001G.pdf
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 40 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| długość ostrza: | 600 mm |
| waga z akumulatorem: | 4,7 - 5,9 kg |
| waga bez akumulatora: | 4,0 kg |
| na wyposażeniu: | ostrze tnące do żywopłotu 600 mm [1914E7-7], osłona ostrza 600 mm [458414-1], pas barkowy [122D94-0], instrukcja obsługi |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| wymiary: | 2268 x 100 x 148 mm |
| częstotliwość skoków na biegu jałowym: | 2000/3000/4000 skok/min |
| max średnica cięcia: | 25 mm |
| opakowanie: | karton |
| natężenie hałasu: | 93 dB |
| EAN: | 197050005465 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | LXT 18V |
| produkt wielkogabarytowy: | konsument ponosi bezpośrednie koszty zwrotu produktu wielkogabarytowego (zgodnie z przykładowym cennikiem jednego z przewoźników: dhl.com/pl-pl/home/nasze-dywizje/parcel/dla-ciebie/wysylka/cennik.html) |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 5.5 kg |
| długość opakowania: | 140.1 cm |
| szerokość opakowania: | 12.5 cm |
| wysokość opakowania: | 19.6 cm |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
