Akumulatorowe nożyce do żywopłotu na wysięgniku 18V Makita [DUN500WZ]
-
Producent:
-
Kod producenta:DUN500WZ
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
Stan magazynowy: 2
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 14488 pkt. |
Akumulatorowe nożyce do żywopłotu na wysięgniku, Makita [DUN500WZ] o długości ostrza 50cm i długości całkowitej 211,5cm. Wersja bez akumulatora i ładowarki na wyposażeniu, pakowana w kartonie.
Nożyce mają wbudowane sprzęgło oraz nowoczesny, bezszczotkowy silnik prądu stałego serii BLDC i 3-stopniową elektroniczną regulację częstotliwości skoków.
Nożyce posiadają nowy kształt ostrza, optymalny dla gładkiego cięcia gałęzi, 6 stopniową regulację ustawienia kąta głowicy tnącej, są odporne na pył i wilgoć.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.akumulatorowe nożyce do żywopłotu na wysięgniku Makita [DUN500WZ]:
- znakomite, bardzo lekkie akumulatorowe nożyce do żywopłotu na wysięgniku zasilane akumulatorem 18 V Li-Ion,
- wyposażone w nowoczesny, bezszczotkowy silnik prądu stałego serii BLDC,
- posiada nowy kształt ostrza, optymalny dla gładkiego cięcia gałęzi,
- 6 stopniowa regulacja ustawienia kąta głowicy tnącej (45°, 22,5°, 0°, -22,5°, -45° oraz -70°),
- obracana o 180° głowica dla łatwego transportu i przechowywania,
- nożyce mają osłonę końcówki ostrza zapobiegającą uderzeniom powrotnym,
- główny włącznik zasilania jest z funkcją automatycznego wyłączenia,
- wyposażone w 3-stopniową, elektroniczną regulację częstotliwości skoków,
- posiadają przycisk obrotów wstecznych pozwalający na rozwarcie ostrzy i uwolnienie zablokowanej gałęzi,
- wbudowane sprzęgło zabezpiecza przed niezamierzonymi ruchami ostrza gdy głowica złożona jest pod kątem 180° oraz wyłączające urządzenie w momencie przypadkowego poluzowania podczas pracy dźwigni składającej głowicę, co bardzo podnosi bezpieczeństwo pracy,
- Technologia XPT - podwyższona odporność na pył i wilgoć,
- przyjazna dla środowiska dzięki zerowej emisji zanieczyszczeń i bardzo niskiemu poziomowi hałasu,
- nie współpracuje z akumulatorami BL1811G, BL1813G, BL1815G (bez elektroniki), oraz BL1815 (18 V / 1,3 Ah)
- w tej wersji bez akumulatorów i ładowarki.
parametry nożyc do żywopłotu Makita [DUN500WZ]:
- długość ostrza: 50 cm,
- długość całkowita: 211,5 cm,
- częstotliwość skoków:
- 1 bieg: 0-2000 skoków/min,
- 2 bieg: 0-3600 skoków/min,
- 3 bieg: 0-4400 skoków/min, - zasilane: akumulator litowo-jonowy,
- napięcie robocze: 18V,
- obsługiwane akumulatory Li-Ion: 1,5 Ah; 2,0 Ah; 3,0 Ah; 4,0 Ah; 5,0 Ah; 6,0 Ah,
- waga: 3,9 - 4,3 kg.
wyposażenie nożyc Makita [DUN500WZ]:
- pas barkowy,
- ostrze tnące do żywopłotu 500mm,
- osłona ostrza,
- instrukcja obsługi.
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, która obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita.
Firma PHU A/B/C jest autoryzowanym sprzedawcą marki MAKITA i prowadzi autoryzowany serwis pogwarancyjny.
Możesz naprawić wszystkie elektronarzędzia firmy Makita wysyłając je do naszego serwisu w A/B/C.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| długość ostrza: | 500 mm |
| waga z akumulatorem: | 4,3 kg |
| waga bez akumulatora: | 3,9 kg |
| na wyposażeniu: | pas barkowy, ostrze tnące do żywopłotu 500mm, osłona ostrza, |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| wymiary: | 2115 mm |
| częstotliwość skoków na biegu jałowym: | 4400 skok/min |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 088381894715 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | LXT 18V |
| produkt wielkogabarytowy: | konsument ponosi bezpośrednie koszty zwrotu produktu wielkogabarytowego (zgodnie z przykładowym cennikiem jednego z przewoźników: dhl.com/pl-pl/home/nasze-dywizje/parcel/dla-ciebie/wysylka/cennik.html) |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 5.76 kg |
| długość opakowania: | 135.5 cm |
| szerokość opakowania: | 20 cm |
| wysokość opakowania: | 14.8 cm |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
