Akumulatorowe nożyce do żywopłotu 40V max XGT ostrze 60cm, Makita [UH004GZ]
-
Producent:
-
Kod producenta:UH004GZ
1998,20zł brutto
1624,55zł netto
2270,68zł
Promocja trwa do wyczerpania zapasów.
Stan magazynowy: 1
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 19982 pkt. |
Akumulatorowe nożyce do żywopłotu 40V max XGT Makita [UH004GZ] z ostrzem o długości 60cm, w tej wersji bez akumulatorów i ładowarki, pakowane w kartonie. Są idealne do gładkiego i wydajnego cięcia cienkich gałęzi o grubości do 23,5mm lub gęstych żywopłotów.
Nożyce mają 3 biegi, hamulec mechaniczny oraz nowoczesny, bezszczotkowy silnik prądu stałego serii BLDC.
Posiadają technologię XPT i Wet Guard zapewniającą wysoką odporność na pył i wodę, pozwalającą na użytkowanie urządzenia nawet w momencie kiedy jest mokre.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
akumulatorowe nożyce do żywopłotu 40V max XGT Makita [UH004GZ]:
- akumulatorowe nożyce do żywopłotu zasilane akumulatorem Li-Ion 40 V max XGT
- posiadają nowoczesny, bezszczotkowy silnik prądu stałego BLDC,
- Technologia XPT - mają podwyższoną odporność na pył i wilgoć,
- Wet Guard - technologia zapewniająca wysoką odporność na wodę, pozwalająca na użytkowanie urządzenia nawet w momencie kiedy jest mokre,
- dzięki specjalnemu kształtowi ostrza (zakrzywione, o ostrych krawędziach) są idealne do gładkiego i wydajnego cięcia cienkich gałęzi lub gęstych żywopłotów,
- maksymalna grubość ciętych gałęzi 23,5 mm,
- 3-stopniowa elektroniczna kontrola częstotliwości skoków,
- układ podtrzymujący stałą prędkość obrotową pod obciążeniem, zapobiega spadkom częstotliwości skoków,
- przycisk obrotów wstecznych pozwalający na rozwarcie ostrzy i uwolnienie zablokowanej gałęzi,
- nowa listwa do zbierania ścinek pozwalająca na łatwiejsze zbieranie liści oraz resztek gałązek,
- 5 różnych ustawień rękojeści (blokada przy 45° i 90° lewo/prawo oraz 0°) ustawiane za pomocą wygodnie umieszczonej dźwigni,
- wyposażone w układ tłumiący drgania,
- dostarczane bez akumulatorów i ładowarki.
parametry nożyc do żywopłotu UH004GZ:
- długość cięcia: 60 cm,
- częstotliwość skoków:
- 1 bieg: 0-2000 skoków/min,
- 2 bieg: 0-3600 skoków/min,
- 3 bieg: 0-5000 skoków/min, - waga: 4,3-4,9 kg,
- zasilanie: akumulator litowo-jonowy 40V max XGT,
- napięcie robocze: 40V,
- obsługiwane akumulatory: 2,0 / 2,5 / 4,0 / 5,0 Ah
wyposażenie nożyc UH004GZ:
- ostrze tnące do żywopłotu 600mm,
- osłona ostrza,
- instrukcja obsługi.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 40 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| długość ostrza: | 600 mm |
| waga z akumulatorem: | 4,9 kg |
| waga bez akumulatora: | 4,3 kg |
| na wyposażeniu: | ostrze tnące do żywopłotu 600mm, osłona ostrza |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| wymiary: | 1120 mm |
| częstotliwość skoków na biegu jałowym: | 5000 skok/min |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 088381743662 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | XGT 40V max |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 7.11 kg |
| długość opakowania: | 120.7 cm |
| szerokość opakowania: | 25.6 cm |
| wysokość opakowania: | 23.5 cm |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
Załączniki GPSR
| Uh004g |
