Akumulatorowe nożyce do żywopłotu 18V Li-Ion 1x6,0Ah, długość cięcia 60cm, Makita [DUH604SRG]
-
Producent:
-
Kod producenta:DUH604SRG
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 22536 pkt. |
Akumulatorowe nożyce do żywopłotu 18V, długość ostrza 60cm Makita [DUH604SRG], w tej wersji z jednym akumulatorem 6,0 Ah i szybką ładowarką, całość pakowana w kartonie.
Nożyce mają 3 biegi, hamulec mechaniczny oraz nowoczesny, bezszczotkowy silnik prądu stałego serii BLDC.
Wyposażone w listwa na ścinki dostosowaną do szerokości cięcia urządzenia.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.akumulatorowe nożyce do żywopłotu firmy Makita [DUH604SRG]:
- jednostronne akumulatorowe nożyce do żywopłotu, lekka konstrukcja o długości ostrza 60cm,
- wyposażone w nowoczesny bezszczotkowy silnik prądu stałego serii BLDC,
- mają nowy kształt ostrza, optymalny dla gładkiego cięcia,
- wyposażone w 3-stopniową, elektroniczną regulację częstotliwości skoków, oraz dodatkowa regulacja częstotliwości skoków spustem włącznika,
- posiadają zabezpieczenie przed przypadkowym uruchomieniem wymagające od użytkownika wciśnięcia włączników na obu rękojeściach,
- ma listwę na ścinki dostosowana do szerokości cięcia urządzenia,
- nożyce DUH604 posiadają szybki hamulec mechaniczny co bardzo podnosi bezpieczeństwo pracy,
- główny włącznik zasilania jest z funkcją automatycznego wyłączenia,
- rękojeść pokryta elastomerem,
- Technologia XPT - podwyższona odporność na pył i wilgoć,
- dioda informująca o niskim stanie naładowania akumulatora,
- nie współpracuje z akumulatorami BL1811G, BL1813G, BL1815G (bez elektroniki), oraz BL1815 (18 V / 1,3 Ah),
- w tej wersji z akumulatorem BL1860B (18 V / 6,0 Ah) i ładowarką DC18RC.
parametry nożyc do żywopłotu DUH604:
- napięcie zasilania: 18V,
- typ akumulatorów: Li-ion,
- pojemność akumulatora: 6,0 Ah,
- długość cięcia: 60 cm,
- częstotliwość skoków:
- 1 bieg: 0-2000 skoków/min,
- 2 bieg: 0-3600 skoków/min,
- 3 bieg: 0-4400 skoków/min,
- waga: 3,4-3,9 kg,
- zasilane: akumulator litowo-jonowy,
- napięcie robocze: 18V,
- obsługiwać akumulatory Li-Ion: 1,5 Ah; 2,0 Ah; 3,0 Ah; 4,0 Ah; 5,0 Ah; 6,0 Ah,
wyposażenie nożyc DUH604SRG:
- 1 x akumulator 6,0Ah: BL1860B,
- szybka ładowarka: DC18RC,
- ostrze tnące do żywopłotu 600mm,
- osłona ostrza,
- listwa do zbierania ścinek,
- opakowanie: karton,
- instrukcja obsługi.
-
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, która obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita.
Firma PHU A/B/C jest autoryzowanym sprzedawcą marki MAKITA i prowadzi autoryzowany serwis pogwarancyjny.
Możesz naprawić wszystkie elektronarzędzia firmy Makita wysyłając je do naszego serwisu w A/B/C.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 1 szt |
| pojemność akumulatora: | 6.0 Ah |
| długość ostrza: | 600 mm |
| waga z akumulatorem: | 3,9 kg |
| waga bez akumulatora: | 3,4 kg |
| na wyposażeniu: | 1 x akumulator 6,0Ah: BL1860B, szybka ładowarka: DC18RC, ostrze tnące do żywopłotu 600mm, osłona ostrza, listwa do zbierania ścinek, |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| wymiary: | 1061 mm |
| częstotliwość skoków na biegu jałowym: | 4400 skok/min |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 088381893725 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | LXT 18V |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 6.84 kg |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
