Akumulatorowe nożyce do trawy i żywopłotu, 2x2.0Ah Makita [UM600DWAEX]
-
Producent:
-
Kod producenta:UM600DWAEX
Stan magazynowy: 1
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 6843 pkt. |
Akumulatorowe nożyce do cięcia trawy i żywopłotu 10,8V /12V firmy Makita model UM600DWAEX w tej wersji z 2 akumulatorami 2,0Ah i ładowarką, pakowane w kartonie.
Akumulatorowe nożyce UM600 posiadają 2 szybko wymienne ostrza, ostrze do cięcia trawy oraz ostrze do przycinania żywopłotów i krzewów. Mają możliwość 3-stopniowej regulacji wysokości strzyżenia trawy i posiadają osłonę z prowadnicą do cięcia trawy wokół narożników.
akumulatorowe nożyce do cięcia trawy i żywopłotu 10,8/12V Li-Ion Makita UM600DWAEX
- akumulatorowe nożyce ogrodnicze łączące 2 funkcje w 1 urządzeniu – nożyce do trawy oraz nożyce do żywopłotu,
- nożyce UM600 posiadają system szybkiej i prostej, beznarzędziowej wymiany ostrzy,
- na wyposażeniu nożyc znajduje się ostrze do cięcia żywopłotu i ostrze do ciecia trawy,
- posiadają osłonę z prowadnicą do cięcia trawy wokół narożników,
- nożyce UM600 mają możliwość 3-stopniowej regulacji wysokości strzyżenia trawy: 15, 20 i 25mm,
- posiadają blokadę włącznika chroniącą przed przypadkowym uruchomieniem,
- ergonomiczna, gumowana rękojeść zapewnia większą kontrolę oraz komfort użytkowania,
- czerwona dioda LED sygnalizuje niski poziom naładowania akumulatora lub przeciążenie,
- nożyce wyprodukowane są w technologii CXT - Compact Extreme Technology,
- istnieje możliwość zastosowania uchwytu przedłużającego, pozwalającego na wygodne użytkowanie urządzenia w pozycji stojącej, uchwyt nie znajduje się na wyposażeniu nożyc,
- w tej wersji z akumulatorem i ładowarką.
parametry nożyc UM600DWAEX Makita:
- napięcie zasilania: 10,8 V (12 V max),
- typ akumulatorów: Li-ion,
- pojemność akumulatora: 2,0 Ah,
- obsługiwane akumulatory: 1,5 / 2,0 / 4,0 Ah
- częstotliwość skoków: 2500 skok/min,
- szerokość cięcia: 16 cm,
- długość całkowita: 347 mm,
- waga: 1,3-1,5 kg.
wyposażenie nożyc UM600DWAEX Makita:
- ostrze do cięcia trawy, 195267-4
- przystawka do zbierania ścinek, 198401-5
- ostrze do cięcia żywopłotu, 198408-1
- osłona ostrza do żywopłotu, 451816-0
- osłona ostrza do trawy, 452055-5
- 2 akumulatory BL1020B 10,8V / 2,0Ah
- ładowarka DC10WC
- instrukcja obsługi.
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, która obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita.
Firma PHU A/B/C jest autoryzowanym sprzedawcą marki MAKITA i prowadzi autoryzowany serwis pogwarancyjny.
Możesz naprawić wszystkie elektronarzędzia firmy Makita wysyłając je do naszego serwisu w A/B/C.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: |
|
| liczba akumulatorów: | 2 szt |
| pojemność akumulatora: | 2.0 Ah |
| długość ostrza: | 200 mm |
| waga bez akumulatora: | 1,3 kg |
| na wyposażeniu: | ostrze do krzewów [198408-1], ostrze do trawy [195267-4], przystawka do zbierania ścinek [198401-5], osłona ostrza do żywopłotu [451816-0], osłona ostrza do trawy [452055-5], 2 akumulatory BL1020B 10,8V / 2,0Ah; ładowarka DC10WC |
| typ silnika: | szczotkowy (komutatorowy) |
| wymiary: | dł 347 mm |
| częstotliwość skoków na biegu jałowym: | 2500 skok/min |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 088381837354 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | CXT 10,8V / 12V |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 3.22 kg |
| długość opakowania: | 43 cm |
| szerokość opakowania: | 20 cm |
| wysokość opakowania: | 19 cm |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
