Akumulatorowe nożyce do blachy, z obrotową głowicą 18V Li-Ion 2x3,0Ah Makita [DJS130RFE]
-
Producent:
-
Kod producenta:DJS130RFE
Promocja trwa do wyczerpania zapasów.
Stan magazynowy: 2
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 14970 pkt. |
Akumulatorowe nożyce do blachy 18V Makita [BJS130RFE] w tej wersji z dwoma akumulatorami 3,0 Ah i ładowarką, pakowane w walizce.
Nożyce posiadają obrotową głowicę w zakresie do 360 stopni. Znakomicie sprawdza się jako narzędzie do poprawek dekarsko-blacharskich i wszędzie tam gdzie utrudniony jest dostęp podciagnięcia zasilania 230V.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.AKUMULATOROWE NOŻYCE DO BLACHY MAKITA [DJS130RFE]:
- kompaktowa i lekka konstrukcja zapewnia łatwe użytkowanie i duże możliwości manewru,
- głowica obracana o 360°,
- przycisk blokujący zabezpiecza przed przypadkowym uruchomieniem,
- zwiększona długość oraz wydajność pracy na jednym pełnym naładowaniu akumulatora,
- nie współpracuje z akumulatorami BL1811G, BL1813G, BL1815G (bez elektroniki),
- w tej wersji z dwoma akumulatorami i ładowarką, pakowane w walizce.
PARAMETRY NOŻYC DO BLACHY DJS130RFE:
- napięcie zasilania: 18V,
- typ akumulatorów: Li-ion,
- pojemność akumulatora: 3,0 Ah,
-
częstotliwość skoków na biegu jałowym: 2800 /min,
-
maksymalna zdolność cięcia - stal o wytrzymałości na rozciąganie do 400 N/mm²: 1,3 mm,
-
maksymalna zdolność cięcia - stal o wytrzymałości na rozciąganie do 600 N/mm²: 1,0 mm,
-
wymiary (długość całkowita): 350 mm,
-
waga (EPTA): 2,3 - 2,6 kg,
- obsługiwane akumulatory Li-Ion: 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah
WYPOSAŻENIE NOŻYC DJS130RFE:
- ładowarka DC18RC: 195584-2,
- nóż środkowy DO DJS130 (BJS130): 792744-3,
- walizka: 824756-9,
- 2 akumulatory BL1830 (18 V / 3,0 Ah)
- instrukcja obsługi
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, która obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita.
Firma PHU A/B/C jest autoryzowanym sprzedawcą marki MAKITA i prowadzi autoryzowany serwis pogwarancyjny.
Możesz naprawić wszystkie elektronarzędzia firmy Makita wysyłając je do naszego serwisu w A/B/C.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 2 szt |
| pojemność akumulatora: | 3.0 Ah |
| waga z akumulatorem: | 2,2 kg |
| na wyposażeniu: | 2 x akumulator 3,0Ah BL1830, ładowarka DC18RC, walizka [824756-9] |
| typ silnika: | szczotkowy (komutatorowy) |
| wymiary: | dł 350 mm |
| częstotliwość skoków na biegu jałowym: | 2800 skok/min |
| grubość cięcia Stali przy rozciągliwości 400 N/mm2: | 1,3 mm |
| grubość cięcia Stali przy rozciągliwości 600 N/mm2: | 1,0 mm |
| opakowanie: | walizka |
| EAN: | 088381675987 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | LXT 18V |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 6.18 kg |
| długość opakowania: | 38 cm |
| szerokość opakowania: | 42 cm |
| wysokość opakowania: | 14 cm |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
