Akumulatorowe nożyce do blachy 18V Li-Ion LXT Makita [DJS161Z]
-
Producent:
-
Kod producenta:DJS161Z
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 11597 pkt. |
Akumulatorowe nożyce do blachy 18V Makita [DJS161Z] w tej wersji bez akumulatorów i ładowarki, pakowane w kartonie.
Przeznaczone do zastosowań profesjonalnych. Znakomicie sprawdza się jako narzędzie do poprawek dekarsko-blacharskich wszędzie tam gdzie utrudniony jest dostęp podciagnięcia zasilania 230V.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.AKUMULATOROWE NOŻYCE DO BLACHY MAKITA [DJS161Z]:
- przeznaczone do cięcia prostego blachy,
- kompaktowa i lekka konstrukcja,
- wysoka wydajność cięcia - tnie miękkie blachy stalowe o grubości maksymalnie 1,6 mm; możliwe jednorazowe cięcie dwuwarstwowej blachy dachowej o grubości warstwy do 0,8 mm,
- posiada podwójne ostrze ograniczające stopień deformacji obrabianego przedmiotu,
- funkcja anty-restart zabezpiecza przed przypadkowym uruchomieniem,
- nie współpracuje z akumulatorami BL1811G, BL1813G, BL1815G (bez elektroniki) oraz akumulatorem BL1815 (18 V / 1,3 Ah),
- w tej wersji bez walizki, akumulatorów i ładowarki.
PARAMETRY NOŻYC DO BLACHY DJS161Z:
- napięcie zasilania: 18V,
- typ akumulatorów: Li-ion,
-
częstotliwość skoków na biegu jałowym: 4300 /min,
-
maksymalna zdolność cięcia - stal o wytrzymałości na rozciąganie do 200 N/mm²: 2,5 mm,
-
maksymalna zdolność cięcia - stal o wytrzymałości na rozciąganie do 400 N/mm²: 1,6 mm,
-
maksymalna zdolność cięcia - stal o wytrzymałości na rozciąganie do 600 N/mm²: 1,2 mm,
-
wymiary (długość całkowita): 362 mm,
-
Waga (EPTA): 1,8 - 2,2 kg,
- obsługiwane akumulatory Li-Ion: 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah
WYPOSAŻENIE NOŻYC DJS161Z:
- klucz imbusowy 3,
- noże boczne: 792533-6,
- nóż środkowy: 792534-4,
- instrukcja obsługi
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, która obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita.
Firma PHU A/B/C jest autoryzowanym sprzedawcą marki MAKITA i prowadzi autoryzowany serwis pogwarancyjny.
Możesz naprawić wszystkie elektronarzędzia firmy Makita wysyłając je do naszego serwisu w A/B/C.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga z akumulatorem: | 2,0 kg |
| na wyposażeniu: | klucz imbusowy 3,0 [783201-2], sprawdzian nastawczy [762013-6], |
| typ silnika: | szczotkowy (komutatorowy) |
| wymiary: | dł 362 x szer 78 x wys 118 mm |
| częstotliwość skoków na biegu jałowym: | 4300 skok/min |
| grubość cięcia Aluminium przy rozciągliwości 200 N/mm2: | 2,5 mm |
| grubość cięcia Stali przy rozciągliwości 400 N/mm2: | 1,6 mm |
| grubość cięcia Stali przy rozciągliwości 600 N/mm2: | 1,2 mm |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 088381672078 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | LXT 18V |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 1.65 kg |
| długość opakowania: | 35 cm |
| szerokość opakowania: | 9 cm |
| wysokość opakowania: | 12 cm |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
