akumulatorowe narzędzie wielofunkcyjne, 40V max XGT, Makita [TM001GZ] STARLOCK
-
Producent:
-
Kod producenta:TM001GZ
Promocja trwa do wyczerpania zapasów.
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 9820 pkt. |
Profesjonalne oscylacyjne narzędzie wielofunkcyjne akumulatorowe 40V max XGT, Makita TM001GZ, dostarczane bez akumulatorów i ładowarki, pakowane w kartonie.
Wyposażone jest w uchwyt narzędziowy typu STARLOCK umożliwiający beznarzędziową wymianę osprzętu (jest kompatybilny z osprzętem STARLOCK, STARLOCK PLUS i STARLOCK MAX).
Wszechstronne i niezawodne narzędzie do prac wykończeniowych, remontowych, prac instalacyjnych, renowacyjnych oraz obróbki różnych materiałów. Po wyposażeniu w odpowiednie akcesoria umożliwia takie prace jak np. wykonywanie rowków w drewnie, wycinanie fug, przecinanie elementów ceramicznych, cięcie przy krawędziach i w narożnikach, zdzieranie materiałów z podłogi oraz usuwanie silikonu lub kitu z ram okiennych, itp.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.AKUMULATOROWE NARZĘDZIE WIELOFUNKCYJNE MAKITA [TM001GZ]:
- wszechstronne i niezawodne narzędzie do prac wykończeniowych, remontowych, instalacyjnych, renowacyjnych, czy też do obróbki różnych trudnych materiałów,
- po wyposażeniu w odpowiednie akcesoria umożliwia wykonywanie rowków w drewnie, przecinanie elementów ceramicznych, cięcie przy krawędziach oraz w narożnikach, szlifowanie w narożnikach oraz ciasnych miejscach, usuwanie zaprawy murarskiej oraz przecinanie płytek ceramicznych, zdzieranie materiałów z podłogi oraz usuwanie silikonu lub kitu z ram okiennych,
- uchwyt narzędziowy typu STARLOCK umożliwia beznarzędziową wymianę osprzętu (jest kompatybilny z osprzętem STARLOCK, STARLOCK PLUS i STARLOCK MAX),
- narzędzie wyposażone jest w bezszczotkowy silnik (BLDC) o świetnych parametrach pracy,
- zostało wyprodukowane w Technologii XPT, dzięki czemu wykazuje podwyższoną odporność na pył i wilgoć,
- dzięki zastosowaniu Technologii AVT skutecznie tłumi drgania przenoszone na operatora i redukuje zmęczenie podczas pracy,
- ergonomiczna, wąska obudowa pozwala na pewny i wygodny chwyt narzędzia,
- dzięki niewielkiej średnicy i wygodnemu, dużemu wyłącznikowi z elektroniczną regulacją częstotliwości skoku łatwo obsługiwać je jedną ręką,
- charakteryzuje się wysoką wydajnością pracy - prędkość oscylacyjna do 20000 obr./min.,
- elektroniczny wybór prędkości oscylacyjnej za pomocą pokrętła nastawczego umożliwia dopasowanie do różnych zastosowań,
- wyposażone w funkcje anty-restart zabezpieczającą przed przypadkowym uruchomieniem,
- łagodny rozruch oraz utrzymanie stałej prędkości obrotowej umożliwiają dokładne przyłożenie narzędzia do obrabianego materiału,
- 12 ustawień kąta akcesoriów co 30° w zakresie 0° - 360° daje szerszy zakres zastosowań,
- narzędzie wielofunkcyjne posiada również diodę LED z funkcją opóźnionego wygaszania oświetlającą obszar roboczy,
- narzędzie wielofunkcyjne dostarczane jest bez akumulatorów i ładowarki, pakowane w kartonie.
PARAMETRY TECHNICZNE NARZĘDZIA WIELOFUNKCYJNEGO 40V MAX XGT MAKITA [TM001GZ]:
- napięcie zasilania: 40 V,
- typ akumulatorów: Li-Ion,
- obsługiwane akumulatory: 2,0 / 2,5 / 4,0 / 5,0 / 8,0 Ah,
- prędkość oscylacyjna: 10000 - 20000 obr./min.,
- kąt zakresu oscylacji: 2 x 1,8°,
- uchwyt narzędziowy: STARLOCK,
- poziom ciśnienia akustycznego: 79 dB(A),
- współczynnik hałasu: 3 dB(A),
- poziom wibracji: ≤ 2,5 m/s²,
- tolerancja wibracji Kh: 1,5 m/s²,
- wymiary (D x S x W): 332 x 92 x 138 mm,
- waga bez akumulatora: 1,4 kg,
- waga z akumulatorem: 2,1 - 3,3 kg
Instrukcja obsługi: https://www.icmsmakita.eu/CMS/custom/fi/attachments/user_manuals/User_manuals_EU3/TM001G.pdf
Deklaracja zgodności: https://www.icmsmakita.eu/CMS/custom/fi/attachments/ec_declaration_conformity/TM001G.pdf
Schemat serwisowy: https://www.icmsmakita.eu/CMS/custom/fi/attachments/part_drawings/EN/TM001G.pdf
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 40 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga z akumulatorem: | 2,1 - 3,3 kg |
| waga bez akumulatora: | 1,4 kg |
| na wyposażeniu: | instrukcja obsługi |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| wymiary: | 332 x 92 x 138 mm |
| częstotliwość oscylacji: | 10000-20000 osc/min |
| kąt oscylacji: | 2x1,8 ° |
| opakowanie: | karton |
| natężenie hałasu: | 79 dB |
| EAN: | 197050006813 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | XGT 40V max |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 1.7 kg |
| długość opakowania: | 29 cm |
| szerokość opakowania: | 12.7 cm |
| wysokość opakowania: | 11.10 cm |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
