akumulatorowe narzędzie wielofunkcyjne 18V Makita [DTM53Z]
-
Producent:
-
Kod producenta:DTM53Z
577,31zł brutto
469,36zł netto
643,35zł
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 5773 pkt. |
Profesjonalne akumulatorowe narzędzie wielofunkcyjne, 18V Li-Ion LXT, Makita [DTM53Z], w tej wersji bez akumulatorów i ładowarki.
Narzędzie przeznaczone jest do szerokiej gamy prac wykończeniowych, remontowych czy napraw. Szczególnie sprawdza się przy pracach w miejscach o trudnym dostępie (w narożnikach, przy obróbce drobnych detali itp.).
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.akumulatorowe narzędzie wielofunkcyjne, 18V Li-Ion LXT, Makita [DTM53Z]
- wszechstronne i niezawodne narzędzie do prac wykończeniowych, remontowych, prac instalacyjnych czy przy obróbce różnych trudnych materiałów (włókno szklane, wycinanie fug) również przy pracach renowacyjnych,
- możliwość przezbrojenia narzędzia w zależności od potrzeb,
- urządzenie jest wyposażone w silnik BL, co czyni je bardziej kompaktowym i wydajnym,
- smukły i ergonomiczny uchwyt zapewnia wygodną pracę,
- posiada regulację prędkości zależnie od potrzeb, przy pomocy pokrętła,
- ogranicznik głębokości umożliwia pracę na żądanej głębokości cięcia,
- urządzenie wykorzystuje złącze IOS/Starlock, co pozwala na szybką i łatwą wymianę najpopularniejszych akcesoriów dzięki beznarzędziowemu systemowi szybkiego montażu,
- urządzenie wyposażone jest w łagodny rozruch, co pozwala na płynne rozpoczęcie pracy przy materiale,
- 12 ustawień kąta akcesoriów dla szerszego zakresu zastosowań,
- funkcja anty-restart zabezpiecza przed przypadkowym uruchomieniem,
- posiada wskaźnik naładowania baterii, który z wyprzedzeniem sygnalizuje potrzebę ponownego ładowania,
- w tej wersji bez akumulatorów i ładowarki.
PARAMETRY TECHNICZNE NARZĘDZIA WIELOFUNKCYJNEGO [DTM53Z]
- napięcie zasilania: 18 V,
- typ silnika: silnik BL,
- typ akumulatorów: Li-ion,
- prędkość oscylacyjna: 6000 - 20000 obr./min,
- kąt zakresu oscylacji (lewy / prawy): 1,6° (kąt całk. 3,2°),
- wymiary (dł. x szer. x wys.): 329 x 80 x 120 mm,
- waga bez akumulatora: 1,3kg,
- waga z akumulatorem: 1,7-1,9kg,
- wibracje przy piłowaniu drewna: 12,0 m/s² (K: 1,5 m/s²),
- wibracje przy szlifowaniu metalu: 4,3 m/s² (K: 1,5 m/s²),
- poziom mocy akustycznej: 88 dB(A),
- poziom ciśnienia akustycznego: 80 dB(A),
- niepewność pomiaru: 3 dB(A).
WYPOSAŻENIE NARZĘDZIA WIELOFUNKCYJNEGO [DTM53Z]
- instrukcja obsługi.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga z akumulatorem: | 1,9 kg |
| waga bez akumulatora: | 1,3 kg |
| częstotliwość oscylacji: | 6000-20000 osc/min |
| kąt oscylacji: | 2x1,6 ° |
| opakowanie: | karton |
| natężenie hałasu: | 88 dB |
| EAN: | 0197050015297 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | LXT 18V |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| instrukcja obsługi: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/nl/attachments/user_manual/DTM53.pdf |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
