akumulatorowe narzędzie wielofunkcyjne 18V Li-Ion, DeWalt [DCS356NT-XJ]
-
Producent:
-
Kod producenta:DCS356NT-XJ
Promocja trwa do 31.05.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
Stan magazynowy: 12
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 6999 pkt. |
Profesjonalne akumulatorowe oscylacyjne narzędzie wielofunkcyjne 18V Li-Ion, firmy DeWALT model DCS356NT, w tej wersji sprzedawane jest bez akumulatorów i ładowarki, pakowane w walizce systemowej TStak z zestawem akcesorii.
Urządzenie DCS356NT wyposażone zostało w nowoczesny i niezawodny silniki bezszczotkowy z serii narzędzi XR.
DCS356 to najwszechstronniejsze i niezawodne narzędzie do prac wykończeniowych - remontowych, prac instalacyjnych czy przy obróbce różnych trudnych materiałów (włókno szklane, twarde tworzywa) również przy pracach renowacyjnych.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.akumulatorowe narzędzie wielofunkcyjne Li-Ion 18V DeWalt DCS356NT:
- znakomite urządzenie wielofunkcyjne wyposażone zostało w najnowszy, bezszczotkowy silnik,
- dzięki 3-stopniowemu przełącznikowi maksymalnej prędkości i dodatkowej regulacji na spuście (włączniku) urządzenia można jeszcze precyzyjniej dobrać prędkość do wykonywanych prac,
- wyposażone jest w gniazdo odsysania pyłu AirLock, diodę LED oświetlająca miejsce pracy,
- to najwszechstronniejsze i niezawodne narzędzie do prac wykończeniowych - remontowych, prac instalacyjnych czy przy obróbce różnych trudnych materiałów (włókno szklane, twarde tworzywa) również przy pracach renowacyjnych,
- paleta możliwych prac tym narzędziem jest szeroka i uzależniona jest od zastosowanego akcesoria, dostępna jest bardzo szeroka gama ostrzy/brzeszczotów czy akcesoriów do szlifowania,
- DCS356 ma ergonomiczną budowę, łatwo to narzędzie obsługiwać jedna ręką, dzięki niewielkiej średnicy i wygodnemu dużemu wyłącznikowi z elektroniczną regulacją częstotliwości skoku.
- posiada o ponad 20% mniejsze wibracje od poprzednika, jest to przydatne w bardzo precyzyjnych pracach
- wyposażone zostało w system szybkiej wymiany akcesorii Quick Change,
- narzędzie wielofunkcyjne DCS356 ma na wyposażeniu ogranicznik głębokości cięcia, który bardzo jest pomocny przy precyzyjnych cięciach,
- w tej wersji bez akumulatora i ładowarki, pakowane w walizce.
PARAMETRY TECHNICZNE NARZĘDZIA WIELOFUNKCYJNEGO DEWALT [DCS356NT-XJ]:
- napięcie zasilania: 18 V,
- typ akumulatorów: Li-ion,
- wymiary (D x S x W): 310 mm,
- waga (EPTA): 1,1 kg.
WYPOSAŻENIE NARZĘDZIA WIELOFUNKCYJNEGO DEWALT [DCS356NT-XJ]:
- brzeszczot do cięcia drewna z gwoździami 31 x 43 mm [DT20701],
- brzeszczot do precyzyjnego cięcia drewna 10 x 43 mm [DT20706],
- brzeszczot do szybkiego cięcia drewna 31 x 43 mm [DT20704],
- brzeszczot półokrągły, do cięcia drewna z gwoździami 100 mm [DT20708],
- brzeszczot półokrągły z węglikiem do usuwania fug, 100 mm [DT20717],
- skrobak sztywny szerokości 52 mm [DT20714],
- adapter do ustalania głębokości cięcia,
- stopa z rzepem na papier do szlifowania [DT20700],
- 9 arkuszy papieru ściernego (ziarnistość 60 / 120 / 240),
- uniwersalny adapter do akcesoriów + klucz trzpieniowy,
- system do odciągu Air-Lock do stopy szlifującej + uniwersalna przystawka do odciągu współpracująca z brzeszczotami,
- walizka systemowa Tstak,
- instrukcja obsługi
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga bez akumulatora: | 1,1 kg |
| na wyposażeniu: | brzeszczot do cięcia drewna z gwoździami 31 x 43 mm [DT20701], brzeszczot do precyzyjnego cięcia drewna 10 x 43 mm [DT20706], brzeszczot do szybkiego cięcia drewna 31 x 43 mm [DT20704], brzeszczot półokrągły, do cięcia drewna z gwoździami 100 mm [DT20708], brzeszczot półokrągły z węglikiem do usuwania fug, 100 mm [DT20717], skrobak sztywny szerokości 52 mm [DT20714], adapter do ustalania głębokości cięcia, stopa z rzepem na papier do szlifowania [DT20700], 9 arkuszy papieru ściernego (ziarnistość 60 / 120 / 240), uniwersalny adapter do akcesoriów + klucz trzpieniowy, system do odciągu Air-Lock do stopy szlifującej + uniwersalna przystawka do odciągu współpracująca z brzeszczotami, walizka systemowa Tstak, instrukcja obsługi |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| wymiary: | dł 310 mm |
| częstotliwość oscylacji: | 0-20000 osc/min |
| kąt oscylacji: | 2x1,6 ° |
| opakowanie: | walizka TStak |
| EAN: | 5035048726532 |
| częstotliwość oscylacji na I biegu: | 0-15000 1/min |
| częstotliwość oscylacji na II biegu: | 0-17000 1/min |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| częstotliwość oscylacji na III biegu : | 0-20000 1/min |
| obsługiwane serie akumulatorów: |
|
| Gwarancja DeWalt: | 1 rok - EUROPEJSKA GWARANCJA ELEKTRONARZĘDZI. Gwarancja może zostać przedłużona z 1 roku do 3 lat pod warunkiem rejestracji elektronarzędzia na stronie producenta (dewalt.pl/my-dewalt) w terminie do 4 tygodni (28 dni) od daty zakupu z zastrzeżeniem warunków wyszczególnionych na stronie: dewalt.pl/pomoc-i-wsparcie/gwarancja. Wykluczenia z 3-letniej gwarancji: ładowarki i akumulatory (oprócz serii Powerstack), gwoździarki, DCF921. |
| masa z opakowaniem: | 3.52 kg |
| długość opakowania: | 44.50 cm |
| szerokość opakowania: | 34.00 cm |
| wysokość opakowania: | 16.50 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
