półokrągły brzeszczot do narzędzi wielofunkcyjnych o średnicy 100mm, do cięcia drewna z gwoździami i PCV, DeWALT [DT20708-QZ]
-
Producent:
-
Kod producenta:DT20708-QZ
Stan magazynowy: 3
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 369 pkt. |
Półokrągły brzeszczot do cięcia drewna DeWalt [DT20708] współpracuje z urządzeniami wielofunkcyjnymi DeWalt'a DWE315KT i DCS355D2 ;
Brzeszczot przeznaczony do cięcia drewna, drewna z gwoździami, konstrukcji drewnianych, płyt G-K.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.półokrągły brzeszczot BiM firmy DeWalt [DT20708]:
- do czystego i dokładnego cięcia drewna, drewna z gwoździami, konstrukcji drewnianych i płyt G-K,
- brzeszczot z odsadzeniem mocowania do dokładnego cięcia przy samym materiale,
- brzeszczot współpracuje z urządzeniami wielofunkcyjnymi DeWalt'a;
- brzeszczot jest kompatybilny ze wszystkimi typowymi narzędziami oscylacyjnymi różnych producentów,
parametry brzeszczotu DT20708:
- średnica ostrza: 100 mm,
- rodzaj zęba: BiM ,
- opakowanie: blister.
- liczba sztuk: 1 szt.
| liczba sztuk w opakowaniu: | 1 szt. |
| opakowanie: | blister |
| przeznaczenie: |
|
| przeznaczone do narzędzia: |
|
| materiał ostrza: | bimetal |
| EAN: | 5035048099315 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.06 kg |
| długość opakowania: | 17.10 cm |
| szerokość opakowania: | 12.00 cm |
| wysokość opakowania: | 1.10 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
