Akumulatorowe narzędzie wielofunkcyjne 18V Li-Ion 2x3,0Ah Makita [DTM50RFJ]
-
Producent:
-
Kod producenta:DTM50RFJ
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 13128 pkt. |
Profesjonalne akumulatorowe narzędzie wielofunkcyjne 18V firmy Makita model DTM50RFJ z 2 akumulatorami 18V Li-Ion 3,0Ah BL1830 i ładowarką DC18RC na wyposażeniu, pakowane w walizce systemowej MakPac typ3.
Narzędzie wielofunkcyjne szczególnie sprawdza się przy pracach w miejscach o trudnym dostępie, w narożnikach i przy obróbce drobnych detali.
AKUMULATOROWE NARZĘDZIE WIELOFUNKCYJNE FIRMY MAKITA [DTM50RFJ]:
- wszechstronne i niezawodne narzędzie do prac wykończeniowych, remontowych, prac instalacyjnych czy przy obróbce różnych trudnych materiałów (włókno szklane, wycinanie fug) również przy pracach renowacyjnych,
- możliwość przezbrojenia narzędzia w zależności od potrzeb,
- beznarzędziowa wymiana osprzętu,
- po wyposażeniu w odpowiednie akcesoria umożliwia wykonywanie rowków w drewnie, przecinanie elementów ceramicznych, cięcie przy krawędziach oraz w narożnikach, szlifowanie w narożnikach oraz ciasnych miejscach, usuwanie zaprawy murarskiej oraz przecinanie płytek ceramicznych, zdzieranie materiałów z podłogi oraz usuwanie silikonu lub kitu z ram okiennych,
- ergonomiczna budowa,
- dzięki niewielkiej średnicy i wygodnemu dużemu wyłącznikowi z elektroniczną regulacją częstotliwości skoku łatwo obsługiwać go jedną ręką,
- wysoka wydajność pracy - prędkość oscylacyjna do 20000 obr./min,
- elektroniczny wybór prędkości oscylacyjnej za pomocą pokrętła nastawczego,
- łagodny rozruch oraz utrzymanie stałej prędkości obrotowej umożliwiają dokładne przyłożenie narzędzia do obrabianego materiału,
- 12 ustawień kąta akcesoriów co 30° w zakresie 0° - 360° dla szerszego zakresu zastosowań,
- funkcja anty-restart zabezpiecza przed przypadkowym uruchomieniem,
- nie współpracuje z akumulatorami BL1811G, BL1813G, BL1815G (bez elektroniki),
- w tej wersji z dwoma akumulatorami i ładowarką pakowane w walizce MAKPAC.
PARAMETRY TECHNICZNE I WYPOSAŻENIE NARZĘDZIA WIELOFUNKCYJNEGO DTM50RFJ:
- napięcie zasilania: 18 V,
- typ akumulatorów: Li-Ion,
- pojemność akumulatora: 3,0 Ah,
- obsługiwane akumulatory: 1,3 / 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah,
- prędkość oscylacyjna: 6000 - 20000 obr./min,
- kąt zakresu oscylacji (lewy / prawy): 1,6° (kąt całk. 3,2°),
- wymiary (D x S x W): 324 x 80 x 122 mm,
- waga (EPTA): 1,8 - 2,2 kg.
WYPOSAŻENIE DTM50RFJ:
- 2 akumulatory BL1830B (18 V / 3,0 Ah),
- ładowarka DC18RC: 195584-2,
- klucz imbusowy 5: 783233-9,
- pojemnik na osprzęt: 821538-0,
- walizka systemowa Makpac typ 3: 821551-8,
- wkład do walizki makpac: 837671-8,
- instrukcja obsługi
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, która obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita.
Firma PHU A/B/C jest autoryzowanym sprzedawcą marki MAKITA i prowadzi autoryzowany serwis pogwarancyjny.
Możesz naprawić wszystkie elektronarzędzia firmy Makita wysyłając je do naszego serwisu w A/B/C.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 2 szt |
| pojemność akumulatora: | 3.0 Ah |
| waga z akumulatorem: | 2,2 kg |
| na wyposażeniu: | 2 akumulatory BL1830B (18 V / 3,0 Ah), ładowarka DC18RC: 195584-2, klucz imbusowy 5: 783233-9, pojemnik na osprzęt: 821538-0, walizka systemowa Makpac typ 3: 821551-8, wkład do walizki makpac: 837671-8, instrukcja obsługi |
| typ silnika: | szczotkowy (komutatorowy) |
| wymiary: | dł 324 mm |
| częstotliwość oscylacji: | 6000-20000 osc/min |
| kąt oscylacji: | 2x1,6 ° |
| opakowanie: | walizka MAKPAC |
| EAN: | 088381666183 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | LXT 18V |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 5.95 kg |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
