akumulatorowa zakrętarka udarowa 12V max (10,8V) Makita [TD112DMZ] Li-Ion, CXT
-
Producent:
-
Kod producenta:TD112DMZ
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 4737 pkt. |
Profesjonalna zakrętarka udarowa 10,8V (12V max) CXT Makita TD112DMZ, w tej wersji bez walizki, akumulatorów i ładowarki, całość pakowana w kartonie.
Zakrętarka pracuje zarówno na akumulatorach o napięciu 10,8V jaki i na akumulatorach 12V. Jest kompatybilna z nowym system 12V max.
Wyposażona jest w nowoczesny, bezszczotkowy silnik prądu stałego serii BLDC, a maksymalny moment obrotowy wynosi 135 Nm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Akumulatorowa zakrętarka udarowa 12V max / 10,8V Makita [TD112DMZ]:
- lekka i kompaktowa zakrętarka udarowa wykonana w Technologii CXT - Compact Extreme Technology,
- z wzmocnionym mechanizmem udarowym,
- wyposażona została w bezszczotkowy silnik prądu stałego - BLDC,
- zakrętarka z wysokim momentem obrotowym 135 Nm,
- posiada 2-stopniową elektroniczną regulację obrotów oraz hamulec elektryczny,
- regulacja prędkości obrotowej odbywa się za pomocą spustu włącznika,
- wkrętarka wyposażona jest w system auto-stop - dioda LED oraz sygnał dźwiękowy informują użytkownika o spadku stanu naładowania akumulatora. W przypadku dalszego spadku stanu naładowania, urządzenie zostaje automatycznie wyłączone aby zapobiec niepełnemu dokręceniu,
- dioda LED oświetla obszar roboczy posiada funkcję opóźnionego wygaszania oraz możliwość włączenia/wyłączenia za pomocą przycisku,
- wkrętarka ma bardzo wygodną i ergonomiczną rękojeść,
- dostarczana jest bez walizki, akumulatorów i ładowarki.
Parametry zakrętarki udarowej Makita [TD112DMZ]:
- napięcie zasilania: 12V max (10,8V),
- typ akumulatorów: Li-Ion,
- obsługiwane akumulatory: 1,5 / 2,0 / 4,0 Ah,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym:
- 1 bieg: 0 - 2000 obr./min,
- 2 bieg: 0 - 3000 obr./min,
- częstotliwość udarów na biegu jałowym:
- 1 bieg: 0 - 3300 ud/min,
- 2 bieg: 0 - 3900 ud/min,
- uchwyt narzędzia: sześciokąt 1/4",
- wkręt standardowy: M5 - M14,
- wkręt o wysokiej wytrzymałości na rozciąganie: M5 - M12,
- maksymalny moment obrotowy miękki / twardy: 135 Nm,
- wymiary (długość całkowita): 145 mm,
- waga (EPTA): 0,99 - 1,2 kg,
- instrukcja obsługi.
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita
Nasza Firma jest autoryzowanym sprzedawcą marki MAKITA i prowadzimy autoryzowany serwis pogwarancyjny.
Możesz naprawić każdą maszynę Makity wysyłając ją do naszego serwisu w A/B/C,
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: |
|
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga z akumulatorem: | 1,2 kg |
| waga bez akumulatora: | 0,99 kg |
| częstotliwość udaru: | 0-3900 udar/min |
| częstotliwość udaru na I biegu: | 0-3300 udar/min |
| częstotliwość udaru na II biegu : | 0-3900 udar/min |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 0-3000 obr/min |
| prędkość obrotowa na I biegu: | 0-2000 obr/min |
| prędkość obrotowa na II biegu: | 0-3000 obr/min |
| typ mocowania : | sześciokąt 1/4'' |
| typ udaru: | mechaniczny |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| wymiary: | dł. 145 mm |
| max moment obrotowy : | 135 Nm |
| liczba biegów: | 2 |
| rodzaj uchwytu wiertarskiego : | wewnętrzny sześciokąt 1/4' |
| EAN: | 088381748421 |
| stan: | nowy |
| obroty prawo/lewo: | tak |
| obsługiwane serie akumulatorów: | CXT 10,8V / 12V |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 0.95 kg |
| długość opakowania: | 17.1 cm |
| szerokość opakowania: | 7.3 cm |
| wysokość opakowania: | 23.1 cm |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
