akumulatorowa zakrętarka udarowa 1/4", 40V max XGT, Makita [TD002GZ01] Li-Ion
-
Producent:
-
Kod producenta:TD002GZ01
1192,89zł brutto
969,83zł netto
1355,56zł
Promocja trwa do wyczerpania zapasów.
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 11929 pkt. |
Akumulatorowa zakrętarka udarowa 1/4" 40V XGT Makita TD002GZ01, dostarczana bez akumulatorów i ładowarki, pakowana w kartonie.
Wyposażona jest w 4-stopniową, elektroniczną regulację prędkości obrotowej, oraz 6 opcji asystenta wkręcania.
Wyprodukowana zgodnie z Technologią XPT zapewniającą podwyższoną odporność na pył i wilgoć.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Akumulatorowa zakrętarka udarowa 1/4", 40V max, Makita [TD002GZ01]:
- mocna zakrętarka udarowa z uchwytem sześciokątnym 1/4", przeznaczona do prac profesjonalnych o bardzo dużej intensywności,
- wyposażona w mocny, bezszczotkowy silnik prądu stałego BLDC pozwalający osiągnąć wysoki moment obrotowy 220 Nm,
- posiada 4-stopniową, elektroniczną regulację prędkości obrotowej,
- jest wyposażona w 6 opcji asystenta wkręcania:
- TRYB pracy "A" - wkręcanie z małą prędkością do momentu wzrostu obciążenia, potem następuje włączenie udaru i zwiększenie prędkości aż do uzyskania prędkości maksymalnej,
- TRYB pracy "T" dla grubej blachy metalowej - specjalny tryb do optymalnego i szybkiego wkręcania śrub samowiercących,
- TRYB pracy "T" dla cienkiej blachy - urządzenie zatrzymuje się automatycznie po wykonaniu 3 udarów,
- TRYB ŚRUBY - automatycznie zatrzymuje zakrętarkę przy dokręcaniu/odkręcaniu śrub i nakrętek (3 stopnie ustawienia trybu zarówno dla dokręcania jak i odkręcania śrub i nakrętek), - zakrętarka ma funkcję szybkiej zmiany trybu wkręcania,
- posiada obroty lewo/prawo i hamulec elektryczny,
- zakrętarka została wyprodukowana zgodnie z Technologią XPT zapewniającą podwyższoną odporność na pył i wilgoć,
- obwód ochronny akumulatora chroni go przed przeciążeniem, nadmiernym rozładowaniem i przegrzaniem,
- zakrętarka posiada 4 diody LED umieszczone wokół uchwytu narzędzia, z funkcją opóźnionego wygaszania i 3 stopniami ustawienia jasności oświetlenia,
- niewielkie rozmiary pozwalają na wygodną pracę w miejscach o ograniczonym dostępie,
- ogumowana rękojeść podnosi komfort pracy i zapewnia pewny uchwyt w każdych warunkach,
- zakrętarka dostarczana jest bez akumulatorów i ładowarki, pakowana w kartonie.
Parametry techniczne zakrętarki udarowej 40V max XGT Makita [TD002GZ01]:
- napięcie zasilania: 40V XGT,
- typ akumulatorów: Li-Ion,
- obsługiwane akumulatory: 2,0 / 2,5 / 4,0 / 5,0 / 8,0 Ah,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym:
- 1 bieg: 0-1100 obr./min.,
- 2 bieg: 0-2100 obr./min.,
- 3 bieg: 0-3200 obr./min.,
- 4 bieg: 0-3700 obr./min., - częstotliwość udarów na biegu jałowym:
- 1 bieg: 1400 ud./min.,
- 2 bieg: 2600 ud./min.,
- 3 bieg: 3600 ud./min.,
- 4 bieg: 4600 ud./min., - śruby standardowe: M5 - M16,
- śruby maszynowe: M4 - M8,
- śruby o wysokiej wytrzymałości na rozciąganie: M5 - M14,
- maksymalny moment obrotowy: 220 Nm,
- uchwyt narzędzia: sześciokąt 1/4",
- poziom mocy akustycznej: 105 dB(A),
- poziom ciśnienia akustycznego: 94 dB(A),
- współczynnik hałasu: 3 dB(A),
- współczynnik wibracji Kh: 1,5 m/s²,
- wymiary (D x S x W): 119 x 86 x 252 mm,
- waga (EPTA): 1,7 - 2,9 kg
Wyposażenie zakrętarki Makita [TD002GZ01]:
- zaczep do paska [346317-0],
- końcówka wkrętakowa PH2-50 mm [784044-5],
- instrukcja obsługi
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita.
Nasza Firma jest autoryzowanym sprzedawcą marki MAKITA i prowadzimy autoryzowany serwis pogwarancyjny.
Możesz naprawić każdą maszynę Makity wysyłając ją do naszego serwisu w A/B/C.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 40 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga z akumulatorem: | 2,9 kg |
| waga bez akumulatora: | 1,7 kg |
| na wyposażeniu: | zaczep do paska [346317-0], końcówka wkrętakowa PH2-50 mm [784044-5], instrukcja obsługi |
| częstotliwość udaru: | 0-4600 udar/min |
| częstotliwość udaru na I biegu: | 0-1400 udar/min |
| częstotliwość udaru na II biegu : | 0-2600 udar/min |
| częstotliwość udaru na III biegu: | 0-3600 udar/min |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 0-3700 obr/min |
| prędkość obrotowa na I biegu: | 0-1100 obr/min |
| prędkość obrotowa na II biegu: | 0-2100 obr/min |
| prędkość obrotowa na III biegu: | 0-3200 obr/min |
| prędkość obrotowa na IV biegu: | 0-3700 obr/min |
| typ mocowania : | sześciokąt 1/4'' |
| typ udaru: | mechaniczny |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| wymiary: | 119 x 86 x 252 mm |
| max moment obrotowy : | 220 Nm |
| liczba biegów: | 4+A |
| opakowanie: | karton |
| natężenie hałasu: | 105 dB |
| częstotliwość udaru na IV biegu: | 0-4600 udar/min |
| EAN: | 088381767804 |
| stan: | nowy |
| obroty prawo/lewo: | tak |
| obsługiwane serie akumulatorów: | XGT 40V max |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 2 kg |
| długość opakowania: | 20.7 cm |
| szerokość opakowania: | 9.7 cm |
| wysokość opakowania: | 15.2 cm |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
