akumulatorowa wyrzynarka z podcinaniem, 10,8V/12V Max CXT Li-ion 2x4,0Ah Makita [JV102DSMJ]
-
Producent:
-
Kod producenta:JV102DSMJ
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 10841 pkt. |
Profesjonalna wyrzynarka akumulatorowa z podcinaniem, w technologii CXT, Li-Ion, 10,8V (12 V Max) firmy Makita o symbolu JV102DSMJ w tej wersji z 2 akumulatorami 4,0Ah BL1040B Li-Ion i ładowarką DC10SA, pakowana w walizce systemowej MAKPAC typ-1 [821549-5].
Nowoczesna, wygodna konstrukcja wyposażona w niezawodny silnik bezszotkowy BLDC, niezastąpiona przy różnych pracach.
Dzięki szerokiej palecie dostępnych brzeszczotów można ciąć różnorodne materiały (począwszy od stali, poprzez metale lekkie, tworzywa sztuczne, płyty warstwowe, sklejkę, aż po różne gatunki drewna).
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.wyrzynarka akumulatorowa z silnikiem bezszczotkowym Li-Ion, 10,8V JV102DSMJ:
- lekka, kompaktowa wyrzynarka JV102 posiada blokadę przed przypadkowym uruchomieniem, a mocny i trwały silnik bezszczotkowy pozwala na cięcie w drewnie do 90mm, a w metalu do 10mm;
- wyposażona w niezawodny silnik bezszczotkowy BLDC o świetnych parametrach pracy - o wysokiej wydajności i dużej trwałości;
- posiada funkcję SOFT NO LOAD (funkcja obniżenia obrotoów na biegu jałowym) z możliwością jej wyłączenia w zależności od preferencji użytkownika,
- wyrzynarka w technologii CXT - Compact Extreme Technology, kompatybilna z nową serią akumulatorów 10,8V (12V Max) wyróżniających się ergonomią, większą trwałością i wytrzymałością,
- wyrzynarka JV102 ma elektroniczną regulację obrotów, beznarzędziową wymianę brzeszczotów i diodę oświetlającą linię cięcia;
- w wyrzynarce tej zastosowano 3-stopniową regulację kąta podcinania + cięcie proste (bez pochylenia),
- posiada łagodny rozruch oraz system wydmuchiwania wiórów z linii cięcia,
- płyta podstawy wykonana została z odlewanego pod ciśnieniem aluminium odchylana w obie strony o 45°,
- nie współpracuje z akumulatorem Li-Ion 1,3Ah/18V BL1815 oraz BL1811G, BL1813G, BL1815G (bez elektroniki),
- w tej wersji z dwoma akumulatorami i ładowarką, zapakowana w walizkę systemową MAKPAC.
DANE TECHNICZNE WYRZYNARKI MAKITA JV102DSMJ:
- napięcie zasilania: 10,8 V (12 V max),
- typ akumulatorów Li-ion,
- obsługiwane akumulatory: 1,5 / 2,0 / 4,0 Ah,
- częstotliwość skoków na biegu jałowym: 880-3000 min,
- długość skoku: 23 mm,
- zdolność cięcia:wymiary: 257 mm,
- w drewnie: 90 mm,
- w aluminium: 20 mm,
- w miękkiej stali: 10 mm,
- wymiar: 237 mm,
- waga: 1,8 - 1,9 kg
W SKŁAD ZESTAWU JV102DSMJ MAKITA WCHODZĄ:
- ładowarka DC10SA: 197355-3,
- klucz imbusowy 3783201-2,
- walizka systemowa MAKPAC typ 1: 821549-5,
- wkład do walizki MAKPAC,
- 2 akumulatory BL1040B (10,8 V / 4,0 Ah),
- brzeszczot B-10,
- króciec do podłączenia urządzenia odsysającego,
- instrukcja obsługi.
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: |
|
| liczba akumulatorów: | 2 szt |
| pojemność akumulatora: | 4.0 Ah |
| waga z akumulatorem: | 2,0 kg |
| waga bez akumulatora: | 1,65 kg |
| na wyposażeniu: | ładowarka DC10SA: 197355-3, klucz imbusowy 3783201-2, walizka systemowa MAKPAC typ 1: 821549-5, wkład do walizki MAKPAC, 2 akumulatory BL1040B (10,8 V / 4,0 Ah), brzeszczot B-10, króciec do podłączenia urządzenia odsysającego, instrukcja obsługi. |
| typ mocowania : | chwyt typu T |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| wymiary: | 237 mm |
| częstotliwość skoków na biegu jałowym: | 800-3000 skok/min |
| długość skoku brzeszczotu: | 23 mm |
| max zakres ciecia w drewnie: | 90 mm |
| max zakres cięcia w profilu stalowym: | 10 mm |
| max zakres cięcia w PCV: | 20 mm |
| funkcja podcinania: | tak |
| opakowanie: | walizka MAKPAC |
| EAN: | 088381848862 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | CXT 10,8V / 12V |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 4.55 kg |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
