akumulatorowa wyrzynarka, 18V Li-ion 2 x 5,0 Ah, Makita [DJV182RTJ]
-
Producent:
-
Kod producenta:DJV182RTJ
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 17063 pkt. |
Profesjonalna wyrzynarka akumulatorowa z podcinaniem Li-Ion, 18V [DJV182RTJ] wyposażona w niezawodny silnik bezszotkowy BLDC. Wyposażona 2 akumulatory 5,0Ah Li-Ion i ładowarkę, pakowana w walizce MAKPAC typ-2;
Wyrzynarka przeznaczona jest do cięcia drewna, tworzyw sztucznych i materiałów metalowych, dzięki rozbudowanemu programowi osprzętu i tarczy, narzędzie może być używane do wielu zastosowań i doskonale nadaje się do cięć zakrzywionych lub okrągłych.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.AKUMULATOROWA WYRZYNARKA 18V MAKITA DJV182RTJ:
- wyrzynarka przeznaczona jest do cięcia drewna, tworzyw sztucznych i materiałów metalowych, dzięki rozbudowanemu programowi osprzętu i tarczy, narzędzie może być używane do wielu zastosowań i doskonale nadaje się do cięć zakrzywionych lub okrągłych,
- bezszczotkowy silnik prądu stałego - BLDC,
- blokada zabezpieczająca przed przypadkowym uruchomieniem,
- 3-stopniowa regulacja podcinania oraz funkcja cięcia prostego,
- beznarzędziowa wymiana brzeszczotu,
- system łagodnego rozruchu,
- płyta podstawy z odlewanego pod ciśnieniem aluminium, odchylana w obie strony o 45°,
- system wydmuchu wiórów z linii cięcia,
- możliwość wstępnego ustawiania częstotliwości skoków za pomocą pokrętła,
- nie współpracuje z akumulatorami BL1811G, BL1813G, BL1815G (bez elektroniki) oraz akumulatorem BL1815 (18 V / 1,3 Ah),
- w tej wersji z dwoma akumulatorami i ładowarką, zapakowana w walizkę systemową MAKPAC.
DANE TECHNICZNE WYRZYNARKI MAKITA DJV182RTJ:
- napięcie zasilania 18 V,
- typ akumulatorów Li-ion,
- obsługiwane akumulatory: 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah,
- częstotliwość skoków na biegu jałowym: 880 - 3500 min,
- długość skoku: 26 mm,
- zdolność cięcia:wymiary: 257 mm,
- w drewnie: 135 mm,
- w aluminium: 20 mm,
- w miękkiej stali: 10 mm,
- wymiar: 266 mm,
- waga: 2,4-2,7 kg
W SKŁAD ZESTAWU DJV182RTJ MAKITA WCHODZĄ:
- króciec do podłączenia urządzenia odsysającego: 126331-0,
- ładowarka DC18RC: 195584-2,
- klucz imbusowy 4: 783202-0,
- walizka systemowa MAKPAC typ 2: 821550-0,
- wkład do walizki MAKPAC: 837639-4,
- zestaw brzeszczotów,
- 2 akumulatory BL1850B (18 V / 5,0 Ah),
- instrukcja obsługi.
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 2 szt |
| pojemność akumulatora: | 5.0 Ah |
| waga z akumulatorem: | 2,7 kg |
| waga bez akumulatora: | 2,4 kg |
| na wyposażeniu: | króciec do podłączenia urządzenia odsysającego: 126331-0, ładowarka DC18RC: 195584-2, klucz imbusowy 4: 783202-0, walizka systemowa MAKPAC typ 2: 821550-0, wkład do walizki MAKPAC: 837639-4, zestaw brzeszczotów, 2 akumulatory BL1850B (18 V / 5,0 Ah), instrukcja obsługi. |
| typ mocowania : | chwyt typu T |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| wymiary: | dł 266 x szer 77 x wys 208 mm |
| częstotliwość skoków na biegu jałowym: | 800-3500 skok/min |
| długość skoku brzeszczotu: | 26 mm |
| max zakres ciecia w drewnie: | 135 mm |
| max zakres cięcia w profilu stalowym: | 10 mm |
| max zakres cięcia w PCV: | 20 mm |
| funkcja podcinania: | tak |
| opakowanie: | walizka MAKPAC |
| EAN: | 088381814065 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | LXT 18V |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 6.2 kg |
| długość opakowania: | 40 cm |
| szerokość opakowania: | 30 cm |
| wysokość opakowania: | 17 cm |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
