akumulatorowa wyrzynarka 40V max XGT, Makita [JV001GD201] 2x2,5Ah, Li-Ion
-
Producent:
-
Kod producenta:JV001GD201
Promocja trwa do wyczerpania zapasów.
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 26996 pkt. |
Wyrzynarka akumulatorowa z podcinaniem 40V max XGT Makita JV001GD201, dostarczana z 2 akumulatorami o pojemności 2,5 Ah i ładowarką, pakowana w walizce systemowej MAKPAC.
Wyrzynarka wyposażona w niezawodny silnik bezszotkowy BLDC przeznaczona jest do cięcia drewna, tworzyw sztucznych i materiałów metalowych, doskonale nadaje się do cięć zakrzywionych lub okrągłych. Posiada system łagodnego rozruchu i 3 stopniową regulację podcinania oraz funkcję cięcia prostego.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.AKUMULATOROWA WYRZYNARKA 40V max XGT ,MAKITA [JV001GD201]:
- wyrzynarka przeznaczona jest do cięcia drewna, tworzyw sztucznych i materiałów metalowych,
- doskonale nadaje się do cięć zakrzywionych lub okrągłych,
- posiada 3-stopniową regulację podcinania oraz funkcję cięcia prostego,
- płyta podstawy z odlewanego pod ciśnieniem aluminium, odchylana w obie strony o 45°,
- wyrzynarka wyposażona jest w bezszczotkowy silnik prądu stałego - BLDC,
- wyprodukowana została zgodnie z Technologią XPT, dzięki czemu jest odporna na pył i wilgoć,
- wyposażona w funkcję SOFT NO LOAD z możliwością jej wyłączenia (system automatyczne obniża obroty silnika i wibracje w momencie kiedy maszyna jest na biegu jałowym, bez obciążenia. Dzięki tej funkcji można przyłożyć brzeszczot w żądane miejsce i dopiero w momencie dociśnięcia narzędzia do materiału układ elektroniczny przywraca pełną moc znamionową wyrzynarki),
- wymiana brzeszczotu odbywa się beznarzędziowo,
- wyrzynarka posiada funkcję anty-restart oraz łagodny rozruch,
- obwód ochronny akumulatora chroni go przed przeciążeniem, nadmiernym rozładowaniem i przegrzaniem,
- system wydmuchu wiórów zapewnia dobrą widoczność linii cięcia,
- podwójna dioda LED oświetla linię cięcia (funkcja regulacji oświetlenia pozwala na regulację jego intensywności np. w momencie kiedy wyrzynarka jest używana do góry nogami),
- wyrzynarka dostarczana jest z dwoma akumulatorami i ładowarką, zapakowana w walizkę systemową MAKPAC.
PARAMETRY TECHNICZNE WYRZYNARKI MAKITA [JV001GD201]:
- napięcie zasilania: 40V max XGT,
- typ akumulatorów: Li-Ion,
- obsługiwane akumulatory: 2,0 / 2,5 / 4,0 Ah,
- częstotliwość skoków na biegu jałowym: 800 - 3500 min,
- długość skoku: 26 mm,
- maksymalna zdolność cięcia:
- w drewnie: 135 mm,
- w aluminium: 20 mm,
- w miękkiej stali: 10 mm, - poziom mocy akustycznej: 98 dB(A),
- poziom ciśnienia akustycznego: 90 dB(A),
- współczynnik hałasu: 3 dB(A),
- poziom wibracji:
- cięcie płyty wiórowej: 4,6 m/s²,
- cięcie blachy: 4,8 m/s² - współczynnik wibracji Kh: 2,5 m/s²,
- wymiary (D x S x W): 298 x 84 x 189 mm,
- waga (EPTA): 2,6 - 2,9 kg
WYPOSAŻENIE WYRZYNARKI MAKITA [JV001GD201]:
- 2 akumulatory BL4025 (40V max / 2,5 Ah) XGT,
- ładowarka DC40RA,
- brzeszczot do drewna 105 x 1,25 mm [A-85793],
- brzeszczot do drewna i sklejki 105 x 1,25 mm [A-85628],
- brzeszczot do metalu, stali i twardych tworzyw sztucznych 75 x 0,9 mm [A-85737],
- króciec do podłączenia urządzenia odsysającego [122C71-6],
- klucz imbusowy 4 [783202-0],
- walizka systemowa MAKPAC typ 3 [821551-8],
- wkład do walizki MAKPAC [8355B1-1],
- instrukcja obsługi
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita.
Nasza Firma jest autoryzowanym sprzedawcą marki MAKITA i prowadzimy autoryzowany serwis pogwarancyjny.
Możesz naprawić każdą maszynę Makity wysyłając ją do naszego serwisu w A/B/C.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 40 V |
| liczba akumulatorów: | 2 szt |
| pojemność akumulatora: | 2.5 Ah |
| waga z akumulatorem: | 2,9 kg |
| waga bez akumulatora: | 2,6 kg |
| na wyposażeniu: | 2 akumulatory BL4025 (40V max / 2,5 Ah) XGT, ładowarka DC40RA, brzeszczot do drewna 105 x 1,25 mm [A-85793], brzeszczot do drewna i sklejki 105 x 1,25 mm [A-85628], brzeszczot do metalu, stali i twardych tworzyw sztucznych 75 x 0,9 mm [A-85737], króciec do podłączenia urządzenia odsysającego [122C71-6], klucz imbusowy 4 [783202-0], walizka systemowa MAKPAC typ 3 [821551-8], wkład do walizki MAKPAC [8355B1-1], instrukcja obsługi |
| typ mocowania : | chwyt typu T |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| wymiary: | 298 x 84 x 189 mm |
| częstotliwość skoków na biegu jałowym: | 800-3500 skok/min |
| długość skoku brzeszczotu: | 26 mm |
| max zakres ciecia w drewnie: | 135 mm |
| max zakres cięcia w profilu stalowym: | 10 mm |
| funkcja podcinania: | tak |
| opakowanie: | walizka MAKPAC |
| EAN: | 0088381770330 |
| max zakres cięcia w aluminium: | 20 mm |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | XGT 40V max |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 6.82 kg |
| długość opakowania: | 39.5 cm |
| szerokość opakowania: | 29.5 cm |
| wysokość opakowania: | 21.54 cm |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
