akumulatorowa wyrzynarka 18V Makita [JV183DWE] 2x1,5Ah, Li-Ion
-
Producent:
-
Kod producenta:JV183DWE
| Średnia ocena: | 1 4.0000 - oceń |
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 8160 pkt. |
Profesjonalna wyrzynarka akumulatorowa z podcinaniem 18V Makita [JV183DWE], w tej wersji z akumulatorem i ładowarką, zapakowana w walizkę z tworzywa.
UWAGA - narzędzie współpracuje tylko z akumulatorami BL1811G, BL1813G, BL1815G (bez elektroniki).
Wyrzynarka przeznaczona jest do cięcia drewna, tworzyw sztucznych i materiałów metalowych. Bardzo lekka i kompaktowa - doskonała do prac w trudno dostępnych miejscach.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.AKUMULATOROWA WYRZYNARKA 18V MAKITA [JV183DWE]:
- UWAGA - współpracuje tylko z akumulatorami BL1811G, BL1813G, BL1815G (bez elektroniki),
- wyrzynarka przeznaczona jest do cięcia drewna, tworzyw sztucznych i materiałów metalowych, dzięki rozbudowanemu programowi osprzętu i tarczy, narzędzie może być używane do wielu zastosowań i doskonale nadaje się do cięć zakrzywionych lub okrągłych,
- bardzo lekka i kompaktowa - doskonała do prac w trudno dostępnych miejscach,
- wysoka wydajność cięcia,
- kontrola częstotliwości skoków za pomocą spustu wyłącznika,
- przeźroczysta osłona przestawna zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa oraz widok na detal i linię cięcia,
- 3-stopniowa regulacja podcinania oraz funkcja cięcia prostego,
- płyta podstawy z odlewanego pod ciśnieniem aluminium, odchylana w obie strony o 45°,
- możliwość podłączenia urządzenia odsysającego za pomocą adaptera,
- w tej wersji wyrzynarka dostarczana jest z 2 akumulatorami i ładowarką, zapakowana w walizkę z tworzywa.
DANE TECHNICZNE WYRZYNARKI MAKITA [JV183DWE]:
- napięcie zasilania 18 V,
- typ akumulatorów Li-Ion,
- obsługiwane akumulatory: 1,1 / 1,3 / 1,5 Ah,
- częstotliwość skoków na biegu jałowym: 0-2900 min.,
- długość skoku: 18 mm,
- zdolność cięcia:
- w drewnie: 65 mm,
- w aluminium: 10 mm,
- w miękkiej stali: 6 mm,
- wymiary (D x S x W): 248 x 46 x 196 mm,
- waga: 2,0 kg
Wyposażenie wyrzynarki Makita [JV183DWE]:
- ładowarka DC18WA: [195423-6],
- 2 akumulatory BL1815G (18 V / 1,5 Ah): [198186-3],
- klucz imbusowy 3: 783201-2,
- walizka z tworzywa: 821646-7,
- brzeszczot B-10 (do drewna twardego i miękkiego oraz sklejki),
- instrukcja obsługi.
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 2 szt |
| pojemność akumulatora: | 1.5 Ah |
| waga z akumulatorem: | 2,0 kg |
| na wyposażeniu: | ładowarka DC18WA: 195423-6, akumulator BL1815G (18 V / 1,5 Ah): 198186-3, klucz imbusowy 3: 783201-2, walizka z tworzywa: 821646-7, brzeszczot B-10, instrukcja obsługi. |
| typ mocowania : | chwyt typu T |
| typ silnika: | szczotkowy (komutatorowy) |
| wymiary: | 248 x 46 x 196 mm |
| częstotliwość skoków na biegu jałowym: | 0-2900 skok/min |
| długość skoku brzeszczotu: | 18 mm |
| max zakres ciecia w drewnie: | 65 mm |
| max zakres cięcia w profilu stalowym: | 6 mm |
| max zakres cięcia w PCV: | 10 mm |
| funkcja podcinania: | tak |
| opakowanie: | walizka |
| EAN: | 088381658287 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | LXT 18V |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 4.8 kg |
| długość opakowania: | 42 cm |
| szerokość opakowania: | 32 cm |
| wysokość opakowania: | 14 cm |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
Zobacz produkty podobne
-
jest oki
