akumulatorowa wyrzynarka 18V Makita [DJV185RFJ] 2x3,0Ah, Li-Ion, LXT
-
Producent:
-
Kod producenta:DJV185RFJ
1329,96zł brutto
1081,27zł netto
1518,05zł
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
Stan magazynowy: 2
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 13299 pkt. |
Wyrzynarka akumulatorowa z podcinaniem 18V, Makita DJV185RFJ, z rękojeścią otwartą, dostarczana z 2 akumulatorami o pojemności 3,0Ah i ładowarką, pakowana w walizce systemowej MAKPAC.
Wyrzynarka wyposażona w wytrzymały silnik bezszotkowy BLDC, przeznaczona jest do cięcia drewna, tworzyw sztucznych i materiałów metalowych. Odchylana o 45° w dwie strony płyta podstawy wyrzynarki umożliwia cięcie pod różnymi kątami.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
AKUMULATOROWA WYRZYNARKA 18V MAKITA [DJV185RFJ]:
- wyrzynarka z rękojeścią otwartą, przeznaczona do cięcia drewna, tworzyw sztucznych i materiałów metalowych,
- wyposażona jest w wytrzymały bezszczotkowy silnik prądu stałego - BLDC,
- została wyprodukowana zgodnie z Technologią XPT, dzięki czemu wykazuje podwyższoną odporność na pył i wilgoć,
- jest wyposażona w funkcję SOFT NO LOAD (z możliwością jej wyłączenia),
- posiada system łagodnego rozruchu i hamulec elektryczny,
- regulacja prędkości obrotowej za pomocą spustu włącznika pozwala na dostosowanie prędkości do ciętego materiału,
- tryb blokady włącznika umożliwia pracę ciągłą nawet pod obciążeniem,
- wyrzynarka jest wyposażona w blokadę zabezpieczającą przed przypadkowym uruchomieniem,
- posiada system wydmuchu wiórów z linii cięcia,
- wymiana brzeszczotu odbywa się bez użycia dodatkowych narzędzi,
- płyta podstawy z odlewanego pod ciśnieniem aluminium może być odchylana w obie strony o 45°,
- wbudowana dioda LED oświetla obszar roboczy,
- nie współpracuje z akumulatorami BL1811G, BL1813G, BL1815G (bez elektroniki) oraz akumulatorem BL1815 (18 V / 1,3 Ah),
- wyrzynarka dostarczana jest z 2 akumulatorami i ładowarką, pakowana w walizce MAKPAC.
DANE TECHNICZNE WYRZYNARKI MAKITA [DJV185RFJ]:
- napięcie zasilania: 18 V,
- typ akumulatorów: Li-Ion,
- obsługiwane akumulatory: 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah,
- częstotliwość skoków na biegu jałowym: 800 - 3000 min.,
- długość skoku: 23 mm,
- długość brzeszczotu: 76-180 mm,
- zdolność cięcia:
- w drewnie: 135 mm,
- w aluminium: 20 mm,
- w miękkiej stali: 10 mm, - maksymalny zakres ukosu: 45°,
- poziom mocy akustycznej: 95 dB(A),
- poziom ciśnienia akustycznego: 84 dB(A),
- współczynnik hałasu: 3 dB(A),
- współczynnik wibracji K h: 1,7 m/s²,
- wymiary (D x S x W): 259 x 77 x 183 mm,
- waga: 2,0 - 2,3 kg
Wyposażenie wyrzynarki Makita [DJV185RFJ]:
- 2 akumulatory BL1830B (18V / 3,0Ah) LXT,
- ładowarka DC18RC,
- 2 x brzeszczot do drewna 105x1,25 mm [A-85628],
- 2 x brzeszczot do drewna 105x1,25 mm [A-85793],
- 2 x brzeszczot do metalu 75x0,9 mm [A-85737],
- klucz imbusowy 3 mm [783201-2],
- osłona stopy [457867-1],
- osłona przeciwpyłowa [458191-5],
- króciec do podłączenia urządzenia odsysającego [413F05-1],
- walizka systemowa MAKPAC typ 3 [821551-8],
- wkład do walizki MAKPAC [8357K1-6],
- instrukcja obsługi
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 2 szt |
| pojemność akumulatora: | 3.0 Ah |
| waga z akumulatorem: | 2,3 kg |
| waga bez akumulatora: | 2,0 kg |
| na wyposażeniu: | 2 akumulatory BL1830B (18V / 3,0Ah) LXT, ładowarka DC18RC, 2 x brzeszczot do drewna 105x1,25 mm [A-85628], 2 x brzeszczot do drewna 105x1,25 mm [A-85793], 2 x brzeszczot do metalu 75x0,9 mm [A-85737], klucz imbusowy 3 mm [783201-2], osłona stopy [457867-1], osłona przeciwpyłowa [458191-5], króciec do podłączenia urządzenia odsysającego [413F05-1], walizka systemowa MAKPAC typ 3 [821551-8], wkład do walizki MAKPAC [8357K1-6], instrukcja obsługi |
| typ mocowania : | chwyt typu T |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| wymiary: | 259 x 77 x 183 mm |
| częstotliwość skoków na biegu jałowym: | 800-3000 skok/min |
| długość skoku brzeszczotu: | 23 mm |
| max zakres ciecia w drewnie: | 135 mm |
| max zakres cięcia w profilu stalowym: | 10 mm |
| max zakres cięcia w PCV: | 20 mm |
| funkcja podcinania: | tak |
| opakowanie: | walizka MAKPAC |
| EAN: | 088381780414 |
| system opakowań: | MAKITA MAKPAC |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | LXT 18V |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| długość opakowania: | 39.5 cm |
| szerokość opakowania: | 29.5 cm |
| wysokość opakowania: | 21.54 cm |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
