akumulatorowa wyrzynarka 12V Max (10,8V) Makita [JV101DZ] Li-ion, CXT
-
Producent:
-
Kod producenta:JV101DZ
278,78zł brutto
226,65zł netto
291,65zł
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 2788 pkt. |
Wyrzynarka akumulatorowa z podcinaniem Li-Ion, 10,8V (12V Max) Makita [JV101DZ] tej wersji dostarczana bez akumulatora i ładowarki.
Wyrzynarka przeznaczona jest do cięcia drewna, aluminium i materiałów wykonanych z miękkiej stali. Lekka i kompaktowa, z 3 - stopniową regulacją podcinania i blokadą przed przypadkowym uruchomieniem.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.AKUMULATOROWA WYRZYNARKA 10,8V (12V Max) MAKITA JV101DZ:
- akumulatorowa wyrzynarka zasilana akumulatorem CXT 10,8V (12V max) Li-Ion,
- wyrzynarka przeznaczona jest do cięcia drewna, aluminium i materiałów wykonanych z miękkiej stali,
- lekka i kompaktowa, co znacznie ułatwia pracę,
- dla większego bezpieczeństwa wyrzynarka została wyposażona w blokadę zabezpieczającą przed przypadkowym uruchomieniem,
- posiada 3-stopniową regulację podcinania oraz funkcję cięcia prostego,
- płyta podstawy wyrzynarki wykonana została z odlewanego pod ciśnieniem aluminium, odchylana w obie strony o 45°,
- pracę wyrzynarką ułatwia system wydmuchu wiórów z linii cięcia,
- wyrzynarka posiada zabezpieczenie przeciwko nadmiernemu rozładowaniu akumulatora,
- w tej wersji dostarczana bez akumulatora i ładowarki.
DANE TECHNICZNE WYRZYNARKI MAKITA JV101DZ:
- napięcie zasilania 10,8 (12V Max),
- typ akumulatorów Li-ion,
- obsługiwane akumulatory: 1,5 / 2,0 /4,0 Ah,
- częstotliwość skoków na biegu jałowym: 0 - 2900 min,
- długość skoku: 18 mm,
- zdolność cięcia:
-w drewnie: 65 mm,
-w aluminium: 4 mm,
-w miękkiej stali: 2 mm,
- wymiary (długość całkowita): 232 mm,
- waga: 1,8 - 1,9 kg.
WYPOSAŻENIE WYRZYNARKI MAKITA JV101DZ:
- brzeszczot (1szt.),
- klucz imbusowy,
- instrukcja obsługi.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: |
|
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga z akumulatorem: | 1,9 kg |
| na wyposażeniu: | brzeszczot (1szt.), klucz imbusowy, |
| typ mocowania : | chwyt typu T |
| typ silnika: | szczotkowy (komutatorowy) |
| wymiary: | dł. 232 mm |
| częstotliwość skoków na biegu jałowym: | 0-2900 skok/min |
| długość skoku brzeszczotu: | 18 mm |
| max zakres ciecia w drewnie: | 65 mm |
| max zakres cięcia w profilu stalowym: | 2 mm |
| funkcja podcinania: | tak |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 088381818575 |
| max zakres cięcia w aluminium: | 4 mm |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | CXT 10,8V / 12V |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 1.78 kg |
| długość opakowania: | 22 cm |
| szerokość opakowania: | 25 cm |
| wysokość opakowania: | 8 cm |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
