akumulatorowa wyrzynarka 12V Max (10,8V) Li-ion, CXT Makita [JV102DZ]
-
Producent:
-
Kod producenta:JV102DZ
542,08zł brutto
440,72zł netto
567,10zł
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
Stan magazynowy: 2
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 5421 pkt. |
Wyrzynarka akumulatorowa z podcinaniem Li-Ion, 10,8V (12V Max) Makita [JV102DZ] wyposażona w niezawodny silnik bezszotkowy BLDC. W tej wersji bez akumulatora i ładowarki.
Wyrzynarka przeznaczona jest do cięcia drewna, aluminium i materiałów wykonanych z miękkiej stali. Wyposażona w system łagodnego rozruchu i 3 stopniową regulację podcinania jest trwałym i wytrzymałym narzędziem.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.AKUMULATOROWA WYRZYNARKA 10,8V (12V Max) MAKITA JV102DZ:
- akumulatorowa wyrzynarka zasilana akumulatorem CXT 10,8V (12V max) Li-Ion,
- wyrzynarka przeznaczona jest do cięcia drewna, aluminium i materiałów metalowych,
- wyposażona w bezszczotkowy silnik prądu stałego - BLDC,
- wyrzynarka posiada blokadę zabezpieczającą przed przypadkowym uruchomieniem,
- posiada 3-stopniową regulację podcinania oraz funkcję cięcia prostego,
- wymiana brzeszczotu odbywa się beznarzędziowo,
- wyposażona w system łagodnego rozruchu,
- płyta podstawy wykonana z odlewanego pod ciśnieniem aluminium, odchylana w obie strony o 45°,
- pracę wyrzynarką ułatwia system wydmuchu wiórów z linii cięcia,
- w tej wersji dostarczana bez akumulatora i ładowarki.
DANE TECHNICZNE WYRZYNARKI MAKITA JV102DZ:
- napięcie zasilania 10,8 (12V Max),
- typ akumulatorów Li-ion,
- obsługiwane akumulatory: 1,5 / 2,0 /4,0 Ah,
- częstotliwość skoków na biegu jałowym: 800 - 3000 min,
- długość skoku: 23 mm,
- zdolność cięcia:
- w drewnie: 90 mm,
- w aluminium: 20 mm,
- w miękkiej stali: 10 mm,
- wymiary (długość całkowita): 237 mm,
- waga: 1,8 - 1,9 kg.
W SKŁAD ZESTAWU JV102DZ MAKITA WCHODZĄ:
- króciec do podłączenia urządzenia odsysającego,
- klucz imbusowy 3: [783201-2],
- brzeszczot B-10,
- instrukcja obsługi.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: |
|
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga z akumulatorem: | 1,9 kg |
| waga bez akumulatora: | 1,8 kg |
| na wyposażeniu: | króciec do podłączenia urządzenia odsysającego, klucz imbusowy 3: [783201-2], brzeszczot B-10, |
| typ mocowania : | chwyt typu T |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| wymiary: | dł. 237 mm |
| częstotliwość skoków na biegu jałowym: | 800-3000 skok/min |
| długość skoku brzeszczotu: | 23 mm |
| max zakres ciecia w drewnie: | 90 mm |
| max zakres cięcia w profilu stalowym: | 10 mm |
| funkcja podcinania: | tak |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 088381848756 |
| max zakres cięcia w aluminium: | 20 mm |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | CXT 10,8V / 12V |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 1.84 kg |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
