akumulatorowa wyrzynarka z podcinaniem, 10,8V (12V Max) Li-ion CXT 2x4,0Ah Makita [JV103DSMJ]
-
Producent:
-
Kod producenta:JV103DSMJ
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 11397 pkt. |
Profesjonalna wyrzynarka akumulatorowa z podcinaniem, w technologii CXT, Li-Ion, 10,8V (12 V Max) firmy Makita o symbolu JV103DSMJ w tej wersji z 2 akumulatorami 4,0Ah BL1040B Li-Ion i ładowarką DC10SA, pakowana w walizce systemowej MAKPAC typ-1 [821549-5].
Wyrzynarka wyposażona jest w niezawodny, trwały silnik bezszotkowy BLDC. Posiada funkcję SOFT NO LOAD - obniżenie obrotów i wibracji na biegu jałowym, pozwalającą na precyzyjne przyłożenie brzeszczotu do obrabianego materiału.
Dzięki szerokiej palecie dostępnych brzeszczotów można nią ciąć różnorodne materiały (począwszy od stali, poprzez metale lekkie, tworzywa sztuczne, płyty warstwowe, sklejkę, aż po różne gatunki drewna).
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.wyrzynarka akumulatorowa z silnikiem bezszczotkowym Li-Ion, 10,8V JV103DSMJ:
- lekka, kompaktowa wyrzynarka JV103 wyposażona w niezawodny silnik bezszczotkowy BLDC o wysokiej wydajności i dużej trwałości,
- wyrzynarka w technologii CXT - Compact Extreme Technology, kompatybilna z nową serią akumulatorów 10,8V (12V Max) wyróżniających się ergonomią, większą trwałością i wytrzymałością,
- posiada funkcję SOFT NO LOAD (funkcja obniżenia obrotów na biegu jałowym) z możliwością jej wyłączenia w zależności od preferencji użytkownika,
- wyrzynarka pozwala na cięcie w drewnie do 90mm, w stali miękkiej do 10mm a w aluminium do 20mm,
- posiada blokadę przed przypadkowym uruchomieniem i blokadę spustu do pracy ciągłej,
- regulacja częstotliwości skoków za pomocą pokrętła,
- beznarzędziowa wymiana brzeszczotów,
- dioda LED oświetlająca linię cięcia,
- w wyrzynarce tej zastosowano 3-stopniową regulację kąta podcinania + cięcie proste (bez pochylenia),
- posiada łagodny rozruch,
- system wydmuchiwania wiórów z linii cięcia,
- płyta podstawy wykonana została z odlewanego pod ciśnieniem aluminium odchylana w obie strony o 45°,
- dostarczana w walizce systemowej MAKPAC z 2 akumulatorami BL1040B (10,8 V / 4,0 Ah) i ładowarką
Parametry techniczne wyrzynarki JV103DSMJ Makita
- napięcie zasilania: 10,8 V (12 V Max)
- typ akumulatorów: Li-ion
- obsługiwane akumulatory: 1,5 / 2,0 / 4,0 Ah
- długość skoku: 23 mm
- maksymalna zdolność cięcia w drewnie: 90 mm
- maksymalna. zdolność cięcia w aluminium: 20 mm
- maksymalna zdolność cięcia w stali miękkiej: 10 mm
- częstotliwość skoków na biegu jałowym: 800 - 3000 /min
- wymiary (długość całkowita): 237 mm
- waga (EPTA): 1,9 - 2,0 kg
w skład zestawu JV103DSMJ wchodzi:
- ładowarka DC10SA: 197355-3,
- klucz imbusowy 3: 783201-2,
- walizka systemowa MAKPAC typ 1: 821549-5,
- wkład do walizki MAKPAC,
- 2 akumulatory BL1040B (10,8 V / 4,0 Ah),
- brzeszczot B-10,
- króciec do podłączenia urządzenia odsysającego,
- instrukcja obsługi.
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: |
|
| liczba akumulatorów: | 2 szt |
| pojemność akumulatora: | 4.0 Ah |
| waga z akumulatorem: | 2,0 kg |
| waga bez akumulatora: | 1,65 kg |
| na wyposażeniu: | ładowarka DC10SA: 197355-3, klucz imbusowy 3: 783201-2, walizka systemowa MAKPAC typ 1: 821549-5, wkład do walizki MAKPAC, 2 akumulatory BL1040B (10,8 V / 4,0 Ah), brzeszczot B-10, króciec do podłączenia urządzenia odsysającego, instrukcja obsługi. |
| typ mocowania : | chwyt typu T |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| wymiary: | 237 mm |
| częstotliwość skoków na biegu jałowym: | 800-3000 skok/min |
| długość skoku brzeszczotu: | 23 mm |
| max zakres ciecia w drewnie: | 90 mm |
| max zakres cięcia w profilu stalowym: | 10 mm |
| max zakres cięcia w PCV: | 20 mm |
| funkcja podcinania: | tak |
| opakowanie: | walizka MAKPAC |
| EAN: | 088381849036 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | CXT 10,8V / 12V |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 4.65 kg |
| długość opakowania: | 29.5 cm |
| szerokość opakowania: | 39.5 cm |
| wysokość opakowania: | 10.5 cm |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
