akumulatorowa wycinarka Li-Ion, 18V, Makita [DCO181Z]
-
Producent:
-
Kod producenta:DCO181Z
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
Stan magazynowy: 1
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 6457 pkt. |
Akumulatorowa wycinarka do płyt G-K 18V firmy Makita [DCO181Z] z mocnym, bezszczotkowym silnikiem BLDC, w tej wersji bez akumulatorów i ładowarki. Całość pakowana w kartonie.
Wycinarką DCO181 dzięki bardzo dużej prędkości obrotowej i ogranicznikowi głębokości można wykonywać rowki i wycinać wszelakie kształty w płycie gipsowo - kartonowej. Dwie diody LED podświetlają stanowisko pracy. Ergonomiczna konstrukcja korpusu sprawia, że wycinarka jest doskonała do wykonywania szybkich i precyzyjnych cięć nawet w trudnych warunkach.
akumulatorowa wycinarka 18V Makita DCO181Z:
- wycinarka akumulaturowa zasilana jednym akumulatorem 18V,
- wycinarka to lekkie i poręczne narzędzie do wycinania otworów, rowków i wszelkich kształtów w płytach K/G,
- wyposażona w wydajny, bezszczotkowy silnik prądu stałego BLDC,
- wycinarka akumulaturowa wykonana została w Technologii XPT, ma podwyższoną odporność na pył i wilgoć,
- wysoka prędkość obrotowa - 32000 obr./min umożliwia szybkie cięcie w płycie,
- posiada funkcję AWS - Auto-start Wireless System - umożliwiającą bezprzewodowe połączenie odkurzacza oraz elektronarzędzia za pomocą bluetooth, dzięki czemu odkurzacz uruchamia się w momencie uruchomienia wycinarki, co pomaga zachować czyste stanowisko pracy,
- wycinarka wyposażona została w funkcję anty-restart, która chroni przed przypadkowym uruchomieniem,
- ergonomiczna konstrukcja korpusu zapewnia wygodę podczas użytkowania,
- dwie diody LED doświetlają stanowisko pracy,
- posiada ogranicznik głębokości, który może służyć jako klucz do nakrętki tulejki zaciskowej,
- DCO181Z wyposażona jest w zabezpieczenie chroniące akumulator przed nadmiernym rozładowaniem oraz przeciążeniem,
- nie współpracuje z akumulatorami BL1811G, BL1813G, BL1815G (bez elektroniki) oraz akumulatorem BL1815 (18 V / 1,3 Ah),
- w tej wersji bez akumulatorów i ładowarki, pakowana w kartonie,
parametry techniczne wycinarki Makita DCO181Z:
- napięcie zasilania: 18 V,
- typ akumulatorów: Li-Ion,
- obsługiwane akumulatory: 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym: 32000 obr./min,
- maksymalny rozmiar tulejki redukcyjnej: 1/4",
- tulejka redukcyjna (na wyposażeniu): 1/8",
- wymiary (długość całkowita): 311 mm,
- waga: 1,4 - 1,7 kg,
Wyposażenie wycinarki Makita DCO181Z:
- wiertło frezujące 1/8'': [191G69-8],
- tuleja zaciskowa 1/8'': [763677-9],
- adapter do odsysania pyłu: [193449-2],
- klucz 17: [781037-3],
- instrukcja obsługi.
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita.
Nasza Firma jest autoryzowanym sprzedawcą marki MAKITA i prowadzimy autoryzowany serwis pogwarancyjny.
Możesz naprawić każde elektronarzędzie Makity wysyłając je do naszego serwisu w A/B/C.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga z akumulatorem: | 1,7 kg |
| waga bez akumulatora: | 1,4 kg |
| na wyposażeniu: | wiertło frezujące 1/8'': [191G69-8], tuleja zaciskowa 1/8'': [763677-9], adapter do odsysania pyłu: [193449-2], klucz 17: [781037-3] |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 32000 obr/min |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| wymiary: | dł 311 mm |
| średnica tulei zaciskowych: | 3,2 mm |
| typ frezu: | prosty na trzpieniu |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 088381727976 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | LXT 18V |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 1.44 kg |
| długość opakowania: | 35.6 cm |
| szerokość opakowania: | 9.3 cm |
| wysokość opakowania: | 12.9 cm |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
