akumulatorowa wycinarka do płyt G-K 10,8V (12V Max), Makita [SD100DZ] Li-Ion, CXT
-
Producent:
-
Kod producenta:SD100DZ
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 7088 pkt. |
Akumulatorowa wycinarka do płyt G-K 10,8V (12V Max) Makita [SD100DZ] w tej wersji bez akumulatora i ładowarki. Całość pakowana w kartonie.
Lekka i poręczna wycinarka do szybkiego i dokładnego wycinania otworów w płytach k/g lub ze sklejki. Utrzymanie czystości na stanowisku pracy ułatwia możliwość podłączenia do wycinarki urządzenia odsysającego. Obszar roboczy podświetla zamontowana z przodu wycinarki dioda LED.
akumulatorowa wycinarka 10,8V (12V Max) Makita SD100DZ:
- akumulatorowa wycinarka zasilana jednym akumulatorem 10,8V bądź 12V Max z serii CXT,
- wycinarka to lekkie i poręczne narzędzie do szybkiego i dokładnego wycinania otworów w płytach K/G lub ze sklejki,
- wyposażona w blokadę zabezpieczającą przed przypadkowym uruchomieniem,
- regulacja obrotów odbywa się przy pomocy włącznika,
- wyrzynarka posiada diodę LED doświetlającą stanowisko pracy,
- wycięcie w płycie podstawy wycinarki ułatwia prowadzenie po linii cięcia,
- pokrywa podstawy chroni powierzchnię płyt k/g przed zniszczeniem i zarysowaniem,
- w celu zabezpieczenia przed przypadkowym uszkodzeniem przewodów elektrycznych wycinarka została wyposażona w regulację głębokości cięcia,
- do wycinarki można podłączyć urządzenie odsysające,
- w tej wersji bez akumulatora i ładowarki, pakowana w kartonie,
parametry techniczne wycinarki Makita SD100DZ:
- napięcie zasilania: 10,8V (12V max),
- typ akumulatorów: Li-Ion,
- obsługiwane akumulatory: 1,5 / 2,0 / 4,0 Ah,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym: 0-6000 obr./min,
- długość skoku: 6 mm,
- zdolność cięcia:
- w płycie G-K: 30 mm,
- w drewnie: 15 mm,
- wymiary (długość całkowita): 239 mm,
- waga: 1,4 - 1,6 kg,
Wyposażenie wycinarki Makita SD100DZ:
- brzeszczot do płyt G-K: [B-49703],
- klucz imbusowy 3: [783201-2],
- instrukcja obsługi.
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita.
Nasza Firma jest autoryzowanym sprzedawcą marki MAKITA i prowadzimy autoryzowany serwis pogwarancyjny.
Możesz naprawić każde elektronarzędzie Makity wysyłając je do naszego serwisu w A/B/C.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: |
|
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga z akumulatorem: | 1,6 kg |
| waga bez akumulatora: | 1,4 kg |
| na wyposażeniu: | brzeszczot do płyt G-K: [B-49703], klucz imbusowy 3: [783201-2], |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 6000 obr/min |
| typ silnika: | szczotkowy (komutatorowy) |
| wymiary: | dł. 239 mm |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 088381832250 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | CXT 10,8V / 12V |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 1.55 kg |
| długość opakowania: | 28.3 cm |
| szerokość opakowania: | 8.6 cm |
| wysokość opakowania: | 24 cm |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
