akumulatorowa wkrętarka/zakrętarka udarowa 1/4'', 18V Makita [DTD157RFJ] 2x3,0Ah, Li-Ion
-
Producent:
-
Kod producenta:DTD157RFJ
1156,34zł brutto
940,11zł netto
1249,94zł
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 11563 pkt. |
Akumulatorowa wkrętarka / zakrętarka udarowa 1/4" 18V MAKITA DTD157RFJ, z momentem obrotowym 140 Nm, dostarczana z 2 akumulatorami 18V / 3,0Ah i ładowarką, pakowana w walizce systemowej MAKPAC.
Wkrętarka udarowa wyposażona jest w wydajny, bezszczotkowy silnik BLDC i regulację prędkości obrotowej. Wyprodukowana została w technologi XPT, dzięki czemu wykazuje podwyższoną odporność na pył i wilgoć.
Akumulatorowa wkrętarka / zakrętarka udarowa 1/4", 18V Makita [DTD157RFJ]:
- 2 - biegowa wkrętarka / zakrętarka udarowa,
- wyposażona w BLDC - bezszczotkowy silnik prądu stałego,
- wykonana w technologii XPT, dzięki czemu wykazuje podwyższona odporność na pył i wilgoć,
- posiada trybe pracy "A" - w tym trybie narzędzie rozpoczyna wkręcanie z małą prędkością, a następnie włącza udar i zwiększa prędkość aż do uzyskania maksymalnej prędkości,
- regulacja prędkości obrotowej oraz częstotliwości udarów odbywa się przy pomocy spustu włącznika,
- aluminiowa obudowa przekładni poprawia jej trwałość,
- maksymalny moment obrotowy wynosi 140 Nm,
- obroty w prawo / lewo,
- ergonomicznie zaprojektowana rękojeść pokryta elastomerem
- wkrętarka wyposażona jest w diodę LED z funkcją opóźnionego wygaszania oświetlającą obszar roboczy,
- nie współpracuje z akumulatorami BL1811G, BL1813G, BL1815G (bez elektroniki) oraz akumulatorem BL1815 (18 V / 1,3 Ah),
- dostarczana w walizce systemowej MAKPAC z 2 akumulatorami i ładowarką.
Dane techniczne zakrętarki udarowej Makita [DTD157RFJ]:
- napięcie zasilania: 18V,
- typ akumulatorów: Li-Ion,
- pojemność akumulatora: 3,0Ah,
- obsługiwane akumulatory: 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym:
- bieg 1: 0 - 1300 obr./min,
- bieg 2: 0 - 3000 obr./min,
- częstość udarów na biegu jałowym:
- bieg 1: 0 - 2000 obr./min,
- bieg 2: 0 - 4100 obr./min,
- śruby standardowe: M5 - M14,
- śruby maszynowe: M4 - M8,
- śruba o wysokiej wytrzymałości na rozciąganie: M5 - M12,
- śruby z gwintem zwykłym: 22 - 90 mm,
- maksymalny moment obrotowy: 140 Nm,
- uchwyt narzędzia sześciokątny: 1/4",
- wymiary (długość całkowita): 133 mm,
- waga: 1,2 - 1,5 kg
Dostarczane wyposażenie wkrętarki udarowej Makita [DTD157RFJ]:
- 2 akumulatory BL1830B (18 V / 3,0 Ah),
- ładowarka DC18RC: [195584-2],
- uchwyt do mocowania na pasku: [346317-0],
- walizka systemowa MAKPAC TYP 2: [821550-0],
- wkład do walizki MAKPAC: [837670-0],
- instrukcja obsługi.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 2 szt |
| pojemność akumulatora: | 3.0 Ah |
| waga z akumulatorem: | 1,5 kg |
| waga bez akumulatora: | 1,2 kg |
| na wyposażeniu: | 2 akumulatory BL1830B (18 V / 3,0 Ah), ładowarka DC18RC: [195584-2], uchwyt do mocowania na pasku: [346317-0], walizka systemowa MAKPAC TYP 2: [821550-0], wkład do walizki MAKPAC: [837670-0], instrukcja obsługi |
| częstotliwość udaru na I biegu: | 0-2000 udar/min |
| częstotliwość udaru na II biegu : | 0-4100 udar/min |
| prędkość obrotowa na I biegu: | 0-1300 obr/min |
| prędkość obrotowa na II biegu: | 0-3000 obr/min |
| typ mocowania : | sześciokąt 1/4'' |
| typ udaru: | mechaniczny |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| wymiary: | dł. 133 mm |
| max moment obrotowy : | 140 Nm |
| liczba biegów: | 2 |
| EAN: | 088381738651 |
| system opakowań: | MAKITA MAKPAC |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | LXT 18V |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 5 kg |
| długość opakowania: | 39.5 cm |
| szerokość opakowania: | 29.5 cm |
| wysokość opakowania: | 16.24 cm |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
