akumulatorowa wkrętarka/zakrętarka udarowa 1/4'', 18V Makita [DTD156Z]
-
Producent:
-
Kod producenta:DTD156Z
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 3712 pkt. |
Akumulatorowa wkrętarka / zakrętarka udarowa 1/4" Li-Ion 18 V MAKITA model DTD156Z , z wysokim momentem obrotowym 155 Nm, w tej wersji bez akumulatora i ładowarki, pakowana w kartonie
Wkrętarka udarowa wyposażona jest w regulację prędkości obrotowej, posiada lekki i mocny silnik 4-biegunowy, doskonała wkrętarka świetnie sprawdzająca się w różnego typu pracach montażowych.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Akumulatorowa wkrętarka / zakrętarka udarowa 1/4" Makita DTD156Z
- maksymalny moment obrotowy - 155 Nm,
- regulacja prędkości obrotowej,
- lekki i mocny silnik 4-biegunowy,
- regulowana spustem włącznika prędkość obrotowa oraz częstotliwość udarów,
- obroty w prawo / lewo, hamulec,
- dioda LED oświetlająca obszar roboczy z funkcją opóźnionego wygaszania,
- aluminiowa obudowa przekładni,
- rękojeść pokryta antypoślizgowym elastomerem,
- nie współpracuje z akumulatorami BL1811G, BL1813G, BL1815G (bez elektroniki),
- w tej wersji bez akumulatora i ładowarki.
Parametry techniczne wkrętarki udarowej Makita DTD156Z
- napięcie zasilania 18 V,
- typ akumulatorów Li-ion,
- obsługiwane akumulatory: 1,3 / 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym: 0 - 2500 obr./min,
- częstość udarów na biegu jałowym: 0 - 3000 obr./min,
- śruby standardowe: M5 - M14,
- śruby maszynowe: M4 - M8,
- śruba o wysokiej wytrzymałości na rozciąganie: M5 - M12,
- gwint zwykły: 22 - 125 mm,
- maksymalny moment obrotowy: 155 Nm,
- uchwyt narzędzia sześciokątny: 1/4",
- wymiary (długość całkowita): 143 mm,
- waga 1,3 kg.
Wyposażenie wkrętarki udarowej Makita DTD156Z
- uchwyt do mocowania na pasku
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, która obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita.
Firma PHU A/B/C jest autoryzowanym sprzedawcą marki MAKITA i prowadzi autoryzowany serwis pogwarancyjny.
Możesz naprawić wszystkie elektronarzędzia firmy Makita wysyłając je do naszego serwisu w A/B/C.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga bez akumulatora: | 1,3 kg |
| częstotliwość udaru: | 0-3000 udar/min |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 0-2500 obr/min |
| typ mocowania : | sześciokąt 1/4'' |
| typ udaru: | mechaniczny |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| wymiary: | 143 mm |
| max moment obrotowy : | 155 Nm |
| liczba biegów: | 1 |
| EAN: | 088381890878 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | LXT 18V |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 1.2 kg |
| długość opakowania: | 21.2 cm |
| szerokość opakowania: | 8.7 cm |
| wysokość opakowania: | 16.6 cm |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
