akumulatorowa wkrętarka/zakrętarka udarowa 1/4'', 18V Li-Ion 2x5,0Ah Makita [DTD154RTJ]
-
Producent:
-
Kod producenta:DTD154RTJ
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 15470 pkt. |
Akumulatorowa wkrętarka / zakrętarka udarowa 1/4" Li-Ion 18 V MAKITA model DTD154RTJ, z wysokim momentem obrotowym 175 Nm, dostarczana z 2 akumulatorami 18V / 5,0Ah i ładowarką, pakowana w walizce systemowej MAKPAC.
Wkrętarka udarowa wyposażona jest w wydajny, bezszczotkowy silnik BLDC i regulację prędkości obrotowej. Wyprodukowana została w technologi XPT, ma podwyższoną odporność na pył i wilgoć.
Akumulatorowa wkrętarka / zakrętarka udarowa 1/4" Makita DTD154RTJ
- 3- biegowa wkrętarka / zakrętarka udarowa,
- wysoki moment obrotowy - 175 Nm,
- regulacja prędkości obrotowej,
- obroty w prawo / lewo, hamulec,
- BLDC - bezszczotkowy silnik prądu stałego,
- technologia XPT - podwyższona odporność na pył i wilgoć,
- fluorescencyjny pierścień obudowy - świecący w ciemności,
- tryb pracy "T" - przeznaczony do optymalnego i szybkiego wkręcania śrub samowiercących,
- aluminiowa obudowa przekładni,
- dwie diody LED oświetlające obszar roboczy z funkcją opóźnionego wygaszania,
- nie współpracuje z akumulatorami BL1811G, BL1813G, BL1815G (bez elektroniki),
- w tej wersji w walizce systemowej MAKPAC z 2 akumulatorami BL1850B (18 V / 5,0 Ah) i ładowarką DC18RC.
Parametry techniczne wkrętarki udarowej Makita DTD154RTJ
- napięcie zasilania 18 V,
- typ akumulatorów Li-ion,
- pojemność akumulatora 5,0 Ah,
- obsługiwane akumulatory: 1,3 / 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym:
- bieg 1: 0 - 1100 obr./min,
- bieg 2: 0 - 2100 obr./min,
- bieg 3: 0 - 3600 obr./min,
- tryb T: 0 - 3600 obr./min,
- częstość udarów na biegu jałowym:
- bieg 1: 0 - 1100 obr./min,
- bieg 2: 0 - 2600 obr./min,
- bieg 3: 0 - 3800 obr./min,
- tryb T : 0 - 2600 obr./min,
- śruby standardowe: M5 - M16,
- śruby maszynowe: M4 - M8,
- śruba o wysokiej wytrzymałości na rozciąganie: M5 - M14,
- gwint zwykły: 22 - 125 mm,
- maksymalny moment obrotowy: 170 Nm,
- uchwyt narzędzia sześciokątny: 1/4",
- wymiary (długość całkowita): 117 mm,
- waga 1,3 kg.
Wyposażenie wkrętarki udarowej Makita DTD154RTJ
- 2 akumulatory BL1850B (18 V / 5,0 Ah),
- ładowarka DC18RC - 195584-2,
- uchwyt do mocowania na pasku, 346317-0,
- walizka systemowa MAKPAC TYP 2, 821550-0,
- wkład do walizki MAKPAC, 837670-0,
- instrukcja obsługi
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, która obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita.
Firma PHU A/B/C jest autoryzowanym sprzedawcą marki MAKITA i prowadzi autoryzowany serwis pogwarancyjny.
Możesz naprawić wszystkie elektronarzędzia firmy Makita wysyłając je do naszego serwisu w A/B/C.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 2 szt |
| pojemność akumulatora: | 5.0 Ah |
| waga bez akumulatora: | 1,3 kg |
| na wyposażeniu: | 2 akumulatory BL1850B (18 V / 5,0 Ah), ładowarka DC18RC - 195584-2, uchwyt do mocowania na pasku - 346317-0, walizka systemowa MAKPAC TYP 2 - 821550-0, wkład do walizki MAKPAC - 837670-0 |
| częstotliwość udaru na I biegu: | 0-1100 udar/min |
| częstotliwość udaru na II biegu : | 0-2600 udar/min |
| częstotliwość udaru na III biegu: | 0-3800 udar/min |
| prędkość obrotowa na I biegu: | 0-1100 obr/min |
| prędkość obrotowa na II biegu: | 0-2100 obr/min |
| prędkość obrotowa na III biegu: | 0-3600 obr/min |
| typ mocowania : | sześciokąt 1/4'' |
| typ udaru: | mechaniczny |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| wymiary: | 117 mm |
| max moment obrotowy : | 175 Nm |
| liczba biegów: | 3 |
| opakowanie: | walizka MAKPAC |
| EAN: | 088381824200 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | LXT 18V |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 4.82 kg |
| długość opakowania: | 40 cm |
| szerokość opakowania: | 30 cm |
| wysokość opakowania: | 17 cm |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
