akumulatorowa wkrętarka z magazynkiem, do płyt G-K, 20-41mm, 18V, Makita [DFR453Z]
-
Producent:
-
Kod producenta:DFR453Z
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 12744 pkt. |
Akumulatorowa wkrętarka 18V, z adapterem na taśmy z wkrętami o długości 20-41 mm, MAKITA DFR453Z, dostarczana bez akumulatora i ładowarki, pakowana w kartonie.
Profesjonalna wkrętarka do szybkiego montażu płyt G-K, płyt laminowanych, sklejki czy płyt OSB. Wyposażona jest w silnik bezszczotkowy BLDC oraz Technologię XPT zapewniającą podwyższoną odporność na pył i wilgoć.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Akumulatorowa wkrętarka do płyt G-K z magazynkiem 18V Makita [DFR453Z]:
- profesjonalna wkrętarka do taśm z wkrętami samowiercącymi, do szybkiego montażu płyt kartonowo-gipsowych, płyt laminowanych, płyt OSB,
- wyposażona w wytrzymały, bezszczotkowy silnik prądu stałego - BLDC,
- wyprodukowana w Technologii XPT - ma podwyższoną odporność na pył i wilgoć,
- posiada Technologię Push Drive - w celu redukcji hałasu i zużycia akumulatora, urządzenie osiąga pełną prędkość obrotową pod obciążeniem,
- wyposażona jest w mechanizm podawania wkrętów o zwiększonej wytrzymałości,
- prowadnica wkrętów została zaprojektowana w sposób zapobiegający plątaniu się taśmy z wkrętami,
- jest przystosowana do wkrętów o długości od 21 mm do 41 mm,
- włącznik zmiany kierunku obrotów może być obsługiwany jedną ręką,
- posiada ergonomicznie zaprojektowany uchwyt pokryty elastomerem,
- nie współpracuje z akumulatorami BL1811G, BL1813G, BL1815G (bez elektroniki) oraz akumulatorem BL1815 (18 V / 1,3 Ah),
- wkrętarka dostarczana jest bez akumulatora i ładowarki, pakowana w kartonie.
PARAMETRY TECHNICZNE WKRĘTARKI 18V MAKITA [DFR453Z]:
- napięcie akumulatorów: 18V,
- typ akumulatorów: Li-Ion,
- obsługiwane akumulatory: 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym: 0-4500 obr./min.,
- uchwyt narzędzia: sześciokątny 1/4",
- rozmiar wkręta:
- średnica: 3,5 - 4,2 mm,
- długość: 20 - 41 mm, - poziom ciśnienia akustycznego: 79 dB(A),
- współczynnik hałasu: 3 dB(A),
- poziom wibracji: ≤ 2,5 m/s²,
- poziom wibracji: 6,5 m/s²,
- tolerancja wibracji Kh: 1,5 m/s²,
- wymiary (D x S x W): 360 x 88 x 211 mm,
- waga bez akumulatora: 1,6 kg,
- waga z akumulatorem: 1,9 - 2,2 kg
WYPOSAŻENIE WKRĘTARKI MAKITA [DFR453Z]:
- końcówka wkrętakowa PH2/137mm [191V01-2],
- haczyk do paska [346317-0],
- instrukcja obsługi
Instrukcja obsługi: https://www.icmsmakita.eu/CMS/custom/fi/attachments/user_manuals/User_manuals_EU3/DFR453.pdf
Deklaracja zgodności: https://www.icmsmakita.eu/CMS/custom/fi/attachments/ec_declaration_conformity/DFR453.pdf
Schemat serwisowy: https://www.icmsmakita.eu/CMS/custom/fi/attachments/part_drawings/EN/DFR453.pdf
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga z akumulatorem: | 1,9 - 2,2 kg |
| waga bez akumulatora: | 1,6 kg |
| na wyposażeniu: | końcówka wkrętakowa PH2/137mm [191V01-2], haczyk do paska [346317-0], instrukcja obsługi |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 0-4500 obr/min |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| wymiary: | 360 x 88 x 211 mm |
| liczba biegów: | 1 |
| rodzaj uchwytu wiertarskiego : | wewnętrzny sześciokąt 1/4' |
| opakowanie: | karton |
| maksymalna średnica wkręta: | 4,2 mm |
| zakres długości wkrętów: | 20 - 41 mm |
| EAN: | 0197050003935 |
| stan: | nowy |
| funkcja udaru: | nie |
| obroty prawo/lewo: | tak |
| obsługiwane serie akumulatorów: | LXT 18V |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
