akumulatorowa wkrętarka impulsowa 1/4", 18V, 40Nm, Makita [DTS141Z] LXT
-
Producent:
-
Kod producenta:DTS141Z
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 10058 pkt. |
Akumulatorowa wkrętarka/zakrętarka impulsowa 1/4" 18V Makita DTS141Z, dostarczana bez akumulatora i ładowarki, pakowana w kartonie.
Wkrętarka udarowa z wydajnym, bezszczotkowym silnikiem BLDC i maksymalnym momentem obrotowym 40 Nm. Posiada 3 tryby pracy + typ T do szybkiego wkręcania. Olejowy mechanizm udarowy zapewnia cichą pracę.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Akumulatorowa wkrętarka / zakrętarka impulsowa z mocowaniem 1/4" Makita [DTS141Z]:
- impulsowa wkrętarka z elektronicznym przełącznikiem prędkości obrotowej i częstotliwości udaru,
- wyposażona w hydrauliczny mechanizm udarowy zapewniający maksymalny moment obrotowy 40 Nm,
- dzięki zastosowaniu jednostki olejowej jako mechanizmu udarowego zakrętarka zapewnia niski poziom hałasu - 77 dB(A),
- doskonale sprawdzi się do prac w miejscach, gdzie wymagany jest niski poziom hałasu,
- posiada nowoczesny, wytrzymały silnik bezszczotkowy BLDC,
- zakrętarka posiada 3 tryby pracy + tryb T:
- 1 - niska prędkość obrotowa,
- 2 - wysoka prędkość obrotowa,
- 3 - wysoka prędkość obrotowa,
- tryb pracy T - specjalny tryb do szybkiego wkręcania wkrętów samowiercących i śrub, - wyprodukowana zgodnie z Technologią XPT, dzięki czemu wykazuje podwyższoną odporność na pył i wilgoć,
- kompaktowa budowa (długość głowicy 136 mm) pozwala swobodnie pracować nią nawet w miejscach o ograniczonym dostępie,
- sześciokątny uchwyt bitowy 1/4" (6,35 mm) umożliwia szybkie mocowanie końcówek,
- 2 udary na 1 obrót zapobiegają wysunięciu się końcówki wkrętakowej z uchwytu,
- system ochrony akumulatora automatycznie wyłącza zasilanie, gdy poziom jego naładowania jest niski
- przy uchwycie narzędziowym wkrętarka posiada świecący w ciemności fluorescencyjny pierścień oraz wbudowaną diodę LED z funkcją opóźnionego wygaszania oświetlającą obszar roboczy,
- posiada ergonomicznie zaprojektowany uchwyt pokryty elastomerem,
- wkrętarka/zakrętarka dostarczana jest bez akumulatorów i ładowarki, pakowana w kartonie.
PARAMETRY TECHNICZNE WKRĘTARKI IMPULSOWEJ 18V MAKITA [DTS141Z]:
- napięcie zasilania: 18V,
- typ akumulatorów: Li-Ion,
- obsługiwane akumulatory: 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym:
-bieg 1: 0 - 1200 obr./min.,
-bieg 2: 0 - 2000 obr./min.,
-bieg 3: 0 - 3200 obr./min., - częstość udarów na biegu jałowym:
-bieg 1: 0 - 1400 /min.,
-bieg 2: 0 - 2200 /min.,
-bieg 3: 0 - 2700 /min., - zakres dokręcania śruby standardowej: M5 - M8,
- śruby maszynowe M4 - M8,
- śruba o wysokiej wytrzymałości na rozciąganie: M5 - M14,
- maksymalny moment obrotowy: 40 Nm,
- uchwyt narzędzia: sześciokątny 1/4",
- poziom mocy akustycznej: 88 dB( A)
- poziom ciśnienia akustycznego: 80 dB (A),
- współczynnik hałasu: 3 dB (A),
- poziom wibracji (wkręcanie z udarem elementów, przy maksymalnej mocy narzędzia): 7 m/s²,
- tolerancja wibracji Kh: 1,5 m/s²,
- wymiary: 136 x 79 x 240 mm,
- waga z akumulatorem: 1,2 - 1,6 kg
WYPOSAŻENIE WKRĘTARKI IMPULSOWEJ MAKITA [DTS141Z]:
- uchwyt do mocowania na pasku [346317-0],
- śruba M4x12,
- instrukcja obsługi
Instrukcja obsługi: https://www.icmsmakita.eu/CMS/custom/fi/attachments/user_manuals/User_manuals_EU3/DTS141.pdf
Deklaracja zgodności: https://www.icmsmakita.eu/CMS/custom/fi/attachments/ec_declaration_conformity/DTS141.pdf
Schemat serwisowy: https://www.icmsmakita.eu/CMS/custom/fi/attachments/part_drawings/EN/DTS141.pdf
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga bez akumulatora: | 1,1 kg |
| na wyposażeniu: | uchwyt do mocowania na pasku [346317-0], śruba M4x12, instrukcja obsługi |
| częstotliwość udaru: | 0-2700 udar/min |
| częstotliwość udaru na I biegu: | 0-1400 udar/min |
| częstotliwość udaru na II biegu : | 0-2200 udar/min |
| częstotliwość udaru na III biegu: | 0-2700 udar/min |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 0-3200 obr/min |
| prędkość obrotowa na I biegu: | 0-1200 obr/min |
| prędkość obrotowa na II biegu: | 0-2000 obr/min |
| prędkość obrotowa na III biegu: | 0-3200 obr/min |
| typ mocowania : | sześciokąt 1/4'' |
| typ udaru: | pulsacyjny |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| wymiary: | 136 x 79 x 240 mm |
| max moment obrotowy : | 40 Nm |
| liczba biegów: | 3 |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 088381684484 |
| stan: | nowy |
| obroty prawo/lewo: | tak |
| obsługiwane serie akumulatorów: | LXT 18V |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 1.1 kg |
| długość opakowania: | 25 cm |
| szerokość opakowania: | 31 cm |
| wysokość opakowania: | 19 cm |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
