akumulatorowa wkrętarka do płyt G-K 18V Makita [DFS451Z] Li-Ion,
-
Producent:
-
Kod producenta:DFS451Z
625,21zł brutto
508,30zł netto
692,99zł
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
Stan magazynowy: 1
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 6252 pkt. |
Profesjonalna, akumulatorowa wkrętarka 18V Li-Ion firmy MAKITA DFS451Z w tej wersji bez akumulatorów i ładowarki, pakowana w kartonie.
Znakomite narzędzie do szybkiego montażu płyt G-K. Posiada ogranicznik głębokości wkręcania.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.akumulatorowa wkrętarka do płyt G-K 18V Li-Ion, Makita DFS451Z:
- profesjonalna wkrętarka DFS451 specjalnie zaprojektowana do prac przy płytach kartonowo-gipsowych,
- wkrętarka jest lekka o mocnym silniku,
- ma włącznik zmiany kierunku obrotów obsługiwany jedną ręką,
- posiada regulację głębokości wkręcania,
- wyposażona w diodę LED oświetlającą obszar roboczy z opóźnionym wygaszaniem,
- nie współpracuje z akumulatorami BL1811G, BL1813G, BL1815G (bez elektroniki) oraz akumulatorem BL1815 (18 V / 1,3 Ah),
- w tej wersji dostarczana bez akumulatorów i ładowarki.
Dane techniczne wkrętarki Makita DFS451:
- napięcie akumulatorów: 18V,
- typ akumulatorów: Li-ion,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym: 0-4000 obr./min,
- uchwyt mocujący: 6,35 mm ,
- typ mocowania: wewnętrzny sześciokąt 1/4",
- maksymalna średnica wkręta: 4,0 mm,
- wymiary (dł): 281 mm,
- waga: 1,5-1,8 kg.
Wyposażenie wkrętarki Makita DFS451Z:
- ustalacz głębokości: [318307-3],
- końcówka wkrętarska PH2: [784261-7],
- uchwyt z magnesem stałym: [784811-8],
- instrukcja obsługi.
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, która obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita.
Firma PHU A/B/C jest autoryzowanym sprzedawcą marki MAKITA i prowadzi autoryzowany serwis pogwarancyjny.
Możesz naprawić wszystkie elektronarzędzia firmy Makita wysyłając je do naszego serwisu w A/B/C.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga z akumulatorem: | 1,8 kg |
| waga bez akumulatora: | 1,5 kg |
| na wyposażeniu: | ustalacz głębokości: [318307-3], końcówka wkrętarska PH2: [784261-7], uchwyt z magnesem stałym: [784811-8], |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 0-4000 obr/min |
| typ silnika: | szczotkowy (komutatorowy) |
| wymiary: | 281 mm |
| liczba biegów: | 1 |
| rodzaj uchwytu wiertarskiego : | wewnętrzny sześciokąt 1/4' |
| opakowanie: | karton |
| maksymalna średnica wkręta: | 4 mm |
| EAN: | 088381660129 |
| stan: | nowy |
| funkcja udaru: | nie |
| obroty prawo/lewo: | tak |
| obsługiwane serie akumulatorów: | LXT 18V |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 1.4 kg |
| długość opakowania: | 31 cm |
| szerokość opakowania: | 10 cm |
| wysokość opakowania: | 22 cm |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
