akumulatorowa wkrętarka 18V Makita [DFS250Z] Li-Ion, LXT
-
Producent:
-
Kod producenta:DFS250Z
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 7971 pkt. |
Profesjonalna wkrętarka akumulatorowa 18V MAKITA DFS250Z z uchwytem sześciokątnym 1/4", dostarczana bez akumulatora i ładowarki, pakowana w kartonie.
Wkrętarka specjalnie zaprojektowana do prac przy łączeniu drewna, metalu, tworzyw sztucznych i płyt kartonowo-gipsowych. Przeznaczona do wkrętów samowiercących i wkrętów do płyt G-K.
Posiada funkcję uruchamiania przez nacisk i automatycznego wyłączania
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Akumulatorowa wkrętarka 18V Makita [DFS250Z]:
- z uchwytem sześciokątnym 1/4",
- przeznaczona do wkręcania śrub i wkrętów do drewna, metalu, tworzyw sztucznych i płyt G-K,
- posiada funkcję uruchamiania przez nacisk i automatycznego wyłączania,
- wyposażona w bezszczotkowy silnik prądu stałego - BLDC,
- prędkość obrotowa jest regulowana przy pomocy spustu włącznika w zakresie 0 - 2500 obr./min.,
- system ochrony akumulatora automatycznie wyłącza zasilanie, gdy poziom jego naładowania jest niski,
- kompaktowa konstrukcja umożliwia łatwy i pewny chwyt narzędzia podczas pracy,
- jest wyposażona w diodę LED z opóźnionym wygaszaniem oświetlającą obszar roboczy,
- wkrętarka dostarczana jest bez akumulatorów i ładowarki, pakowana w kartonie.
Dane techniczne wkrętarki Makita [DFS250Z]:
- napięcie akumulatorów: 18V,
- typ akumulatorów: Li-Ion,
- obsługiwane akumulatory: 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym: 0-2500 obr./min.,
- typ mocowania: sześciokąt 1/4",
- maksymalna średnica wkręta do płyt G-K: 5,0 mm,
- maksymalna średnica wkętów samowiercących: 6,0 mm,
- wymiary ((D x S x W): 259 x 79 x 259 mm,
- waga (EPTA): 1,5-1,9 kg
Wyposażenie wkrętarki Makita [DFS250Z]:
- końcówka wkrętakowa PH2 (1 szt.): [784261-7],
- końcówka wkrętakowa PH2 (10 szt.): [P-06052],
- uchwyt magnetyczny do bitów 1/4", 60 mm: [784813-4],
- uchwyt magnetyczny do bitów 1/4", 60 mm: [P-05979],
- haczyk do paska: [346317-0],
- instrukcja obsługi
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, która obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita.
Firma PHU A/B/C jest autoryzowanym sprzedawcą marki MAKITA i prowadzi autoryzowany serwis pogwarancyjny.
Możesz naprawić wszystkie elektronarzędzia firmy Makita wysyłając je do naszego serwisu w A/B/C.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga z akumulatorem: | 1,9 kg |
| waga bez akumulatora: | 1,5 kg |
| na wyposażeniu: | końcówka wkrętakowa PH2 (1 szt.): [784261-7], końcówka wkrętakowa PH2 (10 szt.): [P-06052], uchwyt magnetyczny do bitów 1/4", 60 mm: [784813-4], uchwyt magnetyczny do bitów 1/4", 60 mm: [P-05979], haczyk do paska: [346317-0], instrukcja obsługi |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 0-2500 obr/min |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| wymiary: | 259 x 79 x 259 mm |
| liczba biegów: | 1 |
| rodzaj uchwytu wiertarskiego : | wewnętrzny sześciokąt 1/4' |
| opakowanie: | karton |
| maksymalna średnica wkręta: | 6 mm |
| EAN: | 088381832960 |
| stan: | nowy |
| funkcja udaru: | nie |
| obroty prawo/lewo: | tak |
| obsługiwane serie akumulatorów: | LXT 18V |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 1.55 kg |
| długość opakowania: | 30.5 cm |
| szerokość opakowania: | 21 cm |
| wysokość opakowania: | 8.3 cm |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
