akumulatorowa wiertnica glebowa 40V max Makita [DG001GZ05] Li-Ion, XGT
-
Producent:
-
Kod producenta:DG001GZ05
2372,14zł brutto
1928,57zł netto
3143,29zł
Promocja trwa do wyczerpania zapasów.
Stan magazynowy: 1
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 23721 pkt. |
Akumulatorowa wiertnica glebowa 40V max Makita DG001GZ05, w tej wersji dostarczana bez akumulatorów i ładowarki, pakowana w kartonie.
Wiertnica DG001GZ05 przeznaczona jest do wykonywania nawiertów pod ogrodzenia, drewniane pale, sadzonki, itp. Lekka konstrukcja i wygodne uchwyty zapewniają wysoką manewrowalność wiertnicą podczas pracy. Obroty wsteczne pozwalają na łatwe wyciągnięcie świdra w przypadku zablokowania w podłożu.
AKUMULATOROWA WIERTNICA GLEBOWA 40V max MAKITA [DG001GZ05]
- wiertnica przeznaczona jest do wykonywania nawiertów pod ogrodzenia, drewniane pale, czy sadzonki,
- wyposażona w wydajny, bezszczotkowy silnik prądu stałego - BLDC,
- wykonana w technologii XPT, co zapewnia podwyższoną odporność na pył i wilgoć,
- pracuje w technologii ADT - Automatic Torque Drive Technology - automatycznie dostosowuje prędkość oraz moment obrotowy podczas pracy,
- wiertnica posiada mechaniczną przekładnię 2 biegową,
- prędkość obrotową reguluje się spustem włącznika,
- lekka konstrukcja zapewnia wysoką manewrowalność,
- boczny uchwyt pozwala na wygodne wiercenie w ziemi,
- przycisk obrotów wstecznych pozwala na łatwe wyciągnięcie świdra w przypadku zablokowania w podłożu,
- wiertnica posiada ogranicznik momentu obrotowego,
- główny włącznik zasilania posiada funkcję automatycznego wyłączania po czasie 5 minut, jeśli spust włącznika nie zostanie uruchomiony,
- posiada zabezpieczenie przed przeciążeniem, przegrzaniem oraz nadmiernym rozładowaniem akumulatorów,
- dwie zintegrowane diody LED z funkcją opóźnionego wygaszania oświetlają obszar roboczy podczas pracy,
- uchwyt wiertarski na kluczyk,
- wiertnica glebowa współpracuje ze świdrami o średnicy 100, 150 i 200mm,
- w tej wersji dostarczana jest bez akumulatorów i ładowarki, pakowana w kartonie.
PARAMETRY TECHNICZNE WIERTNICY GLEBOWEJ MAKITA [DG001GZ05]
- napięcie zasilania: 40V max,
- typ akumulatorów: Li-Ion,
- obsługiwane akumulatory: 2,0 / 2,5 / 4,0 / 5,0 Ah,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym:
- bieg 1: 0 - 400 obr./min.,
- bieg 2: 0 - 1500 obr./min., - maksymalny moment obrotowy:
- bieg 1: 136 Nm,
- bieg 2: 55 Nm, - maksymalna średnica wiercenia:
- gleba piaszczysta: 200 mm,
- gleba gliniasta: 150 mm, - zakres mocowania: 2-13 mm,
- współpracuje ze świdrami o średnicy: 100, 150 i 200mm,
- wymiary (długość całkowita): 863 mm,
- waga (EPTA): 7,2 - 8,1 kg
WYPOSAŻENIE WIERTNICY GLEBOWEJ MAKITA [DG001GZ05]
- rękojeść [191P11-3],
- adapter A ((STIHL) [327684-2],
- adapter D [327687-6],
- uchwyt wiertarski na kluczyk [763250-5],
- kluczyk do uchwytu wiertarskiego [763251-3],
- klucz imbusowy 6 [783204-6],
- klucz imbusowy 5 [783232-1],
- klucz imbusowy 10,
- instrukcja obsługi.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 40 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga z akumulatorem: | 8,1 kg |
| waga bez akumulatora: | 7,2 kg |
| na wyposażeniu: | rękojeść [191P11-3], adapter A ((STIHL) [327684-2], adapter D [327687-6], uchwyt wiertarski na kluczyk [763250-5], kluczyk do uchwytu wiertarskiego [763251-3], klucz imbusowy 6 [783204-6], klucz imbusowy 5 [783232-1], klucz imbusowy 10, instrukcja obsługi |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 0-1500 obr/min |
| prędkość obrotowa na I biegu: | 0-400 obr/min |
| prędkość obrotowa na II biegu: | 0-1500 obr/min |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| wymiary: | dł. 863 mm |
| max moment obrotowy : | 136 Nm |
| liczba biegów: | 2 |
| zakres uchwytu wiertarskiego: | 2,0-13 mm |
| rodzaj uchwytu wiertarskiego : | kluczykowy |
| opakowanie: | karton |
| średnica wiercenia: |
|
| EAN: | 088381742764 |
| stan: | nowy |
| max. średnica wiercenia w glebie: | 200 mm |
| obsługiwane serie akumulatorów: | XGT 40V max |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 7.3 kg |
| długość opakowania: | 60.9 cm |
| szerokość opakowania: | 20.9 cm |
| wysokość opakowania: | 29.5 cm |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
Załączniki GPSR
| Dg001g |
