Akumulatorowa wiertarko-wkrętarka udarowa 18V Black+Decker BDCHD18BAFC z dwoma akumulatorami 1,5Ah, ładowarką i 80 akcesoriami. Całość pakowana w mocnej, praktycznej walizce narzędziowej.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Akumulatorowa 2-biegowa wiertarko-wkrętarka z udarem 18V Li-Ion BLACK+DECKER BDCHD18BAFC
  • moc i prędkość do wiercenia w drewnie, metalu oraz do szerokiego zakresu prac wkrętarskich,
  • funkcja udaru do wiercenia w betonie i murze,
  • dioda LED dla oświetlenia pola pracy,
  • zmienna prędkość pracy dla pełnej kontroli przy pracach wiertarskich oraz podczas wkręcania,
  • okładziny rękojeści ANTI-SLIP dla pewnego uchwycenia narzędzia podczas pracy,
DANE TECHNICZNE WIERTARKO-WKRĘTARKI BLACK+DECKER BL186N-XJ
  • napięcie zasilania: 18 V,
  • typ akumulatorów: Li-ion,
  • pojemność akumulatora: 1,5 Ah,
  • czas ładowania: 1,5 godziny,
  • prędkość obrotowa na biegu jałowym 1 bieg: 0 - 360 obr./min,
  • prędkość obrotowa na biegu jałowym 2 bieg: 0 - 1400 obr./min,
  • częstotliwość udaru: 21000 ud/min
  • maksymalna średnica wiercenia w stali: 10 mm,
  • maksymalna średnica wiercenia w drewnie: 25 mm,
  • maksymalna średnica wiercenia w betonie: 10 mm,
  • maksymalny moment obrotowy: 40 Nm,
Zestaw BLACK+DECKER BDCHD18BAFC składa się z:
  • 1 x Wiertarko-wkrętarka z udarem Li-Ion 18 V,
  • x Akumulator L-Ion 1.5 Ah,
  • 1 x Szybka, 90-minutowa ładowarka,
  • 1 x Uchwyt magnetyczny na bity,
  • 8 x Końcówki nasadkowe (4,5,6,7,8,9,10,11,12mm)
  • 6 x Końcówki wkrętarskie 25 mm sześciokątne (Hex 3,4,5)
  • 8 x Końcówki wkrętarskie 25 mm płaskie (SL 4,6,7.2)
  • 9 x Końcówki wkrętarskie 25 mm Torx (Torx 10,15,20,25,30)
  • 13 x Końcówki wkrętarskie 25 mm PZ (PZ0,1,2,3)
  • 15 x Końcówki wkrętarskie 25 mm PH (PH0,1,2,3)
  • 4 x Wiertła do muru (5,6,7,8mm)
  • 5 x Wiertła do drewna z końcówką pilotującą (3,4,5,6,8mm)
  • 11 x Wiertła HSS do metalu (2.5,3,3.5,4,4.5,5,6,7,8mm)
  • 1 x Mocna walizka
typ akumulatorów: Li-Ion
napięcie akumulatorów: 18 V
liczba akumulatorów: 2 szt
pojemność akumulatora: 1.5 Ah
na wyposażeniu: 2 akumulatory 18V Li-Ion 1,5Ah BL1518, ładowarka 1A, walizka, 80szt. akcesoriów
częstotliwość udaru: 0-21000 udar/min
max średnica wiercenia w betonie: 10 mm
max średnica wiercenia w drewnie: 25 mm
max średnica wiercenia w stali: 10 mm
prędkość obrotowa na biegu jałowym: 0-1400 obr/min
prędkość obrotowa na I biegu: 0-360 obr/min
prędkość obrotowa na II biegu: 0-1400 obr/min
typ udaru: mechaniczny
typ silnika: szczotkowy (komutatorowy)
max moment obrotowy : 40 Nm
liczba biegów: 2
zakres uchwytu wiertarskiego: 1,0-10 mm
rodzaj uchwytu wiertarskiego : szybkomocujący
opakowanie: walizka
EAN: 5035048653722
stan: nowy
funkcja udaru: tak
obroty prawo/lewo: tak
obsługiwane serie akumulatorów: POWER CONNECT 18V