akumulatorowa wiertarko-wkrętarka 7,2V Makita [DF012DSE] 2x1,5Ah, Li-Ion
-
Producent:
-
Kod producenta:DF012DSE
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 6915 pkt. |
Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa 7,2V, MAKITA DF012DSE, w tej wersji dostarczana z dwoma akumulatorami 1,5 Ah i ładowarką, pakowana w walizce z tworzywa.
2-biegowa wiertarko-wkrętarka przeznaczona jest do wiercenia w drewnie, metalu i tworzywach sztucznych oraz do wkręcania wkrętów w te materiały. Rękojeść z przestawnym kątem rękojeści na prosty lub pistoletowy umożliwia wygodną pracę narzędziem w trudno dostępnych miejscach.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.AKUMULATOROWA WIERTARKO-WKRĘTARKA 7,2V MAKITA [DF012DSE]:
- wiertarko-wkrętarka przeznaczona jest do wiercenia w drewnie, metalu i tworzywach sztucznych oraz do wkręcania wkrętów w te materiały,
- 2-biegowa,
- z blokadą włącznika chroniącą przed przypadkowym uruchomieniem, i systemem auto-stop,
- przestawny kąt rękojeści na prosty lub pistoletowy umożliwia wygodną pracę w trudno dostępnych miejscach,
- precyzyjna regulacja momentu obrotowego (21 stopni + wiercenie),
- funkcja śrubokręta,
- posiada obroty w prawo / lewo ustawiane za pomocą przełącznika umieszczonego z boku obudowy,
- wyposażona jest w diodę LED, która znakomicie oświetla miejsce pracy,
- wiertarko-wkrętarka dostarczana jest z dwoma akumulatorami i ładowarką, zapakowana w walizkę.
DANE TECHNICZNE WIERTARKO-WKRĘTARKI MAKITA [DF012DSE]:
- napięcie zasilania: 7,2V,
- typ akumulatorów: Li-Ion,
- obsługiwane akumulatory: 1,0 / 1,5 Ah,
- pojemność akumulatora: 1,5Ah,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym:
- 1 bieg: 200 obr./min,
- 2 bieg: 650 obr./min,
- maksymalny moment obrotowy miękki / twardy: 3,6 / 5,6 Nm,
- maksymalna średnica wiercenia w stali: 5 mm,
- maksymalna średnica wiercenia w drewnie: 6 mm,
-
wkręt do drewna: Ø 3,8 mm x 45 mm,
-
wkręt do elementów metalowych: M5,
- uchwyt narzędzia: sześciokątny 1/4",
- wymiary forma pistoletowa (D x W x S): 218 x 44 x 142 mm,
- wymiary forma wyprostowana (D x S): 273 x 44 mm,
- waga (EPTA): 0,53 kg
WYPOSAŻENIE wiertarko-wkrętarki Makita [DF012DSE]:
- ładowarka DC10WA: [194588-1],
- 2 akumulatory BL0715 (7,2 V / 1,5 Ah),
- końcówka wkrętakowa PH2 [784244-7],
- pudełko na akcesoria,
- walizka z tworzywa,
- instrukcja obsługi.
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, która obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita.
Firma PHU A/B/C jest autoryzowanym sprzedawcą marki MAKITA i prowadzi autoryzowany serwis pogwarancyjny.
Możesz naprawić wszystkie elektronarzędzia firmy Makita wysyłając je do naszego serwisu w A/B/C.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 7,2 V |
| liczba akumulatorów: | 2 szt |
| pojemność akumulatora: | 1.5 Ah |
| waga z akumulatorem: | 0,53 kg |
| na wyposażeniu: | ładowarka DC10WA: [194588-1], 2 akumulatory BL0715 (7,2 V / 1,5 Ah), końcówka wkrętakowa PH2 [784244-7], pudełko na akcesoria, walizka z tworzywa, instrukcja obsługi |
| max średnica wiercenia w drewnie: | 6 mm |
| max średnica wiercenia w stali: | 5 mm |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 0-650 obr/min |
| prędkość obrotowa na I biegu: | 200 obr/min |
| prędkość obrotowa na II biegu: | 650 obr/min |
| typ silnika: | szczotkowy (komutatorowy) |
| wymiary: | 218 x 44 x 142 mm |
| max moment obrotowy : | 5,6 Nm |
| liczba biegów: | 2 |
| zakres uchwytu wiertarskiego: | 1,5-10 mm |
| rodzaj uchwytu wiertarskiego : | wewnętrzny sześciokąt 1/4' |
| opakowanie: | walizka |
| EAN: | 088381838009 |
| stan: | nowy |
| funkcja udaru: | nie |
| obroty prawo/lewo: | tak |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 2.4 kg |
| długość opakowania: | 12.5 cm |
| szerokość opakowania: | 11.5 cm |
| wysokość opakowania: | 6.4 cm |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
