akumulatorowa wiertarko-wkrętarka 18V XR, DEWALT [DCD708D1T-QW] 2,0Ah, Li-Ion
-
Producent:
-
Kod producenta:DCD708D1T-QW
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 6881 pkt. |
Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa 18V XR, DeWALT DCD708D1T-QW, dostarczana z 1 akumulatorem o pojemności 2,0 Ah i ładowarką, pakowana w walizce systemowej T-Stak.
Wiertarko-wkrętarka wyposażona jest w wytrzymały silnik bezszczotkowy oraz 2-biegową przekładnię, co w połączeniu z 15 stopniowym sprzęgłem pozwala na bardzo precyzyjną i wydajną pracę przy wkręcaniu i wierceniu.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.WIERTARKO-WKRĘTARKA AKUMULATOROWA 18V XR, DEWALT [DCD708D1T-QW]:
- lekka i kompaktowa wiertarko-wkrętarka pozwala na pracę nawet w trudniej dostępnych miejscach (tylko 160 mm długości i waga 1,1 kg bez akumulatora),
- jest wyposażona w wydajny silnik bezszczotkowy,
- posiada 15-stopniową regulację momentu obrotowego,
- 2-biegowa, metalowa przekładnia i wysoki moment obrotowy (65 Nm) pozwalają na wiercenie precyzyjne i z dużą siłą,
- jasna dioda LED poprawia widoczność pola pracy,
- wiertarko-wkrętarka dostarczana jest z 1 akumulatorem i ładowarką, pakowana w walizkę TStak.
PARAMETRY TECHNICZNE WIERTARKO-WKRĘTARKI DEWALT [DCD708D1T-QW]:
- napięcie zasilania: 18 V,
- typ akumulatorów: Li-Ion,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym:
- bieg 1: 0 - 450 obr./min.,
- bieg 2: 0 - 1650 obr./min., - uchwyt narzędzia: 1,5 - 13 mm,
- maksymalna średnica wiercenia w drewnie: 30 mm,
- maksymalny moment obrotowy miękki / twardy: 26 / 65 Nm,
- wymiary (długość): 160 mm,
- waga (bez akumulatora): 1,1 kg
- waga z akumulatorem: 1,45 kg
WYPOSAŻENIE WIERTARKO-WKRĘTARKI DEWALT [DCD708D1T-QW]:
- 1 akumulator Li-Ion (18V XR / 2,0 Ah),
- ładowarka wielonapięciowa 18 V XR,
- zaczep do paska,
- walizka TStak,
- instrukcja obsługi
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 1 szt |
| pojemność akumulatora: | 2.0 Ah |
| waga bez akumulatora: | 1,1 kg |
| na wyposażeniu: | 1 akumulator Li-Ion (18V XR / 2,0 Ah), ładowarka wielonapięciowa 18 V XR, zaczep do paska, walizka TStak, instrukcja obsługi |
| max średnica wiercenia w drewnie: | 30 mm |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 0-1650 obr/min |
| prędkość obrotowa na I biegu: | 0-450 obr/min |
| prędkość obrotowa na II biegu: | 0-1650 obr/min |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| wymiary: | 160 mm |
| max moment obrotowy : | 65 Nm |
| liczba biegów: | 2 |
| zakres uchwytu wiertarskiego: | 1,5-13 mm |
| rodzaj uchwytu wiertarskiego : | szybkomocujący |
| opakowanie: | walizka TStak |
| EAN: | 5035048732380 |
| stan: | nowy |
| funkcja udaru: | nie |
| obroty prawo/lewo: | tak |
| obsługiwane serie akumulatorów: |
|
| Gwarancja DeWalt: | 1 rok - EUROPEJSKA GWARANCJA ELEKTRONARZĘDZI. Gwarancja może zostać przedłużona z 1 roku do 3 lat pod warunkiem rejestracji elektronarzędzia na stronie producenta (dewalt.pl/my-dewalt) w terminie do 4 tygodni (28 dni) od daty zakupu z zastrzeżeniem warunków wyszczególnionych na stronie: dewalt.pl/pomoc-i-wsparcie/gwarancja. Wykluczenia z 3-letniej gwarancji: ładowarki i akumulatory (oprócz serii Powerstack), gwoździarki, DCF921. |
| masa z opakowaniem: | 3.55 kg |
| długość opakowania: | 44.00 cm |
| szerokość opakowania: | 35.00 cm |
| wysokość opakowania: | 12.50 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
