wiertarko-wkrętarka akumulatorowa Makita [DDF451Z] 18V Li-Ion, LXT
-
Producent:
-
Kod producenta:DDF451Z
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 5901 pkt. |
Profesjonalna 3-biegowa wiertarko-wkrętarka akumulatorowa Li-Ion 18V Makita model DDF451Z, przeznaczona do najcięższych prac; w wersji bez akumulatora i ładowarki, pakowana w kartonie.
Wiertarko-wkrętarka DDF451Z ma 3-stopniową przekładnię oraz bardzo precyzyjną regulację momentu obrotowego na pierścieniu (16 stopni) pozwala to na precyzyjne wkręcanie. Pomaga w tym również płynna regulacja obrotów we włączniku.
Przekładnie wiertarko-wkrętarki wykonane zostały z metalu - dzięki temu podniesiona została trwałość narzędzia. Maszyna wyposażona jest w dwie diody LED, które znakomicie oświetlają miejsce pracy.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.akumulatorowa wiertarko-wkrętarka 18V Li-Ion Makita DDF451Z
- 3-biegowa wiertarko-wkrętarka przeznaczona do najcięższych prac,
- 4-biegunowy silnik prądu stałego, lekki i kompaktowy,
- 16-stopniowa regulacja momentu obrotowego + wiercenie,
- szybkomocujący uchwyt wiertarski,
- aluminiowa obudowa przekładni zwiększa trwałość narzędzia,
- 2 diody LED oświetlające obszar roboczy z funkcją opóźnionego wygaszania,
- obroty w prawo / lewo,
- hamulec elektryczny,
- regulacja prędkości obrotowej,
- w tej wersji bez akumulatorów i ładowarki.
Dane techniczne wiertarko-wkrętarki Makita DDF451Z
- Napięcie zasilania: 18 V,
- Typ akumulatorów: Li-ion,
- Prędkość obrotowa na biegu jałowym 1 bieg: 0 - 300 obr./min,
- Prędkość obrotowa na biegu jałowym 2 bieg: 0 - 600 obr./min,
- Prędkość obrotowa na biegu jałowym 3 bieg: 0 - 1700 obr./min,
- Maks. średnica wiercenia w stali: 13 mm,
- Maks. średnica wiercenia w drewnie: 65 mm,
- Maks. moment obrotowy miękki / twardy: 40 / 80 Nm,
- Zakres mocowania: 1,5 - 13 mm,
- Wymiary (długość całkowita): 238 mm,
- Waga (EPTA): 2,3 - 2,6 kg,
- Obsługiwane akumulatory: 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah,
- Nie współpracuje z akumulatorami BL1811G, BL1813G, BL1815G (bez elektroniki) oraz akumulatorem BL1815 (18 V / 1,3 Ah)
Wyposażenie wiertarko-wkrętarki Makita DDF451Z
- uchwyt boczny 123167-8,
- uchwyt na końcówki wkrętakowe 452947-8,
- samozaciskowy uchwyt wiertarski 13mm, 763196-5,
- końcówka wkrętakowa nr 2, 784637-8 (2x),
- uchwyt do mocowania na pasku,
- instrukcja obsługi.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga z akumulatorem: | 2,6 kg |
| na wyposażeniu: | uchwyt boczny 123167-8; uchwyt na końcówki wkrętakowe 452947-8; samozaciskowy uchwyt wiertarski 13mm, 763196-5; końcówka wkrętakowa nr 2, 784637-8 (2x); uchwyt do mocowania na pasku |
| max średnica wiercenia w drewnie: | 65 mm |
| max średnica wiercenia w stali: | 13 mm |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 0-1700 obr/min |
| prędkość obrotowa na I biegu: | 0-300 obr/min |
| prędkość obrotowa na II biegu: | 0-600 obr/min |
| prędkość obrotowa na III biegu: | 0-1700 obr/min |
| typ silnika: | szczotkowy (komutatorowy) |
| wymiary: | dł 238 x szer 78 x wys 257 mm |
| max moment obrotowy : | 80 Nm |
| liczba biegów: | 3 |
| zakres uchwytu wiertarskiego: | 1,5-13 mm |
| rodzaj uchwytu wiertarskiego : | szybkomocujący |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 088381656597 |
| stan: | nowy |
| funkcja udaru: | nie |
| obroty prawo/lewo: | tak |
| obsługiwane serie akumulatorów: | LXT 18V |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 2.2 kg |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
