akumulatorowa wiertarko-wkrętarka 18V Li-Ion 2x5,0Ah, XR DeWalt [DCD800P2LRT-QW] LANYARD READY
-
Producent:
-
Kod producenta:DCD800P2LRT-QW
Stan magazynowy: 1
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 14310 pkt. |
Profesjonalna 2-biegowa wiertarko-wkrętarka akumulatorowa 18V XR DeWalt DCD800P2LRT-QW, w tej wersji dostarczana z 2 akumulatorami 5,0Ah i ładowarką, pakowana w praktycznej walizce T-Stak.
Posiada metalową, 2-biegową wytrzymałą przekładnię, co w połączeniu z 15 stopniowym sprzęgłem pozwala na bardzo precyzyjną pracę przy wkręcaniu. Wyposażona jest w silnik bezszczotkowy, co znacząco wydłuża czas pracy na jednym akumulatorze w porównaniu do tradycyjnego silnika szczotkowego.
Wiertarko-wkrętarka w tej wersji wyposażona jest w mocowanie kompatybilne z systemem LANYARD READY, umożliwiające przymocowanie narzędzi do sztywnych konstrukcji linką o maksymalnej długości 2m podczas pracy na wysokości, pomagając zabezpieczyć narzędzie przed upadkiem i uszkodzeniem w przypadku upuszczenia.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.2-BIEGOWA WIERTARKO-WKRĘTARKA 18V XR DEWALT [DCD800P2T-QW]:
- wyposażona w mocowanie kompatybilne z systemem LANYARD READY, umożliwiające przymocowanie narzędzi za pomocą linki o maksymalnej długości 2m do sztywnych konstrukcji podczas pracy na wysokości, pomagając zabezpieczyć narzędzie przed upadkiem i uszkodzeniem w przypadku upuszczenia,
- wiertarko-wkrętarka z metalową, 2-biegową wytrzymałą przekładnią, co w połączeniu z 15 stopniowym sprzęgłem pozwala na bardzo precyzyjną pracę przy wkręcaniu i wierceniu,
- wyposażona jest w wytrzymały i wydajny silnik bezszczotkowy,
- regulacja prędkości obrotowej odbywa się przy pomocy włącznika, co pozwala na pełną kontrolę wykonywanej pracy,
- przekładnia zawiera wyłącznie metalowe koła zębate, co zapewnia maszynie trwałość i wytrzymałość,
- wiertarko-wkrętarka posiada diodę LED z regulacją pochylenia w 3 pozycjach pozwalającą na oświetlenie miejsca pracy,
- kompaktowa konstrukcja ułatwia pracę w niewielkich przestrzeniach,
- posiada ergonomiczny, gumowany uchwyt oraz metalowy zaczep do paska,
- wsuwane mocowanie akumulatorów pozwala na ich szybki montaż i wymianę,
- w tej wersji wiertarko-wkrętarka dostarczana jest z 2 akumulatorami i ładowarką, pakowana w walizkę TSTAK.
DANE TECHNICZNE WIERTARKO-WKRĘTARKI DeWalt [DCD800]:
- napięcie zasilania: 18 V,
- typ akumulatorów: Li-Ion,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym bieg 1: 0 - 650 obr./min.,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym bieg 2: 0 - 2000 obr./min.,
- zakres uchwytu wiertarskiego: 1,5 - 13 mm,
- maksymalna średnica wiercenia w stali: 13 mm,
- maksymalna średnica wiercenia w drewnie: 55 mm,
- maksymalny moment obrotowy miękki / twardy: 27 / 90 Nm,
- wymiary: 180 x 203 mm,
- waga: 1,28 kg
Wyposażenie wiertarko-wkrętarki DeWalt [DCD800P2LRT-QW]:
- 2 akumulatory 18V XR / 5,0Ah,
- ładowarka wielonapięciowa,
- zaczep do liny,
- kufer transportowy TSTAK,
- instrukcja obsługi.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 2 szt |
| pojemność akumulatora: | 5.0 Ah |
| waga bez akumulatora: | 1,28 kg |
| na wyposażeniu: | 2 akumulatory 18V XR / 5,0Ah, ładowarka wielonapięciowa, zaczep do liny, kufer transportowy TSTAK, instrukcja obsługi. |
| max średnica wiercenia w drewnie: | 55 mm |
| max średnica wiercenia w stali: | 13 mm |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 0-2000 obr/min |
| prędkość obrotowa na I biegu: | 0-650 obr/min |
| prędkość obrotowa na II biegu: | 0-2000 obr/min |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| wymiary: | dł 180 x wys 203 mm |
| max moment obrotowy : | 90 Nm |
| liczba biegów: | 2 |
| zakres uchwytu wiertarskiego: | 1,5-13 mm |
| rodzaj uchwytu wiertarskiego : | szybkomocujący |
| opakowanie: | walizka TStak |
| EAN: | 5035048797358 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: |
|
| Gwarancja DeWalt: | 1 rok - EUROPEJSKA GWARANCJA ELEKTRONARZĘDZI. Gwarancja może zostać przedłużona z 1 roku do 3 lat pod warunkiem rejestracji elektronarzędzia na stronie producenta (dewalt.pl/my-dewalt) w terminie do 4 tygodni (28 dni) od daty zakupu z zastrzeżeniem warunków wyszczególnionych na stronie: dewalt.pl/pomoc-i-wsparcie/gwarancja. Wykluczenia z 3-letniej gwarancji: ładowarki i akumulatory (oprócz serii Powerstack), gwoździarki, DCF921. |
| masa z opakowaniem: | 5.06 kg |
| długość opakowania: | 44.00 cm |
| szerokość opakowania: | 34.90 cm |
| wysokość opakowania: | 12.50 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
Załączniki GPSR
| Dcd800 Dcd805lrt Qw Pl A5 240923(2) |
